LAJMI I FUNDIT:
Luke Perry

Luke Perry

14 Artikuj

Info

Luke Perry ka qenë një aktor amerikan, i cili u bë idhull i të rinjve në vitet e nëntëdhjeta me rolin e Dylan McKay në hit serialin e atëhershëm, “Beverly Hills, 90210” që u transmetua gjatë viteve 1990 – 1995.

Rikthim të kancerit, vdekje nga ataku në zemër, aksident tragjik e falimentim – mallkimi që ka ndjekur aktorët e “90210”, asnjëri nga ta nuk bën një jetë të qetë

Rikthim të kancerit, vdekje nga ataku në zemër, aksident tragjik e falimentim – mallkimi që ka ndjekur aktorët e “90210”, asnjëri nga ta nuk bën një jetë të qetë

TV / Film
Ekipi i “Once Upon a Time in Hollywood” mori ovacione treminutëshe në Kanë

Ekipi i “Once Upon a Time in Hollywood” mori ovacione treminutëshe në Kanë

TV / Film
Varroset me veshje prej kërpudhash Luke Perry

Varroset me veshje prej kërpudhash Luke Perry

Yjet
Transmetohet episodi i fundit i “Riverdale” që e ka xhiruar Luke Perry

Transmetohet episodi i fundit i “Riverdale” që e ka xhiruar Luke Perry

TV / Film
Luke Perry e kishte caktuar datën e dasmës me të fejuarën e tij para se të vdiste

Luke Perry e kishte caktuar datën e dasmës me të fejuarën e tij para se të vdiste

Po Flitet
Ndërron jetë aktori tjetër i “Beverly Hills, 90210”, Jed Allan

Ndërron jetë aktori tjetër i “Beverly Hills, 90210”, Jed Allan

Yjet
E fejuara e Luke Perryt flet për herë të parë pas vdekjes së aktorit: Jetët tona u prekën nga një njeri i jashtëzakonshëm

E fejuara e Luke Perryt flet për herë të parë pas vdekjes së aktorit: Jetët tona u prekën nga një njeri i jashtëzakonshëm

Po Flitet
Pas vdekjes së Keith Flint dhe Luke Perryt, në rrjetet sociale rikthehet tema e “Mallkimit të Aaron Ramseyt” – 18 personalitet e njohura që ndërruan jetë pas golave të uellsianit

Pas vdekjes së Keith Flint dhe Luke Perryt, në rrjetet sociale rikthehet tema e “Mallkimit të Aaron Ramseyt” – 18 personalitet e njohura që ndërruan jetë pas golave të uellsianit

Po Flitet
Jeta dhe karriera e Luke Perryt, yllit të “Beverly Hills, 90210” që ndërroi jetë nga komplikimet e goditjes në tru

Jeta dhe karriera e Luke Perryt, yllit të “Beverly Hills, 90210” që ndërroi jetë nga komplikimet e goditjes në tru

Imran Amiti
Ndërron jetë Luke Perry

Ndërron jetë Luke Perry

Yjet
Para se të pësonte goditje në tru, Luke Perry ka pasur edhe probleme të tjera shëndetësore

Para se të pësonte goditje në tru, Luke Perry ka pasur edhe probleme të tjera shëndetësore

Po Flitet
Mësohet arsyeja e shtrirjes në spital të Luke Perryt, aktori ka pësuar goditje në tru

Mësohet arsyeja e shtrirjes në spital të Luke Perryt, aktori ka pësuar goditje në tru

Po Flitet
Shtrohet në spital Luke Perry i “Beverly Hills”

Shtrohet në spital Luke Perry i “Beverly Hills”

Yjet
Tori Spelling konfirmon rikthimin e hit-serialit nga vitet e nëntëdhjeta, “Beverly Hills, 90210”

Tori Spelling konfirmon rikthimin e hit-serialit nga vitet e nëntëdhjeta, “Beverly Hills, 90210”

TV / Film