LAJMI I FUNDIT:

Leicester

41 Artikuj

Wesley Fofana me postim emocional pasi u lejua të bënte iftar

Wesley Fofana me postim emocional pasi u lejua të bënte iftar

Premier League
Leicesteri eliminon Southamptonin: Finalja e FA Cup mes Chelseat dhe Dhelprave

Leicesteri eliminon Southamptonin: Finalja e FA Cup mes Chelseat dhe Dhelprave

Premier League
Leicester 1-3 Arsenal, nota e Granit Xhakës dhe të tjerëve

Leicester 1-3 Arsenal, nota e Granit Xhakës dhe të tjerëve

Premier League
Arsenali fiton me rezultat komod si mysafir i Leicesterit

Arsenali fiton me rezultat komod si mysafir i Leicesterit

Premier League
Leicester City e dëshiron Eriksenin, por paga e lojtarit mbetet problem

Leicester City e dëshiron Eriksenin, por paga e lojtarit mbetet problem

Serie A
Notat e lojtarëve, Leicester 2-0 Chelsea: Meddison yll, Chilwell e Havertz dështim

Notat e lojtarëve, Leicester 2-0 Chelsea: Meddison yll, Chilwell e Havertz dështim

Premier League
Formacionet zyrtare, Leicester – Chelsea: Trajnerët me më të mirët në fushë

Formacionet zyrtare, Leicester – Chelsea: Trajnerët me më të mirët në fushë

Premier League
Chelsea është e gatshme që të shkarkojë Lampardin nëse humbin sonte ndaj Leicesterit

Chelsea është e gatshme që të shkarkojë Lampardin nëse humbin sonte ndaj Leicesterit

Premier League
Krishtlindjet mund të përcaktojnë fituesin e Ligës Premier – orari i ngjeshur për muajin dhjetor

Krishtlindjet mund të përcaktojnë fituesin e Ligës Premier – orari i ngjeshur për muajin dhjetor

Premier League
Me shumë mungesa, Liverpooli nënshtron Leicesterin

Me shumë mungesa, Liverpooli nënshtron Leicesterin

Premier League
United, Liverpool, Barcelona: Sa shumë kanë shpenzuar top klubet evropiane për të ndërtuar skuadrën aktuale?

United, Liverpool, Barcelona: Sa shumë kanë shpenzuar top klubet evropiane për të ndërtuar skuadrën aktuale?

Ndërkombëtare
Leicesteri ‘demolon’ Cityn në Etihad, Jamie Vardy me het-trik

Leicesteri ‘demolon’ Cityn në Etihad, Jamie Vardy me het-trik

Premier League
Cili klub nga Liga Premier po e udhëheq garën për Philippe Coutinhon?

Cili klub nga Liga Premier po e udhëheq garën për Philippe Coutinhon?

Premier League
Tri dekada pritje për titull, coronavirusi, lufta për një vend në Ligën e Kampionëve dhe ajo për mbijetesë – gjërat që e karakterizuan edicionin 2019/20 të Ligës Premier

Tri dekada pritje për titull, coronavirusi, lufta për një vend në Ligën e Kampionëve dhe ajo për mbijetesë – gjërat që e karakterizuan edicionin 2019/20 të Ligës Premier

Premier League
Parashikohet tabela përfundimtare e Ligës Premier me tri xhiro të mbetura dhe dy vende për Ligën e Kampionëve

Parashikohet tabela përfundimtare e Ligës Premier me tri xhiro të mbetura dhe dy vende për Ligën e Kampionëve

Premier League
Arsenal 1-1 Leicester: Notat e Xhakës, Mustafit dhe të tjerëve

Arsenal 1-1 Leicester: Notat e Xhakës, Mustafit dhe të tjerëve

Premier League
Rritje e rasteve me coronavirus, një qytet në Britani të Madhe rikthen masat kufizuese të lëvizjes

Rritje e rasteve me coronavirus, një qytet në Britani të Madhe rikthen masat kufizuese të lëvizjes

Nga Bota