LAJMI I FUNDIT:
Mariano Diaz

Mariano Diaz

92 Artikuj

Info

Mariano Diaz është nga Republika Dominikane dhe ka lindur më 1 gusht të vitit 1993.

Dështimi i Real Madridit deri më tani në këtë verë: Shumë afrime dhe largime – por vetëm shpenzime

Dështimi i Real Madridit deri më tani në këtë verë: Shumë afrime dhe largime – por vetëm shpenzime

La Liga
Ancelotti përpiloi listën me lojtarët që nuk llogaritë – këta janë katër emrat që largohen nga Real Madridi këtë verë

Ancelotti përpiloi listën me lojtarët që nuk llogaritë – këta janë katër emrat që largohen nga Real Madridi këtë verë

La Liga
Agjenti i Mariano Diaz konfirmon interesimin e klubeve nga Liga Premier, Serie A dhe Bundesliga

Agjenti i Mariano Diaz konfirmon interesimin e klubeve nga Liga Premier, Serie A dhe Bundesliga

La Liga
Julen Lopetegui fillon të ndërtojë Wolvesin e tij, kërkon dy lojtarët e Real Madridit

Julen Lopetegui fillon të ndërtojë Wolvesin e tij, kërkon dy lojtarët e Real Madridit

Premier League
Plani i Marianos në Real Madrid është i qartë dhe shumë i thjeshtë

Plani i Marianos në Real Madrid është i qartë dhe shumë i thjeshtë

La Liga
Real Madridi kërkon të zvogëlojë skuadrën duke larguar disa lojtarë të panevojshëm

Real Madridi kërkon të zvogëlojë skuadrën duke larguar disa lojtarë të panevojshëm

La Liga
Drejtuesit e Real Madridit kërkojnë të shesin gjashtë lojtarë këtë verë

Drejtuesit e Real Madridit kërkojnë të shesin gjashtë lojtarë këtë verë

La Liga
Nëntë lojtarët që Real Madridi do të ishte i lumtur t’i largonte këtë verë

Nëntë lojtarët që Real Madridi do të ishte i lumtur t’i largonte këtë verë

La Liga
Gjashtë lojtarët që planifikon t’i shesë Reali për të nënshkruar me Mbappe dhe Haaland

Gjashtë lojtarët që planifikon t’i shesë Reali për të nënshkruar me Mbappe dhe Haaland

La Liga
Real Madridi pritet t’i largojë shtatë lojtarë në verë

Real Madridi pritet t’i largojë shtatë lojtarë në verë

La Liga
Real Madridi ka gjashtë ‘Dembele’ në skuadrën e tyre

Real Madridi ka gjashtë ‘Dembele’ në skuadrën e tyre

La Liga
Askush nuk dëshiron të largohet nga Real Madrid – klubi i gatshëm të hap derën, por edhe ofertat mungojnë

Askush nuk dëshiron të largohet nga Real Madrid – klubi i gatshëm të hap derën, por edhe ofertat mungojnë

La Liga
Real Madridi i vë gjashtë lojtarë në shitje

Real Madridi i vë gjashtë lojtarë në shitje

La Liga
Marrëveshje të mëdha transferimi, rinovime dhe largime – Real Madridin e pret një janar i ngarkuar

Marrëveshje të mëdha transferimi, rinovime dhe largime – Real Madridin e pret një janar i ngarkuar

La Liga
Lëndimet e Real Madridit: Mariano jashtë për dhjetë ditë ndërsa Rodrygo dhe Casemiro janë në dyshime

Lëndimet e Real Madridit: Mariano jashtë për dhjetë ditë ndërsa Rodrygo dhe Casemiro janë në dyshime

La Liga
30 sekondat shqetësuese të Real Madridit ndaj Elches: Dy hundë të thyera?

30 sekondat shqetësuese të Real Madridit ndaj Elches: Dy hundë të thyera?

La Liga
‘Operacioni fshesa’ dhe transferimi i Mbappes, zbulohet plani i Real Madridit për afatin kalimtar të verës

‘Operacioni fshesa’ dhe transferimi i Mbappes, zbulohet plani i Real Madridit për afatin kalimtar të verës

La Liga
Operacioni fshesa te Real Madridi, këta janë pesë lojtarët e parë që do të largohen

Operacioni fshesa te Real Madridi, këta janë pesë lojtarët e parë që do të largohen

La Liga
Formacioni fantastik me lojtarët që Reali dëshiron t’i largojë, ndoshta edhe trajnerin

Formacioni fantastik me lojtarët që Reali dëshiron t’i largojë, ndoshta edhe trajnerin

La Liga
Mariano Diaz refuzon shkëmbimin me Dzekon, Roma etiketon Giroud dhe Braithwaite

Mariano Diaz refuzon shkëmbimin me Dzekon, Roma etiketon Giroud dhe Braithwaite

Serie A
Real Madridi konsideron një ofertë para plus lojtar për Aouar

Real Madridi konsideron një ofertë para plus lojtar për Aouar

La Liga
Operacioni ‘fshesa’: Reali ka katër javë kohë t’i largojë katër lojtarë

Operacioni ‘fshesa’: Reali ka katër javë kohë t’i largojë katër lojtarë

La Liga
Zidane synon edhe katër shitje te Real Madridi para fillimit të sezonit të ri

Zidane synon edhe katër shitje te Real Madridi para fillimit të sezonit të ri

La Liga
Real Madrid: Zidane u hap derën e largimit nëntë lojtarëve

Real Madrid: Zidane u hap derën e largimit nëntë lojtarëve

La Liga