LAJMI I FUNDIT:

Melanie Griffith

16 Artikuj

Dakota Johnson vesh një fustan të zi të tejdukshëm, teksa shkon në festën e SNL

Dakota Johnson vesh një fustan të zi të tejdukshëm, teksa shkon në festën e SNL

Yjet
Aktorja Melanie Griffith shihet me një shenjë në fytyrë – disa vite pas betejës me kancerin e lëkurës

Aktorja Melanie Griffith shihet me një shenjë në fytyrë – disa vite pas betejës me kancerin e lëkurës

Yjet
Melanie Griffith, 63 vjeç, duket si një top-modele: Qe çfarë ha dhe si ushtron!

Melanie Griffith, 63 vjeç, duket si një top-modele: Qe çfarë ha dhe si ushtron!

Psikoprofil
Kombinime të mahnitshme veshjesh të nënave dhe vajzave të famshme

Kombinime të mahnitshme veshjesh të nënave dhe vajzave të famshme

Keshilla Modë
Katërmbëdhjetë fotografitë e të famshmëve dhe fëmijëve të tyre në moshë të njëjtë

Katërmbëdhjetë fotografitë e të famshmëve dhe fëmijëve të tyre në moshë të njëjtë

Yjet
Yjet e Hollywoodit në të kaluarën dhe tani në të njëjtën moshë

Yjet e Hollywoodit në të kaluarën dhe tani në të njëjtën moshë

Yjet
Tetëmbëdhjetë të famshmit që kanë ndryshuar kaq shumë gjatë viteve

Tetëmbëdhjetë të famshmit që kanë ndryshuar kaq shumë gjatë viteve

Yjet
Dhjetë çiftet e famshme që e nisën lidhjen përmes tradhtisë

Dhjetë çiftet e famshme që e nisën lidhjen përmes tradhtisë

Imran Amiti
​Antonio Banderas flet për ish-gruan e tij: Do ta dua deri në vdekje

​Antonio Banderas flet për ish-gruan e tij: Do ta dua deri në vdekje

Yjet
Melanie Griffith thotë se kishte menduar ta tradhtonte burrin me kolegun e saj, Alec Baldwin gjatë xhirimeve të filmit

Melanie Griffith thotë se kishte menduar ta tradhtonte burrin me kolegun e saj, Alec Baldwin gjatë xhirimeve të filmit

Po Flitet
Shtatëmbëdhjetë aktoret e njohura që me vështirësi do i njohim në rolin e tyre të parë

Shtatëmbëdhjetë aktoret e njohura që me vështirësi do i njohim në rolin e tyre të parë

TV / Film
Dallimet ndërmjet yjeve që u janë nënshtruar ndërhyrjeve estetike dhe atyre që kanë qëndruar natyrale

Dallimet ndërmjet yjeve që u janë nënshtruar ndërhyrjeve estetike dhe atyre që kanë qëndruar natyrale

Yjet
Shqiptarët nëpër dekada: Çfarë kaluan ata në vitet 1917, 1927, 1937… 2017! (Foto)

Shqiptarët nëpër dekada: Çfarë kaluan ata në vitet 1917, 1927, 1937… 2017! (Foto)

Agron Shala
Yjet me moshë të njëjtë (Foto)

Yjet me moshë të njëjtë (Foto)

Yjet
Si t’i vishni xhinset e ngushta në të pesëdhjetat: Kombinimi i thjeshtë, por elegant i Melanie Griffithit!

Si t’i vishni xhinset e ngushta në të pesëdhjetat: Kombinimi i thjeshtë, por elegant i Melanie Griffithit!

Modë
Aktorja amerikane është penduar për ndërhyrjet kirurgjike

Aktorja amerikane është penduar për ndërhyrjet kirurgjike

Yjet