LAJMI I FUNDIT:

migrena

90 Artikuj

Shtatë shenjat e çuditshme që tregojnë se vuani nga migrena

Shtatë shenjat e çuditshme që tregojnë se vuani nga migrena

Shëndetësi Lajme
Më shumë se një DHIMBJE koke?

Më shumë se një DHIMBJE koke?

Këshilla mjekësore
Parfumet shkaktojnë dhimbje koke dhe migrenë

Parfumet shkaktojnë dhimbje koke dhe migrenë

Shëndetësi Lajme
Shëndeti nga ORA në ORË

Shëndeti nga ORA në ORË

Këshilla mjekësore
Cilat ushqime përkeqësojnë migrenën?

Cilat ushqime përkeqësojnë migrenën?

Këshilla mjekësore
NUK BËN TA INJORONI! Simptomat e hershme, të cilat do të zbulojnë që keni probleme me zemrën

NUK BËN TA INJORONI! Simptomat e hershme, të cilat do të zbulojnë që keni probleme me zemrën

Këshilla mjekësore
Si trajtohet migrena në Perëndim e Lindje

Si trajtohet migrena në Perëndim e Lindje

Mjekësi alternative
Migrenën, mbaje larg me joga

Migrenën, mbaje larg me joga

Sport / Fitnes
Si t’i ndalni dhimbjet e migrenës vetëm me kripë?

Si t’i ndalni dhimbjet e migrenës vetëm me kripë?

Mjekësi alternative
Edhe MIGRENA më e fuqishme eliminohet për disa minuta: Ndihma e shpejtë nga tre përbërës (video)

Edhe MIGRENA më e fuqishme eliminohet për disa minuta: Ndihma e shpejtë nga tre përbërës (video)

Mjekësi alternative
Kripa: Përdoreni për ta ndalur migrenën!

Kripa: Përdoreni për ta ndalur migrenën!

Mjekësi alternative
E pabesueshme! Ky VATH NË VESH SHËRON SËMUNDJEN të cilën e ka secili nga ne

E pabesueshme! Ky VATH NË VESH SHËRON SËMUNDJEN të cilën e ka secili nga ne

Mjekësi alternative
Seksi, kurë më i mirë për dhimbjet e kokës sesa ilaçet

Seksi, kurë më i mirë për dhimbjet e kokës sesa ilaçet

Këshilla mjekësore
Çfarë duhet të hani kur vuani nga migrena?

Çfarë duhet të hani kur vuani nga migrena?

Këshilla Lifestyle
Ja çfarë tregon dhimbja e kokës për shëndetin tuaj

Ja çfarë tregon dhimbja e kokës për shëndetin tuaj

Këshilla mjekësore
Harrojeni migrenën me ujë, xhenxhefil dhe limon

Harrojeni migrenën me ujë, xhenxhefil dhe limon

Mjekësi alternative
Migrena, zbulohet çfarë e shkakton

Migrena, zbulohet çfarë e shkakton

Shëndetësi Lajme
Shëroni dhimbjet e kokës dhe migrenën vetëm me masazh (video)

Shëroni dhimbjet e kokës dhe migrenën vetëm me masazh (video)

Mjekësi alternative