LAJMI I FUNDIT:

LVV

6786 Artikuj

Dy asmbleistë të VV-së në Deçan kalojnë në AAK

Dy asmbleistë të VV-së në Deçan kalojnë në AAK

Politikë
Deda nuk do të flasë keq për Vetëvendosjen

Deda nuk do të flasë keq për Vetëvendosjen

Kosovë
VV thotë se Thaçi është ‘shkaktar i krizës’ (Video)

VV thotë se Thaçi është ‘shkaktar i krizës’ (Video)

Politikë
Ahmeti: Vetëvendosje ka përfituar nga largimi i Dedës

Ahmeti: Vetëvendosje ka përfituar nga largimi i Dedës

Kosovë
A do t’i bashkohet Xhevat Bislimi, Vetëvendosjes?

A do t’i bashkohet Xhevat Bislimi, Vetëvendosjes?

Kosovë
Ilir Deda më i guximshëm sesa deputetët e rebeluar të LDK-së

Ilir Deda më i guximshëm sesa deputetët e rebeluar të LDK-së

Jehona Hulaj
Zogaj: Vetëvendosje rrezikon të kthehet në një sekt politik (Video)

Zogaj: Vetëvendosje rrezikon të kthehet në një sekt politik (Video)

Politikë
Kur Ilir Deda besonte fuqishëm se Kosova ndryshon veç me Albin Kurtin

Kur Ilir Deda besonte fuqishëm se Kosova ndryshon veç me Albin Kurtin

Kosovë
Deda tregon arsyet e dorëheqjes së tij nga Vetëvendosje

Deda tregon arsyet e dorëheqjes së tij nga Vetëvendosje

Kosovë
LDK, VV-së: Për Kosovën dielli lind në Perëndim e jo në Serbi

LDK, VV-së: Për Kosovën dielli lind në Perëndim e jo në Serbi

Politikë
VV: Zgjedhjet e Serbisë në Kosovë në kundërshtim me Kushtetutën

VV: Zgjedhjet e Serbisë në Kosovë në kundërshtim me Kushtetutën

Politikë
AAK-NISMA: Fort po ngutet Visar Ymeri (Video)

AAK-NISMA: Fort po ngutet Visar Ymeri (Video)

Politikë
AAK e Nisma të vendosura për mos rikthim në seancat e Kuvendit

AAK e Nisma të vendosura për mos rikthim në seancat e Kuvendit

Jehona Hulaj
S’ka më VAN: Ky është kushti i Vetëvendosje për AAK-në dhe Nismën

S’ka më VAN: Ky është kushti i Vetëvendosje për AAK-në dhe Nismën

Politikë
Deputeti i Nismas “thumbon” VV-në: Tregoni çfarë marrëveshje keni bërë me PDK-në

Deputeti i Nismas “thumbon” VV-në: Tregoni çfarë marrëveshje keni bërë me PDK-në

Kosovë
Frashëri zbulon në detaje planin që kishte opozita, akuzon Haradinajn që pranon të gënjehet nga pushteti (Video)

Frashëri zbulon në detaje planin që kishte opozita, akuzon Haradinajn që pranon të gënjehet nga pushteti (Video)

Politikë
Arrestohet një aktivist i Vetëvendosjes

Arrestohet një aktivist i Vetëvendosjes

Kosovë
Kadaj- Bujupi thur lavde për VV-në, “akuzon” ish-partinë e saj

Kadaj- Bujupi thur lavde për VV-në, “akuzon” ish-partinë e saj

Kosovë
Gorani: AAK e Nisma nuk takojnë me botëkuptimet e Vetëvendosjes

Gorani: AAK e Nisma nuk takojnë me botëkuptimet e Vetëvendosjes

Kosovë
VV: Qeveria kuislinge e Mustafës s’ka legjitimitet për t’i vazhduar negociatat

VV: Qeveria kuislinge e Mustafës s’ka legjitimitet për t’i vazhduar negociatat

Kosovë
AAK dhe Nisma lusin VV-në të dal në protestën e 14 majit

AAK dhe Nisma lusin VV-në të dal në protestën e 14 majit

Kosovë
“Brenda PDK-së dhe LDK-së ka deputetë të pakënaqur me partitë e tyre”

“Brenda PDK-së dhe LDK-së ka deputetë të pakënaqur me partitë e tyre”

Kosovë
Nga LVAN blloku opozitar mbetet vetëm AN (Video)

Nga LVAN blloku opozitar mbetet vetëm AN (Video)

Kosovë
VV: Kompania e mikut të Enver Hoxhajt merr edhe 9 milionë nga MSH-ja

VV: Kompania e mikut të Enver Hoxhajt merr edhe 9 milionë nga MSH-ja

Biznes