LAJMI I FUNDIT:
Mauro Icardi

Mauro Icardi

1211 Artikuj

Info

Mauro Icardi është futbollist argjentinas i lindur më 19 shkurt 1993.

Roma ëndërron Icardin

Roma ëndërron Icardin

La Liga
Icardi: Interi të përfundojë patjetër i katërti

Icardi: Interi të përfundojë patjetër i katërti

Serie A
Liga e Kampionëve është larg për Interin

Liga e Kampionëve është larg për Interin

Serie A
PSG monitoron Icardin

PSG monitoron Icardin

Ligue 1
Icardi: Presioni është mbi Romën

Icardi: Presioni është mbi Romën

Serie A
Icardi: Interi është ekip për pozitat e para, dua të qëndroj

Icardi: Interi është ekip për pozitat e para, dua të qëndroj

Serie A
Interi fiton ndaj Napolit, vazhdon shpresa për një vend në LK (Video)

Interi fiton ndaj Napolit, vazhdon shpresa për një vend në LK (Video)

Serie A
Tjetër goli i bukur nga Interi, këtë herë shënon Brozovic (Video)

Tjetër goli i bukur nga Interi, këtë herë shënon Brozovic (Video)

Serie A
Fantastik Icardi, Nerazzurrët shokojnë Napolin (Video)

Fantastik Icardi, Nerazzurrët shokojnë Napolin (Video)

Serie A
Gjiganti anglez mendon për Icardin

Gjiganti anglez mendon për Icardin

Premier League
Icardi mohon kalimin në Ligën Premier

Icardi mohon kalimin në Ligën Premier

Serie A
Martino: Icardi? Unë e vlerësoj atë që bën në fushë, por…

Martino: Icardi? Unë e vlerësoj atë që bën në fushë, por…

Futboll
Rregullat financiare mund ta detyrojnë Interin ta shesë Icardin

Rregullat financiare mund ta detyrojnë Interin ta shesë Icardin

Serie A
Icardi tregon se cili është goli më i bukur me Interin (Video)

Icardi tregon se cili është goli më i bukur me Interin (Video)

Serie A
Magjik Icardi, ja sa gola ka shënuar në 100 paraqitje për Interin (Foto)

Magjik Icardi, ja sa gola ka shënuar në 100 paraqitje për Interin (Foto)

Serie A
Interi fiton dhe shpreson për Ligën e Kampionëve (Video)

Interi fiton dhe shpreson për Ligën e Kampionëve (Video)

Serie A
Situata e Interit me lojtarët e huazuar dhe ata që kërkojnë largimin

Situata e Interit me lojtarët e huazuar dhe ata që kërkojnë largimin

Serie A
Bukuroshja prishi shoqërinë mes dy futbollistëve argjentinas (Video)

Bukuroshja prishi shoqërinë mes dy futbollistëve argjentinas (Video)

Yjet
Icardi flet për injorimin nga Maxi Lopez

Icardi flet për injorimin nga Maxi Lopez

Serie A
Maxi Lopez refuzoi t’ia japë dorën Icardit (Video)

Maxi Lopez refuzoi t’ia japë dorën Icardit (Video)

Serie A
Lojtarët pas të cilëve femrat çmenden (Foto)

Lojtarët pas të cilëve femrat çmenden (Foto)

Arbios Kryeziu
Interi do të shes lojtarin më të mirë nëse nuk kualifikohet në LK

Interi do të shes lojtarin më të mirë nëse nuk kualifikohet në LK

Serie A
Icardi kthehet me Torinon

Icardi kthehet me Torinon

Serie A
Zyrtare: Icardi mungon ndaj Romës

Zyrtare: Icardi mungon ndaj Romës

Serie A