LAJMI I FUNDIT:

Majlinda Bregu

78 Artikuj

Nënshkruhet marrëveshja për heqjen e roamingut në Ballkan (Foto)

Nënshkruhet marrëveshja për heqjen e roamingut në Ballkan (Foto)

Të Tjera
Bregu: Rritja ekonomike e Ballkanit Perëndimor bëhet trend

Bregu: Rritja ekonomike e Ballkanit Perëndimor bëhet trend

Të Tjera
Majlinda Bregu takohet me Vuçiqin: Kemi nevojë për njëri-tjetrin

Majlinda Bregu takohet me Vuçiqin: Kemi nevojë për njëri-tjetrin

Shqipëri
Xhaferi dhe Bregu biseduan për eurointegrimet

Xhaferi dhe Bregu biseduan për eurointegrimet

Maqedonia e Veriut
Dimitrov-Bregu: Vlerësohen përfitimet nga bashkëpunimi me Këshillin për bashkëpunim rajonal

Dimitrov-Bregu: Vlerësohen përfitimet nga bashkëpunimi me Këshillin për bashkëpunim rajonal

Politikë
Bregu inkurajon autoritetet e Maqedonisë, “ditë më të mira për studentët dhe punëtorët” (Video)

Bregu inkurajon autoritetet e Maqedonisë, “ditë më të mira për studentët dhe punëtorët” (Video)

Maqedonia e Veriut
Haradinaj takon Majlinda Bregun: Shqiptarët do të mbetën të përkushtuar për stabilitet dhe paqe në rajon

Haradinaj takon Majlinda Bregun: Shqiptarët do të mbetën të përkushtuar për stabilitet dhe paqe në rajon

Kosovë
Iniciativat e rëndësishme në Ballkanin Perëndimore që udhëhiqen nga dy shqiptarë

Iniciativat e rëndësishme në Ballkanin Perëndimore që udhëhiqen nga dy shqiptarë

Të Tjera
Majlinda Bregu merr detyrën e Sekretares së Përgjithshme të Këshillit Rajonal

Majlinda Bregu merr detyrën e Sekretares së Përgjithshme të Këshillit Rajonal

Shqipëri
Më në fund!

Më në fund!

Opinione
Zbulohet posti i rëndësishëm që pretendon Majlinda Bregu

Zbulohet posti i rëndësishëm që pretendon Majlinda Bregu

Shqipëri
Bregu: Ambasadorët e huaj në Shqipëri kanë ndërtuar një institucion më vete

Bregu: Ambasadorët e huaj në Shqipëri kanë ndërtuar një institucion më vete

Shqipëri
Blendi Fevziu tregon emrat e gjashtë femrave më të bukura shqiptare (Video)

Blendi Fevziu tregon emrat e gjashtë femrave më të bukura shqiptare (Video)

Yjet
Bregu: PD duhet të heq dorë nga qasjet qorre

Bregu: PD duhet të heq dorë nga qasjet qorre

Shqipëri
Basha do të ketë tre kundërkandidatë brenda PD-së (Video)

Basha do të ketë tre kundërkandidatë brenda PD-së (Video)

Shqipëri
Bregu dhe Selami i bashkohen Bashës në miting

Bregu dhe Selami i bashkohen Bashës në miting

Shqipëri
Majlinda Bregu njihet për dukjen e veçantë, ndërsa edhe vajza e saj josh me bukurinë (Foto)

Majlinda Bregu njihet për dukjen e veçantë, ndërsa edhe vajza e saj josh me bukurinë (Foto)

Yjet
Reagon Majlinda Bregu: Brenda listës janë ata që e donin PD-në jashtë!

Reagon Majlinda Bregu: Brenda listës janë ata që e donin PD-në jashtë!

Shqipëri
Basha lë jashtë listës së deputetëve Topallin, Bregun, Patozin, Imamin, Boden…

Basha lë jashtë listës së deputetëve Topallin, Bregun, Patozin, Imamin, Boden…

Shqipëri
Bregu: Demokratët janë vetëm

Bregu: Demokratët janë vetëm

Shqipëri
Majlinda Bregu kundër bojkotit: PD duhet të hyjë në zgjedhje

Majlinda Bregu kundër bojkotit: PD duhet të hyjë në zgjedhje

Shqipëri
“Të hekurta” në politikë por “dorëzohen” përpara këtij mashkulli (Foto)

“Të hekurta” në politikë por “dorëzohen” përpara këtij mashkulli (Foto)

Yjet
Bregu, Bashës: Nuk hyhet në fushatë duke bërë rolin e viktimës

Bregu, Bashës: Nuk hyhet në fushatë duke bërë rolin e viktimës

Shqipëri
Vajza e ish-ministres shqiptare shfaqet mjaft seksi (Foto)

Vajza e ish-ministres shqiptare shfaqet mjaft seksi (Foto)

Po Flitet