LAJMI I FUNDIT:

Ligue 1

7549 Artikuj

Zbulohet se sa do të përfitojë në të vërtetë Mbappe vetëm nëse nënshkruan me Real Madridin

Zbulohet se sa do të përfitojë në të vërtetë Mbappe vetëm nëse nënshkruan me Real Madridin

La Liga
Lojtarët kryesorë të ekipit besojnë në transferimin e Mbappes te Real Madridit

Lojtarët kryesorë të ekipit besojnë në transferimin e Mbappes te Real Madridit

La Liga
PSG përgatit një zëvendësues të jashtëzakonshëm për Kylian Mbappen teksa ‘konfirmohet’ lëvizja e tij te Real Madridi

PSG përgatit një zëvendësues të jashtëzakonshëm për Kylian Mbappen teksa ‘konfirmohet’ lëvizja e tij te Real Madridi

Ligue 1
Vazhdon shkëlqimi nga Xhaka dhe Zhegrova, pjesë e formacioneve të javës në Bundesliga dhe Ligue 1

Vazhdon shkëlqimi nga Xhaka dhe Zhegrova, pjesë e formacioneve të javës në Bundesliga dhe Ligue 1

Ndërkombëtare
Mbappe te Real Madridi, kjo do të thotë që Milani mbetet pa yllin e saj që do ta shes për 175 milionë euro

Mbappe te Real Madridi, kjo do të thotë që Milani mbetet pa yllin e saj që do ta shes për 175 milionë euro

Ligue 1
Paraqitje e madhe e Edon Zhegrovës ndaj Clermont: Ndër më të vlerësuarit në fushë

Paraqitje e madhe e Edon Zhegrovës ndaj Clermont: Ndër më të vlerësuarit në fushë

Ligue 1
PSG shënon fitore ndaj Strasbourgut në udhëtim, vazhdon me hapa të sigurt drejt titullit

PSG shënon fitore ndaj Strasbourgut në udhëtim, vazhdon me hapa të sigurt drejt titullit

Ligue 1
Real Madridi i ofron Mbappes pagë të ulët, por edhe një bonus dhe një privilegj që asnjë nga lojtarët e tyre nuk e ka

Real Madridi i ofron Mbappes pagë të ulët, por edhe një bonus dhe një privilegj që asnjë nga lojtarët e tyre nuk e ka

La Liga
Tre klube të Serie A në listën e 10 fituesve më të lartë për afatin kalimtar të janarit

Tre klube të Serie A në listën e 10 fituesve më të lartë për afatin kalimtar të janarit

Ndërkombëtare
Real Madridi vendos kufijtë për Kylian Mbappen

Real Madridi vendos kufijtë për Kylian Mbappen

La Liga
Kur mbyllet afati kalimtar në ligat kryesore evropiane?

Kur mbyllet afati kalimtar në ligat kryesore evropiane?

Ndërkombëtare
Fundi i armëpushimit: Mbappe ka gati njoftimin dhe Real Madridi tashmë është i përgatitur për goditjen

Fundi i armëpushimit: Mbappe ka gati njoftimin dhe Real Madridi tashmë është i përgatitur për goditjen

Ndërkombëtare
PSG bllokon transferimin e Marco Asensios te gjiganti gjerman

PSG bllokon transferimin e Marco Asensios te gjiganti gjerman

Ligue 1
Rashford ‘i lodhur’ nga Manchester United, gjiganti evropian projekton transferimin e tij

Rashford ‘i lodhur’ nga Manchester United, gjiganti evropian projekton transferimin e tij

Premier League
Mbappe i thotë PSG-së se vendimi për të ardhmen është i pashmangshëm

Mbappe i thotë PSG-së se vendimi për të ardhmen është i pashmangshëm

Ligue 1
Nuk ka luajtur asnjë ndeshje me ekipin e parë, por Barcelona refuzon një ofertë shumë të rëndësishme për qendërmbrojtësin senegalez 

Nuk ka luajtur asnjë ndeshje me ekipin e parë, por Barcelona refuzon një ofertë shumë të rëndësishme për qendërmbrojtësin senegalez 

La Liga
PSG ndalet në shtëpi nga Bresti

PSG ndalet në shtëpi nga Bresti

Ligue 1
Pjanic afër rikthimit të bujshëm në vendin ku bëri emër në futboll

Pjanic afër rikthimit të bujshëm në vendin ku bëri emër në futboll

Ligue 1
Para plus një futbollist, PSG e gatshme për ta transferuar Matthijs de Ligt

Para plus një futbollist, PSG e gatshme për ta transferuar Matthijs de Ligt

Ligue 1
Këto janë 20 ekipet me përfitimet më të mëdha për sezonin 2023/24 – asnjë italianë në mesin e dhjetë më të mirëve

Këto janë 20 ekipet me përfitimet më të mëdha për sezonin 2023/24 – asnjë italianë në mesin e dhjetë më të mirëve

Ndërkombëtare
Detaje mbi ofertat që Mbappe ka tashmë nga Real Madridi dhe Paris Saint-Germain

Detaje mbi ofertat që Mbappe ka tashmë nga Real Madridi dhe Paris Saint-Germain

Ndërkombëtare
Zyrtare: Paris Saint-Germain nënshkruan me talentin Gabriel Moscardo

Zyrtare: Paris Saint-Germain nënshkruan me talentin Gabriel Moscardo

Ligue 1
Mbappe vendos të largohet nga PSG, por klubit të ri i kërkon një bonus të çmendur nënshkrimi

Mbappe vendos të largohet nga PSG, por klubit të ri i kërkon një bonus të çmendur nënshkrimi

Ndërkombëtare
Sport: Florentino Perez do të sakrifikojë Vinicius Jr për Mbappen

Sport: Florentino Perez do të sakrifikojë Vinicius Jr për Mbappen

Ndërkombëtare