LAJMI I FUNDIT:

Laicester

11 Artikuj

Hajni nuk kurseu as punonjësen shëndetësor, ia vodhi biçikletën derisa ajo po punonte jashtë orarit

Hajni nuk kurseu as punonjësen shëndetësor, ia vodhi biçikletën derisa ajo po punonte jashtë orarit

Nga Bota
Tentuan t’ia vidhnin çantën, e tërhoqën zvarrë pasi e rrëzuan për toke

Tentuan t’ia vidhnin çantën, e tërhoqën zvarrë pasi e rrëzuan për toke

Nga Bota
Infermierja që konfrontoi sulmuesin me thikë, pretendon se vetëm kreu detyrën e saj (Video)

Infermierja që konfrontoi sulmuesin me thikë, pretendon se vetëm kreu detyrën e saj (Video)

Interesante
Provoi ta kthente veturën në anën tjetër, ngeci mes dy veturave dhe bllokoi rrugën (Video)

Provoi ta kthente veturën në anën tjetër, ngeci mes dy veturave dhe bllokoi rrugën (Video)

Ngjarje
Barti në valixhe trupin vdekur të ish-bashkëshortes, dënohet me burg të përjetshëm (Video)

Barti në valixhe trupin vdekur të ish-bashkëshortes, dënohet me burg të përjetshëm (Video)

Nga Bota
Shqetësohet nga mjellma në dritare, reagon në mënyrë qesharake teksa provon ta përzë (Video)

Shqetësohet nga mjellma në dritare, reagon në mënyrë qesharake teksa provon ta përzë (Video)

Fun Lajme
Tatuazhi “sentimental” që bëri para dhjetë vitesh, po ia vështirëson çdo ditë jetën (Foto)

Tatuazhi “sentimental” që bëri para dhjetë vitesh, po ia vështirëson çdo ditë jetën (Foto)

Dështime
Gëzohet që nëna e tij është shtatzënë, reagimi mbresëlënës i vogëlushit derisa ia përqafon barkun (Video)

Gëzohet që nëna e tij është shtatzënë, reagimi mbresëlënës i vogëlushit derisa ia përqafon barkun (Video)

Fun Lajme
Vazhdonte të shikonte video në telefon edhe gjatë kalimit në rreth rrotullim (Video)

Vazhdonte të shikonte video në telefon edhe gjatë kalimit në rreth rrotullim (Video)

Ngjarje
Kamioni u përplas për makinën që ndaloi te kthesa, ende nuk dihet kush është fajtori (Video)

Kamioni u përplas për makinën që ndaloi te kthesa, ende nuk dihet kush është fajtori (Video)

Ngjarje
Universiteti punëson 14-vjeçarin për t’i ushtruar studentët e matematikës (Foto)

Universiteti punëson 14-vjeçarin për t’i ushtruar studentët e matematikës (Foto)

Interesante