LAJMI I FUNDIT:

Masat anti-Covid

421 Artikuj

Rritja e rasteve me COVID-19, ministria thotë se nuk pritet ashpërsim i masave

Rritja e rasteve me COVID-19, ministria thotë se nuk pritet ashpërsim i masave

Donjeta Zeqiraj
Anulohet protesta e paralajmëruar e inspektorëve sanitarë në sheshin “Skënderbeu”

Anulohet protesta e paralajmëruar e inspektorëve sanitarë në sheshin “Skënderbeu”

Kosovë
Serbia heq të gjitha masat anti-covid për hyrje në këtë vend

Serbia heq të gjitha masat anti-covid për hyrje në këtë vend

Serbia
Greqia heq kufizimet anti-COVID për qytetarët shqiptarë

Greqia heq kufizimet anti-COVID për qytetarët shqiptarë

Shqipëri
Pas lehtësimit të masave, infektologu Ramadani tregon se kur mund të shpallet fundi i pandemisë

Pas lehtësimit të masave, infektologu Ramadani tregon se kur mund të shpallet fundi i pandemisë

Elfije Boletini
Qeveria vendos për lehtësimin e masave anti-COVID në Kosovë

Qeveria vendos për lehtësimin e masave anti-COVID në Kosovë

Shëndetësi
Maqedoni, pritet vendimi për heqjen e të gjitha masave kundër Covid-19

Maqedoni, pritet vendimi për heqjen e të gjitha masave kundër Covid-19

Maqedonia e Veriut
Shqipëria heq masat anti-Covid, nuk ka nevojë për certifikatë vaksinimi apo test për hyrje në vend

Shqipëria heq masat anti-Covid, nuk ka nevojë për certifikatë vaksinimi apo test për hyrje në vend

Shqipëri
Masat kundër COVID-19 nuk pritet të ndryshojnë

Masat kundër COVID-19 nuk pritet të ndryshojnë

Shëndetësi
Shqipëria lehtëson masat anti-COVID, heq ndalimin e grumbullimeve

Shqipëria lehtëson masat anti-COVID, heq ndalimin e grumbullimeve

Shqipëri
Mali i Zi lehtëson masat anti-COVID, hyrjet në këtë shtet pa certifikatë vaksinimi

Mali i Zi lehtëson masat anti-COVID, hyrjet në këtë shtet pa certifikatë vaksinimi

Kosovë
Vrasja e 14 vjeçarit në Prishtinë, arrestimi i tre serbëve që blenë emblema të UÇK-së dhe aksioni “Brezovica 3” – top lajmet e javës

Vrasja e 14 vjeçarit në Prishtinë, arrestimi i tre serbëve që blenë emblema të UÇK-së dhe aksioni “Brezovica 3” – top lajmet e javës

Besnike Salihu
Qeveria zbut masat anti-COVID, hiqet ora policore-gastronomia punon me orar të plotë

Qeveria zbut masat anti-COVID, hiqet ora policore-gastronomia punon me orar të plotë

Kosovë
Qeveria merr vendim për masat e reja anti-COVID, por nuk tregon cilat janë ato

Qeveria merr vendim për masat e reja anti-COVID, por nuk tregon cilat janë ato

Shëndetësi
Propozohet heqja e orës policore

Propozohet heqja e orës policore

Siguri
Ambasada e Kosovës me njoftim të rëndësishëm për ata që duan të udhëtojnë në Itali

Ambasada e Kosovës me njoftim të rëndësishëm për ata që duan të udhëtojnë në Itali

Kosovë
Shqipëria lehtëson masat anti-Covid, reduktohet koha e izolimit për të prekurit nga virusi në 5 ditë

Shqipëria lehtëson masat anti-Covid, reduktohet koha e izolimit për të prekurit nga virusi në 5 ditë

Shqipëri
IKSHPK: Situata epidemiologjike vazhdon të jetë e rëndë, respektojini masat

IKSHPK: Situata epidemiologjike vazhdon të jetë e rëndë, respektojini masat

Shëndetësi
Të premten, Holanda shfuqizon shumicën e masave epidemiologjike

Të premten, Holanda shfuqizon shumicën e masave epidemiologjike

Evropa
Trudeau i vendosur t’i jep fund protestave, i jep policisë kompetenca shtesë – shoferët e kamionëve as që mendojnë të tërhiqen

Trudeau i vendosur t’i jep fund protestave, i jep policisë kompetenca shtesë – shoferët e kamionëve as që mendojnë të tërhiqen

Amerika
Autoritetet në Zelandë të Re përdorin metodë të pazakontë për të shpërndarë demonstruesit

Autoritetet në Zelandë të Re përdorin metodë të pazakontë për të shpërndarë demonstruesit

Australia
Transformimi i shëndetësisë, masat antiCOVID, çështja e specializantëve dhe spitali i ri i Pediatrisë – gjithçka nga intervista me ministrin Latifi

Transformimi i shëndetësisë, masat antiCOVID, çështja e specializantëve dhe spitali i ri i Pediatrisë – gjithçka nga intervista me ministrin Latifi

Shëndetësi
Nuk duan të jenë “Kanadaja e re”, policia e Parisit ndalon tubimin e shoferëve të kamionit – kërcënohen me burgim e dënime

Nuk duan të jenë “Kanadaja e re”, policia e Parisit ndalon tubimin e shoferëve të kamionit – kërcënohen me burgim e dënime

Evropa
Fauci: Në SHBA gati të përfundojë faza më e rëndë e pandemisë së COVID-19

Fauci: Në SHBA gati të përfundojë faza më e rëndë e pandemisë së COVID-19

Amerika