LAJMI I FUNDIT:

Mila Kunis

76 Artikuj

Kutcher tashmë është shndërruar në shënjestër për kritika – fansat e akuzojnë për një deklaratë të dy dekadave më parë

Kutcher tashmë është shndërruar në shënjestër për kritika – fansat e akuzojnë për një deklaratë të dy dekadave më parë

Po Flitet
Si të jeni “miq për seks”?

Si të jeni “miq për seks”?

Intimitet dhe Pasion
Njëmbëdhjetë të famshmit që ndihmuan nga pasuria e tyre për raste të ndryshme në botë përgjatë vitit 2022

Njëmbëdhjetë të famshmit që ndihmuan nga pasuria e tyre për raste të ndryshme në botë përgjatë vitit 2022

Egzona Shigjeqi
Paralajmërimi i shikuesve të filmit të ri me Mila Kunis

Paralajmërimi i shikuesve të filmit të ri me Mila Kunis

TV / Film
Mila Kunis ka pranuar se falë një “gënjeshtre të vogël” mori rolin e saj të parë të rëndësishëm

Mila Kunis ka pranuar se falë një “gënjeshtre të vogël” mori rolin e saj të parë të rëndësishëm

Yjet
Mila Kunis zbulon sekretin e martesës së lumtur me Ashton Kutcher: Ai humb çdo argument

Mila Kunis zbulon sekretin e martesës së lumtur me Ashton Kutcher: Ai humb çdo argument

Yjet
Të famshmit e pasur që nuk duan t’ua lënë pasurinë fëmijëve

Të famshmit e pasur që nuk duan t’ua lënë pasurinë fëmijëve

Po Flitet
Nga Mila Kunis te Christian Bale e McConaughey – gjërat ekstreme që kanë bërë yjet për rolet filmike

Nga Mila Kunis te Christian Bale e McConaughey – gjërat ekstreme që kanë bërë yjet për rolet filmike

Yjet
Mila Kunis takohet rastësisht me kolegun e saj, aktorin Lenardo DiCaprio në terminalin e aeroplanëve privatë

Mila Kunis takohet rastësisht me kolegun e saj, aktorin Lenardo DiCaprio në terminalin e aeroplanëve privatë

Yjet
Volodymyr Zelensky mban një video-telefonatë me Mila Kunis dhe Ashton Kutcher për t’i falënderuar për grumbullimin e mbi 31 milionë eurove për Ukrainën

Volodymyr Zelensky mban një video-telefonatë me Mila Kunis dhe Ashton Kutcher për t’i falënderuar për grumbullimin e mbi 31 milionë eurove për Ukrainën

Yjet
Mila Kunis dhe Ashton Kutcher kanë grumbulluar mbi 27 milionë euro për të ndihmuar Ukrainën

Mila Kunis dhe Ashton Kutcher kanë grumbulluar mbi 27 milionë euro për të ndihmuar Ukrainën

Yjet
Mila Kunis dhe Ashton Kutcher grumbullojnë më shumë se 20 milionë dollarë brenda një jave për të ndihmuar Ukrainën

Mila Kunis dhe Ashton Kutcher grumbullojnë më shumë se 20 milionë dollarë brenda një jave për të ndihmuar Ukrainën

Yjet
Mila Kunis flet për rrënjët e saj ukrainase dhe pushtimin rus: Ndjehem sikur zemra ime u copëtua

Mila Kunis flet për rrënjët e saj ukrainase dhe pushtimin rus: Ndjehem sikur zemra ime u copëtua

Yjet
Kunis dhe Kutcher tashmë kanë grumbulluar mbi 15 milionë dollarë për t’i ndihmuar refugjatët ukrainas

Kunis dhe Kutcher tashmë kanë grumbulluar mbi 15 milionë dollarë për t’i ndihmuar refugjatët ukrainas

Po Flitet
Mila Kunis e prekur nga ngjarjet në vendlindjen e saj, Ukrainën – me bashkëshortin hapin një fond 30 milionë dollarësh për të ndihmuar

Mila Kunis e prekur nga ngjarjet në vendlindjen e saj, Ukrainën – me bashkëshortin hapin një fond 30 milionë dollarësh për të ndihmuar

Yjet
Mila Kunis: Ashton më bën të qesh çdo ditë, shpresoj të jetë njësoj në 60 vjet

Mila Kunis: Ashton më bën të qesh çdo ditë, shpresoj të jetë njësoj në 60 vjet

Yjet
Mila Kunis është penduar që nuk e lejoi bashkëshortin Ashton Kutcher të udhëtonte në hapësirë

Mila Kunis është penduar që nuk e lejoi bashkëshortin Ashton Kutcher të udhëtonte në hapësirë

Yjet
Mila Kunis e bindi aktorin Ashton Kutcher ta kthente biletën për udhëtimin në hapësirë

Mila Kunis e bindi aktorin Ashton Kutcher ta kthente biletën për udhëtimin në hapësirë

Po Flitet
Mila Kunis së shpejti do të jetë pjesë e filmit “The Luckiest Girl” në Netflix

Mila Kunis së shpejti do të jetë pjesë e filmit “The Luckiest Girl” në Netflix

TV / Film
Aktorët që kanë gënjyer për të siguruar role filmike

Aktorët që kanë gënjyer për të siguruar role filmike

TV / Film
Pesëmbëdhjetë yjet që do të dukeshin tërësisht ndryshe, vetëm nga ndryshimi i vetullave

Pesëmbëdhjetë yjet që do të dukeshin tërësisht ndryshe, vetëm nga ndryshimi i vetullave

Yjet
Pesëmbëdhjetë njerëzit normalë që duken thjeshtë sikur yjet e famshëm të Hollywoodit

Pesëmbëdhjetë njerëzit normalë që duken thjeshtë sikur yjet e famshëm të Hollywoodit

Yjet
Si do të dukeshin 23 yjet e famshëm me një stil të ri të flokëve?

Si do të dukeshin 23 yjet e famshëm me një stil të ri të flokëve?

Yjet
Dymbëdhjetë të famshmit që nuk do t’ua trashëgojnë pasurinë fëmijëve të tyre, por do ta japin për bamirësi

Dymbëdhjetë të famshmit që nuk do t’ua trashëgojnë pasurinë fëmijëve të tyre, por do ta japin për bamirësi

Yjet