LAJMI I FUNDIT:

Liga e Konferencës

521 Artikuj

Mësohet se për sa kohë UEFA mund ta ndalojë Juventusin nga garat evropiane

Mësohet se për sa kohë UEFA mund ta ndalojë Juventusin nga garat evropiane

Ndërkombëtare
UEFA cakton gjyqtarët për finalet evropiane, polaku Marciniak do ta drejtoj sfidën City – Inter

UEFA cakton gjyqtarët për finalet evropiane, polaku Marciniak do ta drejtoj sfidën City – Inter

Liga e Kampionëve
Tifozi i West Ham mbrojti tifozët dhe familjarët e lojtarëve të klubit londinez kur u sulmuan nga një ushtri huliganësh holandezë

Tifozi i West Ham mbrojti tifozët dhe familjarët e lojtarëve të klubit londinez kur u sulmuan nga një ushtri huliganësh holandezë

Ligat tjera
Henry propozon pesë rregulla të reja për të përmirësuar futbollin – njeri rregull përfshinë pikët shtesë për golat e shënuar

Henry propozon pesë rregulla të reja për të përmirësuar futbollin – njeri rregull përfshinë pikët shtesë për golat e shënuar

Ndërkombëtare
Italia bindshëm në vendin e parë, nga tre gara evropiane dërgojnë pesë skuadra gjysmëfinaliste

Italia bindshëm në vendin e parë, nga tre gara evropiane dërgojnë pesë skuadra gjysmëfinaliste

Ndërkombëtare
Interi, Milani dhe Napoli ngjiten në renditjen e UEFA-s pas rezultateve të fundit evropiane

Interi, Milani dhe Napoli ngjiten në renditjen e UEFA-s pas rezultateve të fundit evropiane

Serie A
Sot zhvillohen çerekfinalet e para në Ligën e Evropës dhe Ligën e Konferencës

Sot zhvillohen çerekfinalet e para në Ligën e Evropës dhe Ligën e Konferencës

Liga e Evropës
Shorti për çerekfinalen e Ligës së Konferencës, Fiorentina dhe West Ham me fat

Shorti për çerekfinalen e Ligës së Konferencës, Fiorentina dhe West Ham me fat

Ndërkombëtare
Vazhdon shkëlqimi i Andi Zeqirit, tjetër gol me fanellën e Baselit

Vazhdon shkëlqimi i Andi Zeqirit, tjetër gol me fanellën e Baselit

Ndërkombëtare
Mësohen çiftet e fazës 1/8 në Ligën e Konferencës

Mësohen çiftet e fazës 1/8 në Ligën e Konferencës

Ndërkombëtare
Andi Zeqiri me gol ia siguron kualifikimin Baselit, statistikat e tij kundër Trabzonspor

Andi Zeqiri me gol ia siguron kualifikimin Baselit, statistikat e tij kundër Trabzonspor

Ligat tjera
Trajneri i Cluj, Petrescu: Krasniqi do të largohet në verë, ai mund të luajë kudo

Trajneri i Cluj, Petrescu: Krasniqi do të largohet në verë, ai mund të luajë kudo

Ligat tjera
Ndeshja evropiane në Turqi është e mbushur me emocione – koreografi e bukur ku falënderojnë vendet që i ndihmuan pas tërmetit

Ndeshja evropiane në Turqi është e mbushur me emocione – koreografi e bukur ku falënderojnë vendet që i ndihmuan pas tërmetit

Ligat tjera
Trajneri i Lazios, Maurizio Sarri me fjalë të mëdha për Ermal Krasniqin: Duket që është edhe për kundërshtarë të mëdhenj

Trajneri i Lazios, Maurizio Sarri me fjalë të mëdha për Ermal Krasniqin: Duket që është edhe për kundërshtarë të mëdhenj

Ligat tjera
Renditja e UEFA-s për top dhjetë skuadrat më të mira në sezonin 2022/23

Renditja e UEFA-s për top dhjetë skuadrat më të mira në sezonin 2022/23

Ndërkombëtare
UEFA publikon renditjen e klubeve më të mira në Evropë – shokuese për Real Madridin

UEFA publikon renditjen e klubeve më të mira në Evropë – shokuese për Real Madridin

Ndërkombëtare
Hidhet shorti për fazën e eliminimit direkt në Ligën e Konferencës, përballje shumë interesante

Hidhet shorti për fazën e eliminimit direkt në Ligën e Konferencës, përballje shumë interesante

Ndërkombëtare
Sot hidhet shorti në tre garat evropiane për klube, Ligën e Kampionëve, Ligën e Evropës dhe atë të Konferencës

Sot hidhet shorti në tre garat evropiane për klube, Ligën e Kampionëve, Ligën e Evropës dhe atë të Konferencës

Ndërkombëtare
Dikur e quante trofe i dështakëve, tani Tare thotë se Lazio duhet ta fitoj Ligën e Konferencës

Dikur e quante trofe i dështakëve, tani Tare thotë se Lazio duhet ta fitoj Ligën e Konferencës

Serie A
Arritjet historike të Ballkanit e lartësojnë futbollin e Kosovës në renditjen e UEFA-s, vazhdon rënia e Shqipërisë

Arritjet historike të Ballkanit e lartësojnë futbollin e Kosovës në renditjen e UEFA-s, vazhdon rënia e Shqipërisë

Driton Gajraku
Ballkani ka fituar mbi 4.1 milionë euro nga UEFA për paraqitjen në garat evropiane këtë vit

Ballkani ka fituar mbi 4.1 milionë euro nga UEFA për paraqitjen në garat evropiane këtë vit

Lavdim Pireva
Notat e lojtarëve, Cluj 1-0 Ballkani: Dellova dhe Frashëri më të mirët në fushë

Notat e lojtarëve, Cluj 1-0 Ballkani: Dellova dhe Frashëri më të mirët në fushë

Ndërkombëtare
Ballkani e mbyll fazën e grupeve me humbje ndaj Cluj në edicionin historik në Ligën e Konferencës

Ballkani e mbyll fazën e grupeve me humbje ndaj Cluj në edicionin historik në Ligën e Konferencës

Ndërkombëtare
Si i priti Stivi Frashëri dy herë penalltinë kapitenit të Cluj, Ciprian Deac

Si i priti Stivi Frashëri dy herë penalltinë kapitenit të Cluj, Ciprian Deac

Ndërkombëtare