LAJMI I FUNDIT:

MacBook Pro

18 Artikuj

Pesë produktet që Apple i ka larguar nga tregu në vitin 2023

Pesë produktet që Apple i ka larguar nga tregu në vitin 2023

Lajme Teknologji
Apple po teston nëntë kompjuterë Mac me procesorët M2

Apple po teston nëntë kompjuterë Mac me procesorët M2

Lajme Teknologji
Nëse MacBook Pro 2021 është i fikur, ai nuk mund të karikohet

Nëse MacBook Pro 2021 është i fikur, ai nuk mund të karikohet

Mobile
Apple nuk po punon vetëm në M2, por edhe në një procesor të dytë

Apple nuk po punon vetëm në M2, por edhe në një procesor të dytë

Lajme Teknologji
Modelet e reja të MacBook Pro vijnë në WWDC 2021 muajin e ardhshëm

Modelet e reja të MacBook Pro vijnë në WWDC 2021 muajin e ardhshëm

Geek
Apple i ka klasifikuar MacBook Air dhe MacBook Pro si laptopë të vjetër

Apple i ka klasifikuar MacBook Air dhe MacBook Pro si laptopë të vjetër

Lajme Teknologji
Apple sjell MacBook Pro dhe iPad të rinj me mini LED këtë vit

Apple sjell MacBook Pro dhe iPad të rinj me mini LED këtë vit

Mobile
Ja si do të duket laptopi i ardhshëm nga Apple, MacBook Pro 16 inç

Ja si do të duket laptopi i ardhshëm nga Apple, MacBook Pro 16 inç

Lajme Teknologji
Së paku dy iPad do të lansohen gjatë këtij viti

Së paku dy iPad do të lansohen gjatë këtij viti

Mobile
MacBook Pro 16 inç i Apple mund të kushtoj 3,000 dollarë

MacBook Pro 16 inç i Apple mund të kushtoj 3,000 dollarë

Lajme Teknologji
Lirohet MacBook Air

Lirohet MacBook Air

Lajme Teknologji
Apple është duke punuar në një tastierë të re për MacBooks (Foto)

Apple është duke punuar në një tastierë të re për MacBooks (Foto)

Lajme Teknologji
Apple do të prodhoj MacBook Pro-në e ri në Kinë dhe jo SHBA

Apple do të prodhoj MacBook Pro-në e ri në Kinë dhe jo SHBA

Lajme Teknologji
MacBook Pro 16 inç pritet të lansohet në shtator

MacBook Pro 16 inç pritet të lansohet në shtator

Lajme Teknologji
Apple mund të jetë duke zhvilluar shtatë MacBook Pro të ri

Apple mund të jetë duke zhvilluar shtatë MacBook Pro të ri

Lajme Teknologji
Laptopi i eksplodoi papritmas, derisa ishte duke e përdorur në mënyrë normale (Video)

Laptopi i eksplodoi papritmas, derisa ishte duke e përdorur në mënyrë normale (Video)

Lajme Teknologji
Një MacBook Pro raportohet të ketë eksploduar, gjatë përdorimit të zakonshëm

Një MacBook Pro raportohet të ketë eksploduar, gjatë përdorimit të zakonshëm

Lajme Teknologji
Apple prezantoi MacBook Pro-në e parë me procesorin 8-core

Apple prezantoi MacBook Pro-në e parë me procesorin 8-core

Lajme Teknologji