LAJMI I FUNDIT:

LVV

6844 Artikuj

VV: Institucionet e Kosovës të ndryshojnë qasje ndaj shtetasve shqiptarë

VV: Institucionet e Kosovës të ndryshojnë qasje ndaj shtetasve shqiptarë

Politikë
Konjufca thotë se AAK shmang takimet për alternativat opozitare

Konjufca thotë se AAK shmang takimet për alternativat opozitare

Politikë
Lirohet aktivisti i VV-së që dyshohet se e sulmoi shtëpinë e Isa Mustafa

Lirohet aktivisti i VV-së që dyshohet se e sulmoi shtëpinë e Isa Mustafa

Kronika e Zezë
Lëvizja Vetëvendosje: Elita maqedonase ka aleatët shqiptarë, të cilët i lidhin afera korruptive

Lëvizja Vetëvendosje: Elita maqedonase ka aleatët shqiptarë, të cilët i lidhin afera korruptive

Lirim Shabani
Nisma e vendosur t’i bashkohet AAK-së në protestë, Vetëvendosje hamendet

Nisma e vendosur t’i bashkohet AAK-së në protestë, Vetëvendosje hamendet

Kosovë
Molliqaj: VV ende nuk ka marrë asnjë vendim për protestën e 14 majit

Molliqaj: VV ende nuk ka marrë asnjë vendim për protestën e 14 majit

Politikë
Arben Gecaj: Vetëvendosje është e krijuar të prodhojë vetëm konflikt

Arben Gecaj: Vetëvendosje është e krijuar të prodhojë vetëm konflikt

Politikë
NISMA mund t’ia kthejë shpinën VV-së e AAK-së, sytë kah PDK-ja (Video)

NISMA mund t’ia kthejë shpinën VV-së e AAK-së, sytë kah PDK-ja (Video)

Politikë
Çaushi thotë se Daçiqi zbulon planet e Serbisë për Kosovën

Çaushi thotë se Daçiqi zbulon planet e Serbisë për Kosovën

Politikë
Frashër Krasniqi i VV-së, shkruan poezinë “Unë biri yt, presidenti yt”!

Frashër Krasniqi i VV-së, shkruan poezinë “Unë biri yt, presidenti yt”!

Politikë
“Shoqëria civile nuk mund të hyjë në opozitë të bashkuar”

“Shoqëria civile nuk mund të hyjë në opozitë të bashkuar”

Politikë
Vetëvendosje thotë se mund të organizojë protesta edhe para AAK-së (Video)

Vetëvendosje thotë se mund të organizojë protesta edhe para AAK-së (Video)

Politikë
Alternativa e VV-së, prezantohet para britanikëve

Alternativa e VV-së, prezantohet para britanikëve

Politikë
Ylli Hoxha: Nesër kemi tragjedi kombëtare

Ylli Hoxha: Nesër kemi tragjedi kombëtare

Politikë
Konjufca: Radhën për lëshime e ka AAK (Video)

Konjufca: Radhën për lëshime e ka AAK (Video)

Politikë
Lekaj: AAK nuk do të jetë bisht i VV-së

Lekaj: AAK nuk do të jetë bisht i VV-së

Politikë
Vetëvendosje nuk merret me Thaçin, fokusohet në kundërshtimin e Qeverisë Mustafa

Vetëvendosje nuk merret me Thaçin, fokusohet në kundërshtimin e Qeverisë Mustafa

Kosovë
Molliqaj: Nuk do të ketë listë të përbashkët me AAK-në dhe Nismën

Molliqaj: Nuk do të ketë listë të përbashkët me AAK-në dhe Nismën

Politikë
LDK: Ahmeti punët në kryeqytet i ka bërë fet, VV burim informimi e kanë Beogradin

LDK: Ahmeti punët në kryeqytet i ka bërë fet, VV burim informimi e kanë Beogradin

Politikë
Vetëvendosje e quan dëshpërues reagimin e LDK-së

Vetëvendosje e quan dëshpërues reagimin e LDK-së

Politikë
A do ta përçajnë opozitën, kalkulimet për pushtet!? (Video)

A do ta përçajnë opozitën, kalkulimet për pushtet!? (Video)

Politikë
Ymeri thotë se alternativa opozitare u refuzua nga AAK-ja

Ymeri thotë se alternativa opozitare u refuzua nga AAK-ja

Politikë
Kadaj-Bujupi, së shpejti në Vetëvendosje?

Kadaj-Bujupi, së shpejti në Vetëvendosje?

Politikë
Kushte VV-së e Nismës: Kjo është formula e AAK-së për zgjedhjet e ardhshme (Video)

Kushte VV-së e Nismës: Kjo është formula e AAK-së për zgjedhjet e ardhshme (Video)

Politikë