LAJMI I FUNDIT:
Mario Mandzukic

Mario Mandzukic

276 Artikuj

Info

Mario Mandzukic është futbollist kroat i lindur më 21 maj 1986.

Teoria konspirative, Interi do të fitojë Ligën e Kampionëve për shkak të Marcelo Brozovic

Teoria konspirative, Interi do të fitojë Ligën e Kampionëve për shkak të Marcelo Brozovic

Liga e Kampionëve
Juventusi feston 125 vjetorin e themelimit: Poston disa nga thëniet më të bukura të lojtarëve për klubin

Juventusi feston 125 vjetorin e themelimit: Poston disa nga thëniet më të bukura të lojtarëve për klubin

Serie A
Morata mund të shfrytëzohet në rolin e Mandzukicit në formacionin e ri Juves

Morata mund të shfrytëzohet në rolin e Mandzukicit në formacionin e ri Juves

Serie A
Juventusi ka harxhuar 446.8 milionë euro në vitet e fundit vetëm për qendërsulmues – 300 milionë shkuan vetëm për tre prej tyre

Juventusi ka harxhuar 446.8 milionë euro në vitet e fundit vetëm për qendërsulmues – 300 milionë shkuan vetëm për tre prej tyre

Serie A
Top 20 lojtarët që kanë shënuar më së shumti gola me kokë në këtë shekull – vendi i parë ka diferencë të thellë

Top 20 lojtarët që kanë shënuar më së shumti gola me kokë në këtë shekull – vendi i parë ka diferencë të thellë

Ndërkombëtare
Mandzukic është asistent i ri i Kroacisë

Mandzukic është asistent i ri i Kroacisë

Përfaqësueset
Luka Modric dhe Mario Mandzukic nuk folën për tre vjet pas incidentit në hotel

Luka Modric dhe Mario Mandzukic nuk folën për tre vjet pas incidentit në hotel

Përfaqësueset
Mario Mandzukic i thotë lamtumirë futbollit me një mesazh prekës

Mario Mandzukic i thotë lamtumirë futbollit me një mesazh prekës

Serie A
Mandzukic konfirmon largimin nga Milani

Mandzukic konfirmon largimin nga Milani

Serie A
Notat e lojtarëve: Lazio 3-0 Milan, Correa e Immobile më të mirët

Notat e lojtarëve: Lazio 3-0 Milan, Correa e Immobile më të mirët

Serie A
Gjest për duartrokitur nga Mario Mandzukic – dhuron komplet pagën e muajit mars për bamirësi

Gjest për duartrokitur nga Mario Mandzukic – dhuron komplet pagën e muajit mars për bamirësi

Serie A
Mandzukic mund ta zë vendin e Ibras në ndeshjen ndaj Genoas

Mandzukic mund ta zë vendin e Ibras në ndeshjen ndaj Genoas

Serie A
Milani pritet t’i ketë pesë mungesa në ndeshjen ndaj Sampdorias

Milani pritet t’i ketë pesë mungesa në ndeshjen ndaj Sampdorias

Serie A
Mandzukic, Tomori dhe Meite përfshihen në ekipin e Milanit për Ligën e Evropës

Mandzukic, Tomori dhe Meite përfshihen në ekipin e Milanit për Ligën e Evropës

Liga e Evropës
Milani publikon listën e lojtarëve të ftuar për takimin me Atalanta – aty edhe Tomori e Mandzukic

Milani publikon listën e lojtarëve të ftuar për takimin me Atalanta – aty edhe Tomori e Mandzukic

Serie A
Trajneri i Milanit, Pioli: Mandzukic gati për të luajtur, mund të jetë së bashku me Ibrahimovicin në të ardhmen

Trajneri i Milanit, Pioli: Mandzukic gati për të luajtur, mund të jetë së bashku me Ibrahimovicin në të ardhmen

Serie A
Fjalët e para të Mandzukic si lojtar i Milanit: Nder i veçantë për të veshur fanellën ikonike të Rossonerëve  

Fjalët e para të Mandzukic si lojtar i Milanit: Nder i veçantë për të veshur fanellën ikonike të Rossonerëve  

Serie A
Zyrtare: Mandzukic prezantohet te Milani

Zyrtare: Mandzukic prezantohet te Milani

Serie A
“Tani jemi dy që duhet të na kenë frikën” – Ibrahimovic për kalimin e Mandzukic te Milani

“Tani jemi dy që duhet të na kenë frikën” – Ibrahimovic për kalimin e Mandzukic te Milani

Serie A
Mario Mandzukic ka arritur te Milani për t’i kompletuar testet mjekësore

Mario Mandzukic ka arritur te Milani për t’i kompletuar testet mjekësore

Serie A
Caktohen testet mjekësore të Mandzukicit te Milani

Caktohen testet mjekësore të Mandzukicit te Milani

Serie A
Mandzukic afër zyrtarizimit te Milani

Mandzukic afër zyrtarizimit te Milani

Serie A
Maldini e ka thirrur personalisht Mandzukicin

Maldini e ka thirrur personalisht Mandzukicin

Serie A
Milani arrin marrëveshje me Mario Mandzukicin

Milani arrin marrëveshje me Mario Mandzukicin

Serie A