LAJMI I FUNDIT:

Mark Noble

14 Artikuj

West Hami konfirmon largimin e katër lojtarëve

West Hami konfirmon largimin e katër lojtarëve

Premier League
Zbulohen emrat e 20 lojtarëve që kanë shënuar më shumë penallti në këtë shekull

Zbulohen emrat e 20 lojtarëve që kanë shënuar më shumë penallti në këtë shekull

Ndërkombëtare
Një minutë, një prekje, një penallti e humbur – statistikat e Mark Noble ndaj Unitedit

Një minutë, një prekje, një penallti e humbur – statistikat e Mark Noble ndaj Unitedit

Premier League
Mark Noble nënshkruan kontratën e re me West Ham – 18 vite shërbim një klubi, pensionimi vitin e ardhshëm

Mark Noble nënshkruan kontratën e re me West Ham – 18 vite shërbim një klubi, pensionimi vitin e ardhshëm

Premier League
Dhjetë lojtarët më besnikë në ligat më të mira të futbollit: Messi është i dyti, kalohet vetëm nga legjenda e CSKA Moskës

Dhjetë lojtarët më besnikë në ligat më të mira të futbollit: Messi është i dyti, kalohet vetëm nga legjenda e CSKA Moskës

Ndërkombëtare
Emërohen dhe renditen top 50 gjuajtësit më të mirë të penalltive në histori të futbollit

Emërohen dhe renditen top 50 gjuajtësit më të mirë të penalltive në histori të futbollit

Ndërkombëtare
Lionel Messi aktualisht është lojtari i dytë më besnik i një klubi në Evropë

Lionel Messi aktualisht është lojtari i dytë më besnik i një klubi në Evropë

Ndërkombëtare
Kapiteni i West Hamit, Noble flet fjalë të mëdha për Xhakën dhe e këshillon të largohet nga Arsenali

Kapiteni i West Hamit, Noble flet fjalë të mëdha për Xhakën dhe e këshillon të largohet nga Arsenali

Premier League
Chelsea 1-1 West Ham: Notat e lojtarëve, dëshpëron Rudiger

Chelsea 1-1 West Ham: Notat e lojtarëve, dëshpëron Rudiger

Premier League
Noble: Kemi nevojë për tifozët, por nëse dikush më afrohet unë do mbroj vetën

Noble: Kemi nevojë për tifozët, por nëse dikush më afrohet unë do mbroj vetën

Premier League
Kapiteni Nobel rrëzoi ashpër tifozin në mesin e fushë: Nga kaosi i madh, pronarët e klubit për arsye sigurie lëshojnë para kohe stadiumin

Kapiteni Nobel rrëzoi ashpër tifozin në mesin e fushë: Nga kaosi i madh, pronarët e klubit për arsye sigurie lëshojnë para kohe stadiumin

Premier League
Xhaka turpëron Mark Noble dhe menjëherë me një pasim në stilin e Pirlos (Video)

Xhaka turpëron Mark Noble dhe menjëherë me një pasim në stilin e Pirlos (Video)

Premier League
Shaqiri në formacionin e javës së nëntë të Ligës Premier (Foto)

Shaqiri në formacionin e javës së nëntë të Ligës Premier (Foto)

Premier League
Lojtarët që kanë kompletuar më së shumti pasime në PL gjatë 2016

Lojtarët që kanë kompletuar më së shumti pasime në PL gjatë 2016

Premier League