LAJMI I FUNDIT:
Leni Klum

Leni Klum

15 Artikuj

Heidi Klum dhe vajza e saj vazhdojnë bashkëpunimin duke prezantuar një koleksion të ri të të brendshmeve

Heidi Klum dhe vajza e saj vazhdojnë bashkëpunimin duke prezantuar një koleksion të ri të të brendshmeve

Karriera
Heidi dhe vajza e saj shfaqen në një tjetër fushatë reklamuese me të brendshme

Heidi dhe vajza e saj shfaqen në një tjetër fushatë reklamuese me të brendshme

Modë
Pozat pa të brendshme të vajzës së Heidi Klum nxitin kritika të reja për ‘fotografi të papërshtatshme’

Pozat pa të brendshme të vajzës së Heidi Klum nxitin kritika të reja për ‘fotografi të papërshtatshme’

Modë
Heidi Klum dhe vajza e saj pozojnë me të brendshme

Heidi Klum dhe vajza e saj pozojnë me të brendshme

Modë
Vajza 18-vjeçare e Heidi Klum, Leni, merr vëmendje në një xhirim mahnitës për markën italiane të këpucëve Superga

Vajza 18-vjeçare e Heidi Klum, Leni, merr vëmendje në një xhirim mahnitës për markën italiane të këpucëve Superga

Moda
18-vjeçarja Leni Klum merr hua fustanin e mamasë Heidi për mbrëmjen e maturës

18-vjeçarja Leni Klum merr hua fustanin e mamasë Heidi për mbrëmjen e maturës

Moda
Heidi Klum dhe vajza Leni, 17 vjeç, pozojnë për kopertinën e revistës Harper’s Bazaar Gjermani

Heidi Klum dhe vajza Leni, 17 vjeç, pozojnë për kopertinën e revistës Harper’s Bazaar Gjermani

Modë
Vajza e manekines Heidi Klum ka zbukuruar kopertinën e revistës Vogue dhe i parashikojnë një karrierë të shkëlqyer

Vajza e manekines Heidi Klum ka zbukuruar kopertinën e revistës Vogue dhe i parashikojnë një karrierë të shkëlqyer

Psikoprofil
Leni Klum thotë se “nuk ishte aq nervoze” për debutimin e saj në pasarelë

Leni Klum thotë se “nuk ishte aq nervoze” për debutimin e saj në pasarelë

Modë
Vajza e Heidi Klum shkëlqen gjatë debutimit në tepihun e kuq në Itali

Vajza e Heidi Klum shkëlqen gjatë debutimit në tepihun e kuq në Itali

Modë
Heidi Klum tregon këshillat e modelimit që i dha vajzës Leni: Është në rregull të thuash jo

Heidi Klum tregon këshillat e modelimit që i dha vajzës Leni: Është në rregull të thuash jo

Modë
Babai i Heidi Klum pohon se është kërcënuar me burg nga vajza e tij

Babai i Heidi Klum pohon se është kërcënuar me burg nga vajza e tij

Po Flitet
Heidi Klum zbulon se ishte shtatzënë në “Victoria’s Secret Fashion Show” në vitin 2013

Heidi Klum zbulon se ishte shtatzënë në “Victoria’s Secret Fashion Show” në vitin 2013

Modë
Si nëna, ashtu edhe vajza – Leni pozon për ballinën e Glamour dy dekada pas Heidi Klum

Si nëna, ashtu edhe vajza – Leni pozon për ballinën e Glamour dy dekada pas Heidi Klum

Modë
Vajza e supermodeles së famshme në hapat e së ëmës, njihuni me yllin e ardhshëm të pasarelave

Vajza e supermodeles së famshme në hapat e së ëmës, njihuni me yllin e ardhshëm të pasarelave

Psikoprofil