LAJMI I FUNDIT:

Kukës

204 Artikuj

Policia shqiptare arreston një serb në Morinë, pritet ekstradimi në Serbi

Policia shqiptare arreston një serb në Morinë, pritet ekstradimi në Serbi

Shqipëri
Përplasën makinën e 49-vjeçarit dhe e qëlluan me armë zjarri, tre në kërkim në Kukës

Përplasën makinën e 49-vjeçarit dhe e qëlluan me armë zjarri, tre në kërkim në Kukës

Shqipëri
Sezoni i qershive në Kukës, banorët shprehen të kënaqur me prodhimin dhe fitimin

Sezoni i qershive në Kukës, banorët shprehen të kënaqur me prodhimin dhe fitimin

Shqipëri
Malet shqiptare tërheqin dhe gjermanët, veç natyrës vlerësojnë njerëzit, mikpritjen dhe ushqimin

Malet shqiptare tërheqin dhe gjermanët, veç natyrës vlerësojnë njerëzit, mikpritjen dhe ushqimin

Shqipëri
Flet pas arrestimit gjyshja që rrëmbeu nipin: Donim që ta rrisnin vetë

Flet pas arrestimit gjyshja që rrëmbeu nipin: Donim që ta rrisnin vetë

Shqipëri
“Vdiqën thuajse të gjithë minatorët”, historia e mistershme e kërkimeve për uranium në Shqipëri

“Vdiqën thuajse të gjithë minatorët”, historia e mistershme e kërkimeve për uranium në Shqipëri

Shqipëri
angelo pina

Angelo Pina, italiani që la vendin e tij për të jetuar në Shqipëri

Shqipëri
Rama: Shtegu i Ngjyrave, itinerar mes peizazheve të mrekullueshme në Shishtavec

Rama: Shtegu i Ngjyrave, itinerar mes peizazheve të mrekullueshme në Shishtavec

Shqipëri
Sa ka kushtuar ura e madhe e Kukësit e cila ka harkun më të lartë në Evropë

Sa ka kushtuar ura e madhe e Kukësit e cila ka harkun më të lartë në Evropë

Shqipëri
Muaji i Ramazanit kufizon lëvizjet e qytetarëve të Kosovës në Shqipëri

Muaji i Ramazanit kufizon lëvizjet e qytetarëve të Kosovës në Shqipëri

Shqipëri
Rama inspekton punimet te ura e re e Kukësit: Do të lehtësojë sezonin e verës

Rama inspekton punimet te ura e re e Kukësit: Do të lehtësojë sezonin e verës

Shqipëri
Aksident në Kukës, kamioni me targa të Kosovës i ngarkuar me hekur del nga rruga, bllokohet qarkullimi

Aksident në Kukës, kamioni me targa të Kosovës i ngarkuar me hekur del nga rruga, bllokohet qarkullimi

Shqipëri
Ura e re e Kukësit drejt përfundimit, Rama publikon pamje

Ura e re e Kukësit drejt përfundimit, Rama publikon pamje

Shqipëri
Shqipëri-Kosovë, 15 milionë euro për bashkëpunim ndërkufitar për vitet 2021-2027

Shqipëri-Kosovë, 15 milionë euro për bashkëpunim ndërkufitar për vitet 2021-2027

Ekonomi
Ndërtimi i urës së re në Kukës, devijohet trafiku i mjeteve që vijnë nga Kosova

Ndërtimi i urës së re në Kukës, devijohet trafiku i mjeteve që vijnë nga Kosova

Shqipëri
Bllokohet Rruga e Kombit, do të kryhen punime për zhvendosjen e një ure

Bllokohet Rruga e Kombit, do të kryhen punime për zhvendosjen e një ure

Kosovë
Vajzat në Shqipëri me të madhe po e braktisin fshatin për të jetuar në qytete

Vajzat në Shqipëri me të madhe po e braktisin fshatin për të jetuar në qytete

Shqipëri
Gripi në Shqipëri ende në kulm, trefishim të infeksioneve në Kukës

Gripi në Shqipëri ende në kulm, trefishim të infeksioneve në Kukës

Shqipëri
Ndërhyrja e KFOR-it vendimtare, shpëtojnë turistët zviceranë në Kukës që i kishte zënë orteku

Ndërhyrja e KFOR-it vendimtare, shpëtojnë turistët zviceranë në Kukës që i kishte zënë orteku

Kosovë
Instituti i Gjeoshkencave: Të enjten, vërshime lumenjsh e rrëshqitje dherash në Shkodër e Kukës

Instituti i Gjeoshkencave: Të enjten, vërshime lumenjsh e rrëshqitje dherash në Shkodër e Kukës

Shqipëri
Agjencia e Mbrojtjes Civile në Shqipëri paralajmëron qytetarët: Priten reshje intensive dhe shtrëngata

Agjencia e Mbrojtjes Civile në Shqipëri paralajmëron qytetarët: Priten reshje intensive dhe shtrëngata

Shqipëri
Prokuroria kërkon 4 vjet e 6 muaj burgim për ish-kryebashkiakun e Kukësit, Safet Gjicin

Prokuroria kërkon 4 vjet e 6 muaj burgim për ish-kryebashkiakun e Kukësit, Safet Gjicin

Shqipëri
Tërmet gjatë mesnatës në Kukës

Tërmet gjatë mesnatës në Kukës

Shqipëri
Gjendja e rrugëve në Shqipëri pas reshjeve të borës

Gjendja e rrugëve në Shqipëri pas reshjeve të borës

Shqipëri