LAJMI I FUNDIT:
Liga Ballkanike

Liga Ballkanike

207 Artikuj

Peja triumfon ndaj Vllaznisë në derbin shqiptar të Ligës Ballkanike

Peja triumfon ndaj Vllaznisë në derbin shqiptar të Ligës Ballkanike

Liga Unike
Rahoveci pëson humbje në Bullgari nga Academic Bultex 99

Rahoveci pëson humbje në Bullgari nga Academic Bultex 99

Liga Unike
Rahoveci humb dramën, pëson humbjen e dytë në Ligën Ballkanike

Rahoveci humb dramën, pëson humbjen e dytë në Ligën Ballkanike

Liga Unike
Peja shkatërron Rahovecin, fiton derbin kosovar të Ligës Ballkanike

Peja shkatërron Rahovecin, fiton derbin kosovar të Ligës Ballkanike

Liga Unike
Peja kthehet në Ligën Ballkanike

Peja kthehet në Ligën Ballkanike

Liga Unike
Rahoveci në Ligën Ballkanike

Rahoveci në Ligën Ballkanike

Liga Unike
Ish-trajneri i Prishtinës zgjidhet më i miri i sezonit në Ligën Ballkanike, çmim dhe për qendrën shqiptare Endrit Hysenagollin

Ish-trajneri i Prishtinës zgjidhet më i miri i sezonit në Ligën Ballkanike, çmim dhe për qendrën shqiptare Endrit Hysenagollin

Liga Unike
Teuta dështoi në finale të Ligës Ballkanike

Teuta dështoi në finale të Ligës Ballkanike

Liga Unike
Bashkimi pëson një tjetër humbje në Ligën Ballkanike

Bashkimi pëson një tjetër humbje në Ligën Ballkanike

Liga Unike
‘Final Four’ i Ligës Ballkanike zhvillohet në Tiranë

‘Final Four’ i Ligës Ballkanike zhvillohet në Tiranë

Liga Unike
Bashkimi pëson humbje të thellë nga Beroe

Bashkimi pëson humbje të thellë nga Beroe

Liga Unike
Bashkimi pëson nga Teuta në Ligën Ballkanike

Bashkimi pëson nga Teuta në Ligën Ballkanike

Liga Unike
Z Mobile Prishtina nuk do të jetë pjesë e Ligës Ballkanike këtë sezon

Z Mobile Prishtina nuk do të jetë pjesë e Ligës Ballkanike këtë sezon

Liga Unike
Bashkimi regjistron tjetër humbje në Ligën Ballkanike, pëson nga Blokotehna

Bashkimi regjistron tjetër humbje në Ligën Ballkanike, pëson nga Blokotehna

Liga Unike
Triumfi i parë i Bashkimit në Ligën Ballkanike, mposht Kozuvin

Triumfi i parë i Bashkimit në Ligën Ballkanike, mposht Kozuvin

Liga Unike
Bashkimi për fitoren e parë sezonale në Ligën Ballkanike

Bashkimi për fitoren e parë sezonale në Ligën Ballkanike

Liga Unike
Akademik Bultex ia shkakton humbjen e tretë Bashkimit në Ligën Ballkanike

Akademik Bultex ia shkakton humbjen e tretë Bashkimit në Ligën Ballkanike

Liga Unike
Bashkimi për fitoren e parë në Ligën Ballkanike takohet me BC Academik Bultex 99

Bashkimi për fitoren e parë në Ligën Ballkanike takohet me BC Academik Bultex 99

Liga Unike
Krajnovic i Bashkimit: Do të përmirësohemi në javët e ardhshme

Krajnovic i Bashkimit: Do të përmirësohemi në javët e ardhshme

Liga Unike
Bashkimi pëson humbjen e dytë në Ligën Ballkanike, triumfon Teuta e Durrësit

Bashkimi pëson humbjen e dytë në Ligën Ballkanike, triumfon Teuta e Durrësit

Liga Unike
Krajnovic i Bashkimit: Kemi filluar të përmirësohemi

Krajnovic i Bashkimit: Kemi filluar të përmirësohemi

Liga Unike
Bashkimi pëson nga Beroe, e nis me humbje sezoni e ri në Ligën Ballkanike

Bashkimi pëson nga Beroe, e nis me humbje sezoni e ri në Ligën Ballkanike

Liga Unike
Bashkimi e nis sonte aventurën e re në Ligën Ballkanike

Bashkimi e nis sonte aventurën e re në Ligën Ballkanike

Liga Unike
Liga Ballkanike pëson rënie drastike – Vetëm gjashtë skuadra pjesëmarrëse, tri prej tyre shqiptare

Liga Ballkanike pëson rënie drastike – Vetëm gjashtë skuadra pjesëmarrëse, tri prej tyre shqiptare

Liga Unike