LAJMI I FUNDIT:

Maxim Choupo-Moting

29 Artikuj

Nagelsmann nuk u përshëndet nga plotë 14 futbollistë të Bayernit, ndër ta edhe shumë senator të ekipit

Nagelsmann nuk u përshëndet nga plotë 14 futbollistë të Bayernit, ndër ta edhe shumë senator të ekipit

Bundesliga
PSG u largua nga Liga e Kampionëve nga lojtarët që i “përzunë” nga klubi i tyre dhe atë falas

PSG u largua nga Liga e Kampionëve nga lojtarët që i “përzunë” nga klubi i tyre dhe atë falas

Liga e Kampionëve
Bayern Munichu fiton në udhëtim te Stuttgarti dhe rikthen pozitën e parë

Bayern Munichu fiton në udhëtim te Stuttgarti dhe rikthen pozitën e parë

Bundesliga
Choupo-Moting vazhdon kontratën me Bayernin

Choupo-Moting vazhdon kontratën me Bayernin

Bundesliga
Bayerni nënshtron Union Berlinin dhe rimerr kreun

Bayerni nënshtron Union Berlinin dhe rimerr kreun

Bundesliga
Joao Cancelos iu deshën vetëm 17 minuta për të bërë një asistim mahnitës për Bayern Munichun

Joao Cancelos iu deshën vetëm 17 minuta për të bërë një asistim mahnitës për Bayern Munichun

Bundesliga
United insiston në transferimin e Choupo-Moting

United insiston në transferimin e Choupo-Moting

Premier League
Notat e lojtarëve, Hertha Berlin 2-3 Bayern Munich: Choupo-Moting më i miri në fushë

Notat e lojtarëve, Hertha Berlin 2-3 Bayern Munich: Choupo-Moting më i miri në fushë

Bundesliga
Bayerni e fiton ‘grupin e vdekjes’, në fazën tjetër i bashkohet Interi – Barca në Ligën e Evropës

Bayerni e fiton ‘grupin e vdekjes’, në fazën tjetër i bashkohet Interi – Barca në Ligën e Evropës

Liga e Kampionëve
Bayern Munichu vazhdon serinë e fitoreve, mposht me goleadë Mainzin dhe bëhet lider në Bundesliga

Bayern Munichu vazhdon serinë e fitoreve, mposht me goleadë Mainzin dhe bëhet lider në Bundesliga

Bundesliga
Bayern 5-0 Plzen, notat e lojtarëve: Mane më i miri në fushë

Bayern 5-0 Plzen, notat e lojtarëve: Mane më i miri në fushë

Liga e Kampionëve
Bayern Munich kompletohet, katër lojtarë dalin nga karantina pasi e kalojnë coronavrusin

Bayern Munich kompletohet, katër lojtarë dalin nga karantina pasi e kalojnë coronavrusin

Bundesliga
Bayern Munich fiton me rezultat të thellë ndaj Hoffenheimit

Bayern Munich fiton me rezultat të thellë ndaj Hoffenheimit

Premier League
Bayern Munichu i pamëshirshëm, shënon shtatë gola në fitoren ndaj Bochumit

Bayern Munichu i pamëshirshëm, shënon shtatë gola në fitoren ndaj Bochumit

Bundesliga
Wolfsburg 2-3 Bayern Munich, notat e lojtarëve

Wolfsburg 2-3 Bayern Munich, notat e lojtarëve

Bundesliga
Bayerni i rikthehet fitores në Bundesliga, triumfon te Wolfsburgu

Bayerni i rikthehet fitores në Bundesliga, triumfon te Wolfsburgu

Bundesliga
Liga e Kampionëve zgjedh formacionin më të mirë të javës, shumë befasi në 11-she

Liga e Kampionëve zgjedh formacionin më të mirë të javës, shumë befasi në 11-she

Liga e Kampionëve
Gjesti i madh i Neymarit, i dhuron Choupo-Motingut çmimin ‘lojtari i ndeshjes’

Gjesti i madh i Neymarit, i dhuron Choupo-Motingut çmimin ‘lojtari i ndeshjes’

Liga e Kampionëve
Choupo-Moting befason të gjithë, nga Championship në hero të Ligës së Kampionëve

Choupo-Moting befason të gjithë, nga Championship në hero të Ligës së Kampionëve

Liga e Kampionëve
PSG fiton me rikthim ndeshjen e çmendur ndaj Atalantas dhe kualifikohet në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve

PSG fiton me rikthim ndeshjen e çmendur ndaj Atalantas dhe kualifikohet në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve

Liga e Kampionëve
Pesë blerjet më të këqija të PSG-së nën epokën e Al-Khelaifit

Pesë blerjet më të këqija të PSG-së nën epokën e Al-Khelaifit

Ligue 1
Choupo-Moting mundohet ta shpjegojë pse ndali topin në vijë të portë, kërkon falje

Choupo-Moting mundohet ta shpjegojë pse ndali topin në vijë të portë, kërkon falje

Ligue 1
Ajo që Choupo-Moting bëri në ndeshjen PSG-Strasbourg është vështirë e shpjegueshme, Mbappe nuk i beson syve

Ajo që Choupo-Moting bëri në ndeshjen PSG-Strasbourg është vështirë e shpjegueshme, Mbappe nuk i beson syve

Ligue 1
PSG 1-0 Bordeaux: Notat e lojtarëve, Buffon ylli i ndeshjes

PSG 1-0 Bordeaux: Notat e lojtarëve, Buffon ylli i ndeshjes

Ligue 1