LAJMI I FUNDIT:

Kuvendi i Shqipërisë

643 Artikuj

Delegacioni i Kuvendit të Shqipërisë në AP të NATO-s, mbështetje votimit të Kosovës si anëtar i asociuar

Delegacioni i Kuvendit të Shqipërisë në AP të NATO-s, mbështetje votimit të Kosovës si anëtar i asociuar

Shqipëri
Projektrezoluta antikorrupsion, Rama: Thellim i luftës për t’iu përgjigjur sfidës së integrimit në BE

Projektrezoluta antikorrupsion, Rama: Thellim i luftës për t’iu përgjigjur sfidës së integrimit në BE

Shqipëri
Miratohet vetëm me votat e PS rezoluta anti-korrupsion, të hënën kalon në Kuvendin e Shqipërisë

Miratohet vetëm me votat e PS rezoluta anti-korrupsion, të hënën kalon në Kuvendin e Shqipërisë

Shqipëri
Projekt rezolutë për mbrojtjen e grave gazetare në Kuvendin e Shqipërisë, dorëzohet nga dy deputet e opozitës

Projekt rezolutë për mbrojtjen e grave gazetare në Kuvendin e Shqipërisë, dorëzohet nga dy deputet e opozitës

Shqipëri
Mosrealizimi i votës së Diasporës, PD kallëzon në SPAK kryetaren e Kuvendit të Shqipërisë

Mosrealizimi i votës së Diasporës, PD kallëzon në SPAK kryetaren e Kuvendit të Shqipërisë

Shqipëri
“Pensioni qesharak që marrim nuk na del as për ilaçe”, minatorët protestë para Kuvendit të Shqipërisë, përplasen edhe me policinë

“Pensioni qesharak që marrim nuk na del as për ilaçe”, minatorët protestë para Kuvendit të Shqipërisë, përplasen edhe me policinë

Shqipëri
Rama zhvillon sot mbledhje të jashtëzakonshme me ministrat dhe deputetët

Rama zhvillon sot mbledhje të jashtëzakonshme me ministrat dhe deputetët

Shqipëri
Zhdukja e Ervis Martinaj, Salianji i drejtohet Ballës: Është gjallë apo ka vdekur, a keni guxim të përgjigjeni?

Zhdukja e Ervis Martinaj, Salianji i drejtohet Ballës: Është gjallë apo ka vdekur, a keni guxim të përgjigjeni?

Shqipëri
Gazetarët protestë para Kuvendit të Shqipërisë: Politika duhet të reflektojë

Gazetarët protestë para Kuvendit të Shqipërisë: Politika duhet të reflektojë

Shqipëri
Vdekja e dy të moshuarve në Dropull, Salianji në Kuvend: Mungesa e sigurisë publike është kthyer në tmerr

Vdekja e dy të moshuarve në Dropull, Salianji në Kuvend: Mungesa e sigurisë publike është kthyer në tmerr

Shqipëri
Opozita kërkon interpelancë për emisionin e Rai 3, Çuçi: Janë shpjeguar arsyet, nuk mund të bëhet

Opozita kërkon interpelancë për emisionin e Rai 3, Çuçi: Janë shpjeguar arsyet, nuk mund të bëhet

Shqipëri
Protestuesit hyjnë në Kuvend me pankarta për të drejtën e votës së emigrantëve, hedhin letra drejt deputetëve

Protestuesit hyjnë në Kuvend me pankarta për të drejtën e votës së emigrantëve, hedhin letra drejt deputetëve

Shqipëri
Kërkon interpelancë me Ramën, Bardhi bllokon foltoren

Kërkon interpelancë me Ramën, Bardhi bllokon foltoren

Shqipëri
Kuvendi i Shqipërisë në seancë plenare, interpelancë me Ballën dhe Manastirliun

Kuvendi i Shqipërisë në seancë plenare, interpelancë me Ballën dhe Manastirliun

Shqipëri
Opozita kërkon interpelancë në Kuvend për dokumentarin e medias italiane, reagon Rama

Opozita kërkon interpelancë në Kuvend për dokumentarin e medias italiane, reagon Rama

Shqipëri
Deputeti i opozitës shkon me çadër plazhi në Kuvend, kundërpërgjigje simbolike për Xhaçkën

Deputeti i opozitës shkon me çadër plazhi në Kuvend, kundërpërgjigje simbolike për Xhaçkën

Shqipëri
PD kallëzon kryetaren e Kuvendit në Prokurori

PD kallëzon kryetaren e Kuvendit në Prokurori

Shqipëri
Berisha mbetet jashtë Grupit Parlamentar të PD-së

Berisha mbetet jashtë Grupit Parlamentar të PD-së

Shqipëri
Mandati i Xhaçkës, Bardhi letër ndërkombëtarëve: Injorimi i Kushtetueses, puç shtetëror

Mandati i Xhaçkës, Bardhi letër ndërkombëtarëve: Injorimi i Kushtetueses, puç shtetëror

Shqipëri
Kuvendi i Shqipërisë sërish voton kundër dërgimit në Kushtetuese të çështjes së mandatit të Xhaçkës

Kuvendi i Shqipërisë sërish voton kundër dërgimit në Kushtetuese të çështjes së mandatit të Xhaçkës

Shqipëri
Rikthimi i Berishës në grupin e PD, reagon Alibeaj: Ngjarja më e hidhur, pazari i radhës me PS

Rikthimi i Berishës në grupin e PD, reagon Alibeaj: Ngjarja më e hidhur, pazari i radhës me PS

Shqipëri
Sali Berisha rikthehet në listën e deputetëve të grupin parlamentar të opozitës

Sali Berisha rikthehet në listën e deputetëve të grupin parlamentar të opozitës

Shqipëri
Mblidhet sot Kuvendi i Shqipërisë, në fokus mandati i Xhaçkës dhe komisioni i “Dezinformimit”

Mblidhet sot Kuvendi i Shqipërisë, në fokus mandati i Xhaçkës dhe komisioni i “Dezinformimit”

Shqipëri
Mandati i ish-ministres së Jashtme të Shqipërisë pritet të shqyrtohet të enjten në Kuvend

Mandati i ish-ministres së Jashtme të Shqipërisë pritet të shqyrtohet të enjten në Kuvend

Shqipëri