LAJMI I FUNDIT:

Ligue 1

7549 Artikuj

“Pse jo?”, Arteta i përgjigjet thashethemeve për Mbappen

“Pse jo?”, Arteta i përgjigjet thashethemeve për Mbappen

Premier League
Nga Osimhen te Salah – Planet e PSG-së për t’i investuar mbi 200 milionë euro pas largimit të Mbappes

Nga Osimhen te Salah – Planet e PSG-së për t’i investuar mbi 200 milionë euro pas largimit të Mbappes

Ligue 1
Al-Khelaifi i tha vetëm dy fjalë Mbappes pasi francezi i tha personalisht se po largohej nga PSG

Al-Khelaifi i tha vetëm dy fjalë Mbappes pasi francezi i tha personalisht se po largohej nga PSG

Ligue 1
PSG planifikon ofertën e guximshme për Gavin

PSG planifikon ofertën e guximshme për Gavin

Ligue 1
Barcelona rivalizon Real Madridin, interesohet për transferimin e Mbappes

Barcelona rivalizon Real Madridin, interesohet për transferimin e Mbappes

La Liga
Largimi i Mbappes nga PSG, do ta lërë Serien A pa njërin prej yjeve kryesorë

Largimi i Mbappes nga PSG, do ta lërë Serien A pa njërin prej yjeve kryesorë

Serie A
Paga aktuale e Kylian Mbappe në PSG: Sa fiton, kur e rinovoi dhe deri kur ka marrëveshje me klubin nga Parisi

Paga aktuale e Kylian Mbappe në PSG: Sa fiton, kur e rinovoi dhe deri kur ka marrëveshje me klubin nga Parisi

Ligue 1
Propozimi i Real Madridit për Kylian Mbappen, sa vlen kontrata e re që thuhet se është më e vogël se ajo e vitit 2022

Propozimi i Real Madridit për Kylian Mbappen, sa vlen kontrata e re që thuhet se është më e vogël se ajo e vitit 2022

La Liga
E kryer, Kylian Mbappe e ka njoftuar PSG-në se do të largohet në fund të këtij sezoni

E kryer, Kylian Mbappe e ka njoftuar PSG-në se do të largohet në fund të këtij sezoni

Ligue 1
Mbappe iu ofrua Liverpoolit dhe Arsenalit? Fabrizio Romano jep detajet në lidhje me kalimin e mundshëm të francezit në Ligën Premier

Mbappe iu ofrua Liverpoolit dhe Arsenalit? Fabrizio Romano jep detajet në lidhje me kalimin e mundshëm të francezit në Ligën Premier

Premier League
Dembele bën një krahasim banal mes PSG-së dhe Barcelonës: Janë të njëjta

Dembele bën një krahasim banal mes PSG-së dhe Barcelonës: Janë të njëjta

Ligue 1
Kylian Mbappe është ‘i gatshëm të bashkohet’ me Arsenalin falë një lojtari

Kylian Mbappe është ‘i gatshëm të bashkohet’ me Arsenalin falë një lojtari

Premier League
Dy faktorët kyç që po ndalojnë marrëveshjen e Mbappes me Real Madridin

Dy faktorët kyç që po ndalojnë marrëveshjen e Mbappes me Real Madridin

Ndërkombëtare
Man Utd mund të përjashtohet nga Liga e Kampionëve, zbulohet arsyeja

Man Utd mund të përjashtohet nga Liga e Kampionëve, zbulohet arsyeja

Liga e Kampionëve
PSG nuk lejon befasi dhe mposht Lillen në shtëpi duke iu afruar edhe më shumë titullit

PSG nuk lejon befasi dhe mposht Lillen në shtëpi duke iu afruar edhe më shumë titullit

Ligue 1
“Nuk do të ndodh para kësaj ngjarje të madhe” – Deschamps jep detaje për të ardhmen e Mbappes

“Nuk do të ndodh para kësaj ngjarje të madhe” – Deschamps jep detaje për të ardhmen e Mbappes

Përfaqësueset
FIFA del me deklaratë rreth kartonit blu

FIFA del me deklaratë rreth kartonit blu

Ndërkombëtare
PSG do të largohet nga “Parc des Princes” pas 50 vitesh

PSG do të largohet nga “Parc des Princes” pas 50 vitesh

Ligue 1
Si do ta ndryshojë futbollin kartoni blu dhe për çfarë do të përdoret

Si do ta ndryshojë futbollin kartoni blu dhe për çfarë do të përdoret

Ndërkombëtare
Al Khelaifi shton edhe më shumë thashethemet rreth të ardhmes së Mbappes

Al Khelaifi shton edhe më shumë thashethemet rreth të ardhmes së Mbappes

Ligue 1
Është arritur marrëveshja në parim mes Real Madridit dhe Mbappes, mungon vetëm drita e gjelbër

Është arritur marrëveshja në parim mes Real Madridit dhe Mbappes, mungon vetëm drita e gjelbër

La Liga
Mbappe te Real Madridi: PSG bëhet gati për hakmarrje, synon yllin e madrilenëve

Mbappe te Real Madridi: PSG bëhet gati për hakmarrje, synon yllin e madrilenëve

Ligue 1
Dyshime se fanella me numrin 9 e Mbappes është shtypur në dyqanin e Real Madridit

Dyshime se fanella me numrin 9 e Mbappes është shtypur në dyqanin e Real Madridit

La Liga
PSG do ta transferojë Marcus Rashfordin, por vetëm me një kusht

PSG do ta transferojë Marcus Rashfordin, por vetëm me një kusht

Premier League