LAJMI I FUNDIT:

Konferenca

18 Artikuj

Ingram&Vendors Networking #2: Bashkimi i më se 100 ekspertëve të teknologjisë informatike për të formësuar të ardhmen e sistemeve kompjuterike

Ingram&Vendors Networking #2: Bashkimi i më se 100 ekspertëve të teknologjisë informatike për të formësuar të ardhmen e sistemeve kompjuterike

Marketing
E mbijetuara e dhunës seksuale lëshon sallën në Londër teksa fliste Daçiqi

E mbijetuara e dhunës seksuale lëshon sallën në Londër teksa fliste Daçiqi

Kosovë
Hoxhaj në Konferencën e Vjenës: Evropa po e lufton planin e “botës ruse”, por nuk po e lufton planin “botës serbe”

Hoxhaj në Konferencën e Vjenës: Evropa po e lufton planin e “botës ruse”, por nuk po e lufton planin “botës serbe”

Kosovë
UBT organizon Konferencën e 10-të Ndërkombëtare – prezantohen 600 punime shkencore me pjesëmarrjen e 1,000 hulumtuesve

UBT organizon Konferencën e 10-të Ndërkombëtare – prezantohen 600 punime shkencore me pjesëmarrjen e 1,000 hulumtuesve

UBT
Apple njofton konferencën e zhvilluesve WWDC

Apple njofton konferencën e zhvilluesve WWDC

Mobile
Çfarë pritet të prezantojë Apple të hënën?

Çfarë pritet të prezantojë Apple të hënën?

Lajme Teknologji
Trump thërret konferencë të papritur për shtyp ndërsa zyrtarët përgatiten për pandeminë e coronavirusit

Trump thërret konferencë të papritur për shtyp ndërsa zyrtarët përgatiten për pandeminë e coronavirusit

Nga Bota
Donald Trump ndan fotografi nga konferenca që mbajti për virusin vdekjeprurës që po përhapet nëpër botë

Donald Trump ndan fotografi nga konferenca që mbajti për virusin vdekjeprurës që po përhapet nëpër botë

Nga Bota
Fuqitë e përfshira në konfliktin në Libi ranë dakord për një armëpushim dhe një embargo armësh

Fuqitë e përfshira në konfliktin në Libi ranë dakord për një armëpushim dhe një embargo armësh

Nga Bota
Sot nis konferenca rajonale për sfidat dhe nevojat për integrim

Sot nis konferenca rajonale për sfidat dhe nevojat për integrim

Kosovë
Tri kompani kosovare marrin pjesë në Konferencën e Dortmundit

Tri kompani kosovare marrin pjesë në Konferencën e Dortmundit

Biznes
Konferencë ndërkombëtare për perspektivën dhe sfidat e Ballkanit Perëndimor

Konferencë ndërkombëtare për perspektivën dhe sfidat e Ballkanit Perëndimor

Kosovë
Mbahet konferenca ndërkombëtare mbi shëndetin dhe mirëqenien e fëmijëve

Mbahet konferenca ndërkombëtare mbi shëndetin dhe mirëqenien e fëmijëve

Lajme
Anulohet konferenca me kryediplomatin grek në Prishtinë

Anulohet konferenca me kryediplomatin grek në Prishtinë

Kosovë
Thaçi do ta kërkojë ndriçimin e atentatit ndaj Ibrahim Rugovës dhe vrasjeve të pasluftës

Thaçi do ta kërkojë ndriçimin e atentatit ndaj Ibrahim Rugovës dhe vrasjeve të pasluftës

Politikë
Mediat bojkotojnë konferencën e Kryesisë së Kuvendit

Mediat bojkotojnë konferencën e Kryesisë së Kuvendit

Kosovë
Majlinda Bregu anulon në momentin e fundit konferencën për shtyp

Majlinda Bregu anulon në momentin e fundit konferencën për shtyp

Shqipëri
Në Prishtinë mbahet konferenca Rajonale “Kërcënimet ndaj Sigurisë Bërthamore”

Në Prishtinë mbahet konferenca Rajonale “Kërcënimet ndaj Sigurisë Bërthamore”

Kosovë