LAJMI I FUNDIT:

Maluma

68 Artikuj

Maluma konfirmon se do të bëhet baba për herë të parë

Maluma konfirmon se do të bëhet baba për herë të parë

Yjet
Përpara se të bëhej këngëtar – Maluma zbulon se ka luajtur për dhjetë vjet futboll

Përpara se të bëhej këngëtar – Maluma zbulon se ka luajtur për dhjetë vjet futboll

Yjet
Malumas i ndodh një tjetër incident në skenë, fansat e gjuajnë me telefon teksa po perfomonte

Malumas i ndodh një tjetër incident në skenë, fansat e gjuajnë me telefon teksa po perfomonte

Yjet
Maluman e gjuajnë me patericë në koncert

Maluman e gjuajnë me patericë në koncert

Yjet
Messi shfaqet në videoklipin e këngës së re të Malumas “Trofeo”

Messi shfaqet në videoklipin e këngës së re të Malumas “Trofeo”

Muzikë
Madonna shihet e afërt me Maluman, shtohen dyshimet për një romancë

Madonna shihet e afërt me Maluman, shtohen dyshimet për një romancë

Yjet
Nga Rita Ora, Dua Lipa e deri te Kim Kardashian – paraqitjet më të bukura në Met Gala 2023

Nga Rita Ora, Dua Lipa e deri te Kim Kardashian – paraqitjet më të bukura në Met Gala 2023

Butrint Avdyli
‘Shakira kthehu’ – reagimet e fansave pas lansimit të himnit të Kampionatit Botëror

‘Shakira kthehu’ – reagimet e fansave pas lansimit të himnit të Kampionatit Botëror

Muzikë
Maluma largohet nga intervista kur pyetet për të drejtat e njeriut në Katar

Maluma largohet nga intervista kur pyetet për të drejtat e njeriut në Katar

Yjet
Publikohet himni zyrtar i Kampionatit Botëror “Tukoh Taka” nga Nicki Minaj, Maluma dhe Myriam Fares

Publikohet himni zyrtar i Kampionatit Botëror “Tukoh Taka” nga Nicki Minaj, Maluma dhe Myriam Fares

Muzikë
Nicki Minaj, Maluma dhe Myriam Fares të premten lansojnë himnin e Kampionatit Botëror

Nicki Minaj, Maluma dhe Myriam Fares të premten lansojnë himnin e Kampionatit Botëror

Muzikë
Konfirmon FIFA: Maluma dhe Myriam Fares do të performojnë në hapjen e Kampionatit Botëror në Katar

Konfirmon FIFA: Maluma dhe Myriam Fares do të performojnë në hapjen e Kampionatit Botëror në Katar

Muzikë
Maluma publikon një tjetër moment intim me partneren teksa i dhuron puthje dhe përqafime

Maluma publikon një tjetër moment intim me partneren teksa i dhuron puthje dhe përqafime

Yjet
Derisa po performonte, Maluma ndalet në një moment dhe i dhuron një puthje të dashurës në Billboard Latin Music Awards 2022

Derisa po performonte, Maluma ndalet në një moment dhe i dhuron një puthje të dashurës në Billboard Latin Music Awards 2022

Yjet
Maluma dhe partnerja e tij Susana Gomez fotografohen në jahtin luksoz gjatë pushimeve në Spanjë

Maluma dhe partnerja e tij Susana Gomez fotografohen në jahtin luksoz gjatë pushimeve në Spanjë

Yjet
Shfaqet i acaruar në mes të skenës – Maluma kërkoi që të largoheshin dy fansa nga koncerti pasi filluan të grindeshin

Shfaqet i acaruar në mes të skenës – Maluma kërkoi që të largoheshin dy fansa nga koncerti pasi filluan të grindeshin

Yjet
Maluma publikon fotografi nudo, teksa fshihet një vajzë pas tij dhe mban dorën në zonën intime të këngëtarit

Maluma publikon fotografi nudo, teksa fshihet një vajzë pas tij dhe mban dorën në zonën intime të këngëtarit

Yjet
Bebe Rexha publikon imazhe nga shoqërimi me yjet në garën e Formula 1

Bebe Rexha publikon imazhe nga shoqërimi me yjet në garën e Formula 1

Yjet
Malumës ia hedhin të brendshmet në skenë në një nga koncertet e fundit në Madrid

Malumës ia hedhin të brendshmet në skenë në një nga koncertet e fundit në Madrid

Muzikë
Kush është Susana Gomez, e dashura e përfolur e Malumas?

Kush është Susana Gomez, e dashura e përfolur e Malumas?

Yjet
Mbajti për herë të parë koncert në Shqipëri, Maluma publikon pamje të reja nga atmosfera në Tiranë

Mbajti për herë të parë koncert në Shqipëri, Maluma publikon pamje të reja nga atmosfera në Tiranë

Yjet
Mbi 12 mijë njerëz të pranishëm në koncert, Maluma dhe menaxheri i tij ateruan në Shqipëri me këngë rapsodike shqiptare

Mbi 12 mijë njerëz të pranishëm në koncert, Maluma dhe menaxheri i tij ateruan në Shqipëri me këngë rapsodike shqiptare

Yjet
Fansja hodhi reçipetat në drejtim të skenës ku po këndonte Maluma, këngëtari i vendosi ato mbi mikrofon

Fansja hodhi reçipetat në drejtim të skenës ku po këndonte Maluma, këngëtari i vendosi ato mbi mikrofon

Yjet
Ronela Hajati shkëlqen me performancën në koncertin e Malumas

Ronela Hajati shkëlqen me performancën në koncertin e Malumas

Yjet