LAJMI I FUNDIT:

Ligue 1

7558 Artikuj

Formacioni i ëndrrave, real dhe i çuditshëm, ja tre formacionet e Emeryt te PSG (Foto)

Formacioni i ëndrrave, real dhe i çuditshëm, ja tre formacionet e Emeryt te PSG (Foto)

Ligue 1
Këto janë statistikat brilante të Krychowiakut në sezonin e kaluar

Këto janë statistikat brilante të Krychowiakut në sezonin e kaluar

Ligue 1
Kampionët transferojnë një mesfushor, Kante drejt largimit

Kampionët transferojnë një mesfushor, Kante drejt largimit

Premier League
​PSG e mendon Griezmannin në rast së dështon blerja e Neymarit

​PSG e mendon Griezmannin në rast së dështon blerja e Neymarit

Ligue 1
Zyrtare: Ben Arfa lojtar i PSG-së

Zyrtare: Ben Arfa lojtar i PSG-së

Ligue 1
Chelsea arrin marrëveshje me yllin belg

Chelsea arrin marrëveshje me yllin belg

Premier League
Glik konfirmon largimin nga Torino, kjo është skuadra e tij e re

Glik konfirmon largimin nga Torino, kjo është skuadra e tij e re

Ligue 1
Zyrtare: PSG dhe Blanc ndajnë rrugët

Zyrtare: PSG dhe Blanc ndajnë rrugët

Ligue 1
Zyrtare: Barcelona bën transferimin e parë

Zyrtare: Barcelona bën transferimin e parë

La Liga
PSG shkarkon Blancin

PSG shkarkon Blancin

Ligue 1
Zyrtare: Toulalan largohet nga Monaco, por mbetet në Francë

Zyrtare: Toulalan largohet nga Monaco, por mbetet në Francë

Përfaqësueset
Napoli gati 23 milionë euro për zëvendësuesin e Hamsik

Napoli gati 23 milionë euro për zëvendësuesin e Hamsik

Serie A
Oferta marramendëse e PSG-së për Neymar

Oferta marramendëse e PSG-së për Neymar

Ligue 1
‘Hakmarrja’ e Ibras ndaj Guardiolas

‘Hakmarrja’ e Ibras ndaj Guardiolas

Premier League
Blanc afër shkarkimit

Blanc afër shkarkimit

Ligue 1
Arsenali synon Cavanin

Arsenali synon Cavanin

Premier League
United me ofertë të çmendur për Verratin

United me ofertë të çmendur për Verratin

Premier League
Liverpooli me ofertë për Boufalin

Liverpooli me ofertë për Boufalin

Premier League
Tifozët e Barcës në këmbë, Neymar ka pranuar kalimin te ky klub

Tifozët e Barcës në këmbë, Neymar ka pranuar kalimin te ky klub

La Liga
PSG paguan klauzolën e Higuanit?

PSG paguan klauzolën e Higuanit?

Ligue 1
Vjen lajmi i ‘madh’ nga Ibra

Vjen lajmi i ‘madh’ nga Ibra

Ndërkombëtare
Marquinhos i pavendosur për të ardhmen

Marquinhos i pavendosur për të ardhmen

Ligue 1
Ylli i Leicesterit zgjedh PSG-në

Ylli i Leicesterit zgjedh PSG-në

Ligue 1
Handanovic drejt PSG-së

Handanovic drejt PSG-së

Ligue 1