LAJMI I FUNDIT:

Kinë

1135 Artikuj

Polici shpëtoi një grua që donte të vetëvritej, në mes të rrugës (Video)

Polici shpëtoi një grua që donte të vetëvritej, në mes të rrugës (Video)

Fun Lajme
Lojtari i bilardos me goditje të çuditshme, por që përfundojnë me sukses (Video)

Lojtari i bilardos me goditje të çuditshme, por që përfundojnë me sukses (Video)

Fun Lajme
Punëtori vrapon nëpër shiritin e ekskavatorit, sikur në makinën për vrapim (Video)

Punëtori vrapon nëpër shiritin e ekskavatorit, sikur në makinën për vrapim (Video)

Dështime
Ashensorin e boshatisur e shfrytëzoi për të kryer nevojën (Video)

Ashensorin e boshatisur e shfrytëzoi për të kryer nevojën (Video)

Dështime
Në shenjë hakmarrje, goditi disa herë veturën me ekskavator (Video)

Në shenjë hakmarrje, goditi disa herë veturën me ekskavator (Video)

Nga Bota
Pensionisti me aftësi të mahnitshme! (Video)

Pensionisti me aftësi të mahnitshme! (Video)

Fun Lajme
Qyteti “fantazmë”: Shihni vilat e braktisura të qytetit 1,5 miliardë dollarësh (Foto)

Qyteti “fantazmë”: Shihni vilat e braktisura të qytetit 1,5 miliardë dollarësh (Foto)

Nga Bota
Çfarë mrekullie: Shpëtojnë, edhe pse vetura e tyre u bë “rrafsh për tokë” nga kamioni (Video)

Çfarë mrekullie: Shpëtojnë, edhe pse vetura e tyre u bë “rrafsh për tokë” nga kamioni (Video)

Nga Bota
Temperatura e lartë, mbushi plazhet dhe pishinat në Kinë (Foto)

Temperatura e lartë, mbushi plazhet dhe pishinat në Kinë (Foto)

Fun Lajme
Shoferja vallëzon pranë trupit të pajetë të viktimës, që e shtypi qëllimisht me veturë (Video, +18)

Shoferja vallëzon pranë trupit të pajetë të viktimës, që e shtypi qëllimisht me veturë (Video, +18)

Dështime
Kinezi kokëfortë u ngujua në “misionin” e çuditshëm të thyerjes së xhamit! (Video)

Kinezi kokëfortë u ngujua në “misionin” e çuditshëm të thyerjes së xhamit! (Video)

Fun Lajme
Hajni preu pemën, për të vjedhur biçikletën e lidhur për të (Video)

Hajni preu pemën, për të vjedhur biçikletën e lidhur për të (Video)

Fun Lajme
Mësuesi sulmoi seksualisht nxënësen – shihni hakmarrjen e prindërve (Video,+16)

Mësuesi sulmoi seksualisht nxënësen – shihni hakmarrjen e prindërve (Video,+16)

Nga Bota
Djaloshin e padëgjueshëm familjarët e lidhin që të mos ikë (Foto)

Djaloshin e padëgjueshëm familjarët e lidhin që të mos ikë (Foto)

Fun Lajme
Thyhet rekordi botëror: 1007 robotë vallëzojnë njëherësh (Video)

Thyhet rekordi botëror: 1007 robotë vallëzojnë njëherësh (Video)

Interesante
Qeni i tërbuar sulmon 20 kalimtarë, derisa qëllohet pas dy orësh (Video, +18)

Qeni i tërbuar sulmon 20 kalimtarë, derisa qëllohet pas dy orësh (Video, +18)

Nga Bota
Breshkat nuk janë aq të ngadalta kur janë të uritura! (Video)

Breshkat nuk janë aq të ngadalta kur janë të uritura! (Video)

Fun Lajme
Momenti rrëqethës kur i heqin nga qerpikët morra dhe vezë (Video)

Momenti rrëqethës kur i heqin nga qerpikët morra dhe vezë (Video)

Interesante
Ndalohet furgoni i vogël që lëvizte me dy lopë dhe katër njerëz (Foto)

Ndalohet furgoni i vogël që lëvizte me dy lopë dhe katër njerëz (Foto)

Dështime
Shalqinjtë që nuk ia blinin, i ktheu në ‘frute fati’ që i shiti menjëherë (Foto)

Shalqinjtë që nuk ia blinin, i ktheu në ‘frute fati’ që i shiti menjëherë (Foto)

Fun Lajme
Njihuni me gratë që i presin flokët vetëm një herë në jetë (Foto)

Njihuni me gratë që i presin flokët vetëm një herë në jetë (Foto)

Interesante
Drithëruese: Gropa gjigante gllabëron katër njerëz në Kinë (Video)

Drithëruese: Gropa gjigante gllabëron katër njerëz në Kinë (Video)

Nga Bota
Peshkatari në barkë goditet për vdekje nga vetëtima (Video, +18)

Peshkatari në barkë goditet për vdekje nga vetëtima (Video, +18)

Nga Bota
Valltaret ekzotike në ceremoninë mortore, për të tërhequr sa më shumë pjesëmarrës! (Video)

Valltaret ekzotike në ceremoninë mortore, për të tërhequr sa më shumë pjesëmarrës! (Video)

Dështime