LAJMI I FUNDIT:

Mentor Zhdrella

30 Artikuj

Njëri prej më të mirëve në dy dekadat e fundit – Mentor Zhdrella i jep fund karrierës si futbollist

Njëri prej më të mirëve në dy dekadat e fundit – Mentor Zhdrella i jep fund karrierës si futbollist

Superliga
Formacioni i javës së 23-të në BKT Superligën e Kosovës në futboll

Formacioni i javës së 23-të në BKT Superligën e Kosovës në futboll

Superliga
Zyrtare: Dukagjini bën goditjen e madhe, prezanton Mentor Zhdrellën

Zyrtare: Dukagjini bën goditjen e madhe, prezanton Mentor Zhdrellën

Superliga
Mentor Zhdrella, goditja e madhe e Dukagjinit në afatin kalimtar dimëror

Mentor Zhdrella, goditja e madhe e Dukagjinit në afatin kalimtar dimëror

Lavdim Pireva
Mentor Zhdrella largohet nga Llapi

Mentor Zhdrella largohet nga Llapi

Superliga
Formacioni më i mirë i javës së 20-të në Superligën e Kosovës në futboll

Formacioni më i mirë i javës së 20-të në Superligën e Kosovës në futboll

Superliga
Zyrtare: Llapi ‘blindon’ tre lojtarët kryesorë – Zhdrella, Idrizi dhe Veliu nënshkruajnë kontratat e reja

Zyrtare: Llapi ‘blindon’ tre lojtarët kryesorë – Zhdrella, Idrizi dhe Veliu nënshkruajnë kontratat e reja

Superliga
Formacioni i javës së 26-të në Ipko Superligën e Kosovës

Formacioni i javës së 26-të në Ipko Superligën e Kosovës

Superliga
Formacioni më i mirë i javës së 13-të në Ipko Superligë

Formacioni më i mirë i javës së 13-të në Ipko Superligë

Superliga
FFK e dënon Llapin dhe Mentor Zhdrellën

FFK e dënon Llapin dhe Mentor Zhdrellën

Superliga
Formacioni më i mirë në Superligë për javën e tetë

Formacioni më i mirë në Superligë për javën e tetë

Superliga
Llapi fiton me lehtësi ndaj Flamurtarit

Llapi fiton me lehtësi ndaj Flamurtarit

Superliga
Formacioni i sezonit 2018/2019 në IPKO Superligë – 11 yjet që e dominuan futbollin kosovar

Formacioni i sezonit 2018/2019 në IPKO Superligë – 11 yjet që e dominuan futbollin kosovar

Superliga
Formacioni i javës së 30-të në IPKO Superligë – dominojnë lojtarët e Llapit dhe Flamurtarit

Formacioni i javës së 30-të në IPKO Superligë – dominojnë lojtarët e Llapit dhe Flamurtarit

Superliga
Formacioni më i mirë i javës së 28-të në IPKO Superligë

Formacioni më i mirë i javës së 28-të në IPKO Superligë

Superliga
Llapi fiton ndaj Gjilanit, vazhdon garën për titull

Llapi fiton ndaj Gjilanit, vazhdon garën për titull

Superliga
Formacioni më i mirë i javës së 22-të – Feronikeli sundon, individë të dalluar edhe te Llapi e Drita

Formacioni më i mirë i javës së 22-të – Feronikeli sundon, individë të dalluar edhe te Llapi e Drita

Superliga
Formacioni më i mirë i javës së 20-të në IPKO Superligë – Lojtarët e Llapit dominojnë

Formacioni më i mirë i javës së 20-të në IPKO Superligë – Lojtarët e Llapit dominojnë

Superliga
Fitore e thellë e Llapit përballë Ferizajt

Fitore e thellë e Llapit përballë Ferizajt

Superliga
Formacioni i javës së II-të në IPKO Superligë

Formacioni i javës së II-të në IPKO Superligë

Superliga
Llapi i gëzohet fitores së parë, mposht Ballkanin në Suharekë

Llapi i gëzohet fitores së parë, mposht Ballkanin në Suharekë

Superliga
Transferime të reja dhe rinovime te Llapi

Transferime të reja dhe rinovime te Llapi

Superliga
Rikthim i jashtëzakonshëm i Llapit, pozita e parë është për ta

Rikthim i jashtëzakonshëm i Llapit, pozita e parë është për ta

Superliga
Llapi zyrtarizon Mentor Zhdrellën

Llapi zyrtarizon Mentor Zhdrellën

Superliga