LAJMI I FUNDIT:

Melinda Gates

35 Artikuj

Si financohet Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH) dhe pse mbështetet kaq shumë te Bill Gates?

Si financohet Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH) dhe pse mbështetet kaq shumë te Bill Gates?

Nga Bota
Pas divorcit nga Bill, Melinda Gates flitet për një lidhje dashurie me Jon Du Pre

Pas divorcit nga Bill, Melinda Gates flitet për një lidhje dashurie me Jon Du Pre

Po Flitet
Bill Gates thotë se do të martohej sërish me Melinda Gates pavarësisht divorcit

Bill Gates thotë se do të martohej sërish me Melinda Gates pavarësisht divorcit

Yjet
Bill Gates thotë se pasuria e tij 123 miliardë euroshe u përpjesëtua me ish-gruan e tij, ani pse ata nuk kishin një kontratë paramartesore

Bill Gates thotë se pasuria e tij 123 miliardë euroshe u përpjesëtua me ish-gruan e tij, ani pse ata nuk kishin një kontratë paramartesore

Yjet
Melinda Gates: Zgjedhja për të lënë Billin ishte momenti im më i ulët

Melinda Gates: Zgjedhja për të lënë Billin ishte momenti im më i ulët

Yjet
Pas ndarjes nga Billi, Melinda Gates thotë se është duke takuar njerëz të rinj dhe dëshiron të jetë sërish e dashuruar

Pas ndarjes nga Billi, Melinda Gates thotë se është duke takuar njerëz të rinj dhe dëshiron të jetë sërish e dashuruar

Yjet
Martohet vajza e Bill dhe Melinda Gates

Martohet vajza e Bill dhe Melinda Gates

Yjet
Bill Gates dhe Melinda janë shkurorëzuar zyrtarisht

Bill Gates dhe Melinda janë shkurorëzuar zyrtarisht

Po Flitet
Bill Gates mund ta largojë nga fondacioni bamirës Melinda Gatesin

Bill Gates mund ta largojë nga fondacioni bamirës Melinda Gatesin

Amerika
Në paraqitjen e parë publike pas ndarjes nga Bill Gates, Melinda shfaqet pa unazën e martesës

Në paraqitjen e parë publike pas ndarjes nga Bill Gates, Melinda shfaqet pa unazën e martesës

Yjet
Fondacioni Bill&Melinda Gates shiti të gjitha aksionet në Apple dhe Twitter, pak para se çifti të shpallte divorcin

Fondacioni Bill&Melinda Gates shiti të gjitha aksionet në Apple dhe Twitter, pak para se çifti të shpallte divorcin

Botë
Pas ndarjes nga Melinda, Bill Gates thotë se ishte martesë pa dashuri

Pas ndarjes nga Melinda, Bill Gates thotë se ishte martesë pa dashuri

Po Flitet
Xiaomi tallet me divorcin nga Bill Gates

Xiaomi tallet me divorcin nga Bill Gates

Mobile
Melinda Gates e kishte planifikuar shkurorëzimin që në vitin 2019

Melinda Gates e kishte planifikuar shkurorëzimin që në vitin 2019

Po Flitet
Dhjetë fakte frymëzuese rreth ish-bashkëshortes së Bill Gates, Melinda Gates

Dhjetë fakte frymëzuese rreth ish-bashkëshortes së Bill Gates, Melinda Gates

Yjet
Bëhet e ditur vlera e aksioneve që Bill Gates transferoi te Melinda, të njëjtën ditë kur ata njoftuan divorcin e tyre

Bëhet e ditur vlera e aksioneve që Bill Gates transferoi te Melinda, të njëjtën ditë kur ata njoftuan divorcin e tyre

Nga Bota
Një ditë pasi njoftuan ndarjen, Bill Gates i transferon bashkëshortes së tij aksione në vlerë 1.8 miliardë

Një ditë pasi njoftuan ndarjen, Bill Gates i transferon bashkëshortes së tij aksione në vlerë 1.8 miliardë

Yjet
Pas ndarjes nga Bill, Melinda Gates mund të bëhet gruaja e dytë më e pasur në botë

Pas ndarjes nga Bill, Melinda Gates mund të bëhet gruaja e dytë më e pasur në botë

Po Flitet
Pas martesës – Bill Gates kishte bërë marrëveshje me bashkëshorten që ta lejonte t’i kalonte pushimet çdo vit me ish-të dashurën, Ann Winblad

Pas martesës – Bill Gates kishte bërë marrëveshje me bashkëshorten që ta lejonte t’i kalonte pushimet çdo vit me ish-të dashurën, Ann Winblad

Yjet
Pallate, toka bujqësore, vetura luksoze, aeroplanë privatë e vepra arti të Da Vincit – Pasuria 130 miliardë dollarëshe që çifti Gates do të ndajnë pas divorcit

Pallate, toka bujqësore, vetura luksoze, aeroplanë privatë e vepra arti të Da Vincit – Pasuria 130 miliardë dollarëshe që çifti Gates do të ndajnë pas divorcit

Butrint Avdyli
Deklarohet vajza e Bill Gates, Jennifer: Divorci i prindërve është një periudhë sfiduese për familjen tonë

Deklarohet vajza e Bill Gates, Jennifer: Divorci i prindërve është një periudhë sfiduese për familjen tonë

Po Flitet
11 fakte që të ‘luajnë trurin’: Ja sa në të vërtetë është i pasur Bill Gates

11 fakte që të ‘luajnë trurin’: Ja sa në të vërtetë është i pasur Bill Gates

Botë
Fundi i martesës së Bill dhe Melinda Gates, çfarë do të ndodhë me pasurinë e tyre?

Fundi i martesës së Bill dhe Melinda Gates, çfarë do të ndodhë me pasurinë e tyre?

Botë
Çfarë tha Bill Gates në postimin ku tregoi se po ndahen me gruan e tij, pas 27 vitesh bashkë?

Çfarë tha Bill Gates në postimin ku tregoi se po ndahen me gruan e tij, pas 27 vitesh bashkë?

Nga Bota