LAJMI I FUNDIT:

Letër

13 Artikuj

Në Ditën Botërore të Ujit, 50 organizata të shoqërisë civile i shkruajnë Kurtit  

Në Ditën Botërore të Ujit, 50 organizata të shoqërisë civile i shkruajnë Kurtit  

Kosovë
MPJD e Kosovës i dërgon letër bashkësisë ndërkombëtare – kërkon të marrin masa ndaj Serbisë

MPJD e Kosovës i dërgon letër bashkësisë ndërkombëtare – kërkon të marrin masa ndaj Serbisë

Kosovë
“Ta kom rrok kerrin, jom ka boj kishe po e shkruaj qet letër” – mesazhi që qytetari ia la në veturë bëhet viral në Kosovë

“Ta kom rrok kerrin, jom ka boj kishe po e shkruaj qet letër” – mesazhi që qytetari ia la në veturë bëhet viral në Kosovë

Virale
Shtatë kongresistë letër presidentit Biden, kërkojnë sanksione ndaj atyre që destabilizojnë Ballkanin – në shënjestër Vuçiqi

Shtatë kongresistë letër presidentit Biden, kërkojnë sanksione ndaj atyre që destabilizojnë Ballkanin – në shënjestër Vuçiqi

Politikë
Shoqata për Kthimin e Shqiptarëve i dërgon letër Thaçit, propozon formimin e Këshillit kundër shpërnguljes së qytetarëve

Shoqata për Kthimin e Shqiptarëve i dërgon letër Thaçit, propozon formimin e Këshillit kundër shpërnguljes së qytetarëve

Kosovë
Hodhi një shishe me një mesazh brenda në oqean në Amerikë – nëntë vite më vonë mori një përgjigje nga Franca

Hodhi një shishe me një mesazh brenda në oqean në Amerikë – nëntë vite më vonë mori një përgjigje nga Franca

Interesante
Geci letër nga burgu: Na prezantuan neve si kriminel, e u harruan kriminelët serbë

Geci letër nga burgu: Na prezantuan neve si kriminel, e u harruan kriminelët serbë

Kosovë
Haradinaj u shkruan homologëve botëror: Statusi dhe territori i Kosovës, nuk janë pjesë e dialogut

Haradinaj u shkruan homologëve botëror: Statusi dhe territori i Kosovës, nuk janë pjesë e dialogut

Politikë
Një letër burrit të vdekur…

Një letër burrit të vdekur…

Fjala+
Ushqimin për qen ia sollën të mbështjellë me letrën e gjatë 20 metra (Video)

Ushqimin për qen ia sollën të mbështjellë me letrën e gjatë 20 metra (Video)

Interesante
Bleu dy jastëkë, i arritën të mbështjellë me disa metra letër mbrojtëse (Foto)

Bleu dy jastëkë, i arritën të mbështjellë me disa metra letër mbrojtëse (Foto)

Fun Lajme
Shkroi letër pajtimi për të bijën, por e vendosi në veturën e huaj (Foto)

Shkroi letër pajtimi për të bijën, por e vendosi në veturën e huaj (Foto)

Fun Lajme
Me anë të letrës së thjeshtë, pret materialet e forta si hekurin dhe drurin (Video)

Me anë të letrës së thjeshtë, pret materialet e forta si hekurin dhe drurin (Video)

Interesante