LAJMI I FUNDIT:

Kufje

15 Artikuj

Startupi finlandez lanson kufjet e reja të realitetit të përzier XR-4

Startupi finlandez lanson kufjet e reja të realitetit të përzier XR-4

Lajme Teknologji
Meta dhe LG po përgatisin një kufje VR për vitin 2025

Meta dhe LG po përgatisin një kufje VR për vitin 2025

Lajme Teknologji
Sony Interactive Entertainment blen markën kryesore të zhvillimit të teknologjisë audio – Audeze

Sony Interactive Entertainment blen markën kryesore të zhvillimit të teknologjisë audio – Audeze

Lajme Teknologji
Rrjedhin imazhet e kufjeve Sony WF-C700 TWS

Rrjedhin imazhet e kufjeve Sony WF-C700 TWS

Lajme Teknologji
Pjesa e kufjes i ishte ngecur në vesh britanikut për pesë vjet

Pjesa e kufjes i ishte ngecur në vesh britanikut për pesë vjet

Fun Lajme
Adidas prezanton kufjet solare të prodhuara nga plastika e ricikluar

Adidas prezanton kufjet solare të prodhuara nga plastika e ricikluar

Lajme Teknologji
Dyson prezanton kufjet të cilat ju mbrojnë nga ajri i ndotur

Dyson prezanton kufjet të cilat ju mbrojnë nga ajri i ndotur

Lajme Teknologji
Gruaja shpërthen në të qara pasi gëlltiti një nga kufjet e saj duke e menduar për pilulë

Gruaja shpërthen në të qara pasi gëlltiti një nga kufjet e saj duke e menduar për pilulë

Interesante
Kufjet e fundit të SteelSeries kanë jetëgjatësi më të mirë të baterisë dhe karikim USB-C

Kufjet e fundit të SteelSeries kanë jetëgjatësi më të mirë të baterisë dhe karikim USB-C

Lajme Teknologji
Sa shpesh duhet të pastrohen kufjet? 

Sa shpesh duhet të pastrohen kufjet? 

Bëje vet
Google njoftoi aksidentalisht për një produkt të ri

Google njoftoi aksidentalisht për një produkt të ri

Lajme Teknologji
Histori e çuditshme: Do të mendoni dy herë para se të bini në gjumë me kufje

Histori e çuditshme: Do të mendoni dy herë para se të bini në gjumë me kufje

Fun Lajme
Samsung mund të kopjojë Apple dhe të dërgojë Galaxy S21 5G pa mbushës dhe kufje

Samsung mund të kopjojë Apple dhe të dërgojë Galaxy S21 5G pa mbushës dhe kufje

Mobile
Megjithatë, në një shtet, iPhone 12 duhet të vijë me kufje

Megjithatë, në një shtet, iPhone 12 duhet të vijë me kufje

Mobile
Samsung Galaxy Buds Live, prezantohen kufjet e reja në formë fasule

Samsung Galaxy Buds Live, prezantohen kufjet e reja në formë fasule

Lajme Teknologji