LAJMI I FUNDIT:

Liga e Portugalisë

11 Artikuj

Enigma Nico në Porto: ‘Busquetsi i ri’ që e shiti Barcelona për 8.5 milionë euro

Enigma Nico në Porto: ‘Busquetsi i ri’ që e shiti Barcelona për 8.5 milionë euro

Ndërkombëtare
Cristiano Ronaldo dështon në detektorin e gënjeshtrës pasi iu përgjigj pyetjes së ndërlikuar për Kampionatin Botëror

Cristiano Ronaldo dështon në detektorin e gënjeshtrës pasi iu përgjigj pyetjes së ndërlikuar për Kampionatin Botëror

Ndërkombëtare
Deklarata e papërmbajtshme e Brunos: I kërkoi stafit të Portugalisë që mos ta kapnin dhe të shfryhej në gjyqtarin e ndeshjes

Deklarata e papërmbajtshme e Brunos: I kërkoi stafit të Portugalisë që mos ta kapnin dhe të shfryhej në gjyqtarin e ndeshjes

Përfaqësueset
Futbollisti që është më i pasur se Ronaldo e Messi përfundon në Portugali – largohet nga Leiceteri, nënshkruan me Maritimon

Futbollisti që është më i pasur se Ronaldo e Messi përfundon në Portugali – largohet nga Leiceteri, nënshkruan me Maritimon

Ligat tjera
Quaresma kthehet në Portugali, por prezantimi i tij në klubin e ri si mbret është mahnitës

Quaresma kthehet në Portugali, por prezantimi i tij në klubin e ri si mbret është mahnitës

Ligat tjera
Lista me 13 lojtarët që kanë luajtur me Messin dhe Ronaldon

Lista me 13 lojtarët që kanë luajtur me Messin dhe Ronaldon

Ndërkombëtare
Casillas i bashkohet stafit të Portos, ndërkohë që po rikuperohet nga sulmi në zemër

Casillas i bashkohet stafit të Portos, ndërkohë që po rikuperohet nga sulmi në zemër

Ndërkombëtare
Gabimi i madh i Portos që sot kushton 120 milionë euro – ata e liruan Joao Felixin pasi sipas tyre ishte i dobët me peshë

Gabimi i madh i Portos që sot kushton 120 milionë euro – ata e liruan Joao Felixin pasi sipas tyre ishte i dobët me peshë

Ligat tjera
Atletico e mori Gerson Martinsin si lojtar i lirë, tani Sporting kërkon 100 milionë euro dëmshpërblim dhe e paditë në FIFA

Atletico e mori Gerson Martinsin si lojtar i lirë, tani Sporting kërkon 100 milionë euro dëmshpërblim dhe e paditë në FIFA

La Liga
Lojtarët e Real Madridit kanë shënuar një gol më shumë se ata të Barcelonës në Kampionatin Botëror, rezultati aktual është 9-8

Lojtarët e Real Madridit kanë shënuar një gol më shumë se ata të Barcelonës në Kampionatin Botëror, rezultati aktual është 9-8

Përfaqësueset
Nuk shesin më vetëm futbollistë: Benfica me biznes të ri për të rritur arkëtimet

Nuk shesin më vetëm futbollistë: Benfica me biznes të ri për të rritur arkëtimet

Ndërkombëtare