LAJMI I FUNDIT:

Kreshnik Uka

40 Artikuj

Prishtina me triumf bindës ndaj Malishevës

Prishtina me triumf bindës ndaj Malishevës

Superliga
Zyrtare: Kreshnik Uka nënshkruan me Prishtinën

Zyrtare: Kreshnik Uka nënshkruan me Prishtinën

Superliga
Formacioni më i mirë i edicionit 2021/22 në BKT Superligën e Kosovës

Formacioni më i mirë i edicionit 2021/22 në BKT Superligën e Kosovës

Superliga
Progni fiton Këpucën e Artë në BKT Superligën e Kosovës

Progni fiton Këpucën e Artë në BKT Superligën e Kosovës

Superliga
Drenica fiton thellë ndaj Feronikelit, Kreshnik Uka shënon het-trik

Drenica fiton thellë ndaj Feronikelit, Kreshnik Uka shënon het-trik

Superliga
Formacioni më i mirë i javës së 24-të në BKT Superligën e Kosovës në futboll

Formacioni më i mirë i javës së 24-të në BKT Superligën e Kosovës në futboll

Superliga
Kreshnik Uka zgjidhet për herë të tretë “Ylli i Javës” në BKT Superligën e Kosovës

Kreshnik Uka zgjidhet për herë të tretë “Ylli i Javës” në BKT Superligën e Kosovës

Superliga
Rrëfimi i Kreshnik Ukës për edicionin më të mirë të tij: Golat e shumtë, objektivat e Drenicës si dhe gara për ‘Top shënuesin’ në Superligë

Rrëfimi i Kreshnik Ukës për edicionin më të mirë të tij: Golat e shumtë, objektivat e Drenicës si dhe gara për ‘Top shënuesin’ në Superligë

Romak Zeqiri
Sondazh: Cili është lojtari më i mirë në BKT Superligën e Kosovës në sezonin vjeshtor 2021/22?

Sondazh: Cili është lojtari më i mirë në BKT Superligën e Kosovës në sezonin vjeshtor 2021/22?

Superliga
Formacioni më i mirë i stinorit vjeshtor në BKT Superligën e Kosovës

Formacioni më i mirë i stinorit vjeshtor në BKT Superligën e Kosovës

Superliga
Formacioni më i mirë në BKT Superligë për javën e 18-të

Formacioni më i mirë në BKT Superligë për javën e 18-të

Superliga
Formacioni i javës së 15-të në BKT Superligën e Kosovës

Formacioni i javës së 15-të në BKT Superligën e Kosovës

Superliga
Kreshnik Uka zgjidhet “Ylli i Javës” në BKT Superligën e Kosovës

Kreshnik Uka zgjidhet “Ylli i Javës” në BKT Superligën e Kosovës

Superliga
Top-shënuesit në BKT Superligën e Kosovës: Progni merr primatin, Uka pas tij

Top-shënuesit në BKT Superligën e Kosovës: Progni merr primatin, Uka pas tij

Superliga
Formacioni i javës së nëntë në BKT Superligë

Formacioni i javës së nëntë në BKT Superligë

Superliga
Kreshnik Uka fiton çmimin ‘Ylli i javës’ në BKT Superligë

Kreshnik Uka fiton çmimin ‘Ylli i javës’ në BKT Superligë

Superliga
Starti si në ëndrra i Kreshnik Ukës këtë sezon, gjashtë golat e tij e bëjnë Drenicën lider në BKT Superligë

Starti si në ëndrra i Kreshnik Ukës këtë sezon, gjashtë golat e tij e bëjnë Drenicën lider në BKT Superligë

Superliga
Formacioni i javës së tetë në BKT Superligën e Kosovës

Formacioni i javës së tetë në BKT Superligën e Kosovës

Superliga
Spektakël në Suharekë, Ballkani mposht me rikthim sensacional Drenicën

Spektakël në Suharekë, Ballkani mposht me rikthim sensacional Drenicën

Superliga
Formacioni më i mirë i xhiros së katërt në BKT Superligën e Kosovës

Formacioni më i mirë i xhiros së katërt në BKT Superligën e Kosovës

Superliga
Paqe mes Arbërisë dhe Drenicës

Paqe mes Arbërisë dhe Drenicës

Superliga
Formacioni i javës së 24-të në Superligën e Kosovës

Formacioni i javës së 24-të në Superligën e Kosovës

Superliga
Formacioni më i mirë i javës së 21-të në Superligën e Kosovës

Formacioni më i mirë i javës së 21-të në Superligën e Kosovës

Superliga
Drenica fiton derbin ndaj Feronikelit

Drenica fiton derbin ndaj Feronikelit

Superliga