LAJMI I FUNDIT:
Lautaro Martinez

Lautaro Martinez

600 Artikuj

“Dështon në ndeshjet e mëdha” – Lautaro i kthen përgjigje goditëse legjendës së Milanit

“Dështon në ndeshjet e mëdha” – Lautaro i kthen përgjigje goditëse legjendës së Milanit

Liga e Kampionëve
Rio Ferdinand zbulon momentin kur e kuptoi se Lautaro Martinez do ta humbiste penalltinë

Rio Ferdinand zbulon momentin kur e kuptoi se Lautaro Martinez do ta humbiste penalltinë

Liga e Kampionëve
Nuk ishte plotësisht faji i Lautaros, skena shokuese se si toka lëvizi për ta çorientuar argjentinasin

Nuk ishte plotësisht faji i Lautaros, skena shokuese se si toka lëvizi për ta çorientuar argjentinasin

Liga e Kampionëve
Interi do t’i nisë në Madrid bisedimet për kontratën e re të Lautaros

Interi do t’i nisë në Madrid bisedimet për kontratën e re të Lautaros

Serie A
Yjet e Serie A që mund të largohen në verë shkaku i ofertave të mëdha

Yjet e Serie A që mund të largohen në verë shkaku i ofertave të mëdha

Serie A
Rrëfim i rrallë nga gruaja e Lautaro Martinez, që la jetën e saj për të: Më tha nuk do të më mungojë asgjë, por brenda meje u hap një humnerë

Rrëfim i rrallë nga gruaja e Lautaro Martinez, që la jetën e saj për të: Më tha nuk do të më mungojë asgjë, por brenda meje u hap një humnerë

Yjet
Lautaro në ndjekje të rekordit të golave ​​të Immobile dhe Higuain në Serie A

Lautaro në ndjekje të rekordit të golave ​​të Immobile dhe Higuain në Serie A

Serie A
Lautaro Martinez ka barazuar rekordin e Cristiano Ronaldos dhe Batistutës me golat ndaj Lecces

Lautaro Martinez ka barazuar rekordin e Cristiano Ronaldos dhe Batistutës me golat ndaj Lecces

Serie A
Notat e lojtarëve, Inter 1-0 Atletico Madrid: Barella dhe Lautaro më të mirët

Notat e lojtarëve, Inter 1-0 Atletico Madrid: Barella dhe Lautaro më të mirët

Liga e Kampionëve
Interi dominues merr fitoren minimale përballë Atletico Madridit në ndeshjen e parë

Interi dominues merr fitoren minimale përballë Atletico Madridit në ndeshjen e parë

Liga e Kampionëve
Milito zbulon një telefonatë që e bindi Interin të rrëmbejë Lautaron nga Atletico Madridi

Milito zbulon një telefonatë që e bindi Interin të rrëmbejë Lautaron nga Atletico Madridi

Serie A
Lautaro Martinez kishte nënshkruar si lojtar i Atletico Madridit, si ndodhi që në fund ai iu bashkua Interit?

Lautaro Martinez kishte nënshkruar si lojtar i Atletico Madridit, si ndodhi që në fund ai iu bashkua Interit?

Serie A
Lautaro në histori të Interit, ylli argjentinas kërkon titullin dhe Ligën e Kampionëve

Lautaro në histori të Interit, ylli argjentinas kërkon titullin dhe Ligën e Kampionëve

Serie A
Interi ‘gjunjëzon’ Salernitanan dhe vazhdon me hapa të sigurt drejt titullit

Interi ‘gjunjëzon’ Salernitanan dhe vazhdon me hapa të sigurt drejt titullit

Serie A
Lojtari më i shtrenjtë nga secila prej 16 skuadrave që janë aktualisht pjesë e Ligës së Kampionëve

Lojtari më i shtrenjtë nga secila prej 16 skuadrave që janë aktualisht pjesë e Ligës së Kampionëve

Liga e Kampionëve
Sa kërkon Lautaro, çmimi që i ka caktuar Interi dhe me cilin klub po bisedon agjenti i tij – të gjitha detajet për të ardhmen e argjentinasit

Sa kërkon Lautaro, çmimi që i ka caktuar Interi dhe me cilin klub po bisedon agjenti i tij – të gjitha detajet për të ardhmen e argjentinasit

Serie A
Drejtori sportiv i Interit konfirmon bisedimet për të nënshkruar me dy yjet në verë

Drejtori sportiv i Interit konfirmon bisedimet për të nënshkruar me dy yjet në verë

Serie A
Zbulohet paga që e kërkon Lautaro për të rinovuar kontratën me Interin

Zbulohet paga që e kërkon Lautaro për të rinovuar kontratën me Interin

Serie A
Marotta flet për nënshkrimin e ardhshëm falas të Interit, Lautaron dhe Barellan

Marotta flet për nënshkrimin e ardhshëm falas të Interit, Lautaron dhe Barellan

Serie A
Lautaro Martinez barazohet me Mauro Icardin, por mbetet ende larg rekordit te Interi

Lautaro Martinez barazohet me Mauro Icardin, por mbetet ende larg rekordit te Interi

Serie A
Interi i bindur që Lautaro do të nënshkruajë kontratë të re

Interi i bindur që Lautaro do të nënshkruajë kontratë të re

La Liga
Interi e di se cila është “ëndrra” e Lautaros – shqetësohen se argjentinasi do të largohet

Interi e di se cila është “ëndrra” e Lautaros – shqetësohen se argjentinasi do të largohet

Serie A
Mësohet se çfarë u tha Lautaro Martinez bashkëlojtarëve pas fitores në Superkupës e Italisë

Mësohet se çfarë u tha Lautaro Martinez bashkëlojtarëve pas fitores në Superkupës e Italisë

Serie A
“Emocionet më rrëmbyen pas golit” – Lautaro flet pas fitimit të trofeut të parë të sezonit

“Emocionet më rrëmbyen pas golit” – Lautaro flet pas fitimit të trofeut të parë të sezonit

Serie A