LAJMI I FUNDIT:

KF Kukësi

95 Artikuj

Ranglista e klubeve shqiptare në Evropë – Ballkani lë pas klubet nga Maqedonia e Veriut dhe Shqipëria

Ranglista e klubeve shqiptare në Evropë – Ballkani lë pas klubet nga Maqedonia e Veriut dhe Shqipëria

Ndërkombëtare
Javë e barazimeve në elitën e futbollit shqiptar, Partizani i bashkohet Egnatias në krye

Javë e barazimeve në elitën e futbollit shqiptar, Partizani i bashkohet Egnatias në krye

Superliga
Përfundon xhiro e katërt në Superioren e Shqipërisë – Tirana e vetme në krye

Përfundon xhiro e katërt në Superioren e Shqipërisë – Tirana e vetme në krye

Superliga
Superliga e Shqipërisë mbyll xhiron e dytë: Fitojnë Partizani, Egnatia dhe Skënderbeu

Superliga e Shqipërisë mbyll xhiron e dytë: Fitojnë Partizani, Egnatia dhe Skënderbeu

Superliga
Rënia e Enis Gavazajt: Nga lojtar i klubeve evropiane dhe Kombëtares së Shqipërisë, sot pjesë e Drenicës që garon në Ligën e Parë

Rënia e Enis Gavazajt: Nga lojtar i klubeve evropiane dhe Kombëtares së Shqipërisë, sot pjesë e Drenicës që garon në Ligën e Parë

Lavdim Pireva
Zyrtare: Gjilani konfirmon dy afrime në formë të përkohshme dhe një largim

Zyrtare: Gjilani konfirmon dy afrime në formë të përkohshme dhe një largim

Superliga
Renditja e UEFA-s për klubet shqiptare: Shkëndija e para, Drita lider për Kosovë

Renditja e UEFA-s për klubet shqiptare: Shkëndija e para, Drita lider për Kosovë

Superliga
Renditja e UEFA-s për klube, Shkëndija ekipi shqiptar më së larti – Drita prinë nga skuadrat kosovare

Renditja e UEFA-s për klube, Shkëndija ekipi shqiptar më së larti – Drita prinë nga skuadrat kosovare

Superliga
Moment i rrallë në Superligën e Shqipërisë: Veprim për t’u duartrokitur në takimin mes Kukësit dhe Partizanit

Moment i rrallë në Superligën e Shqipërisë: Veprim për t’u duartrokitur në takimin mes Kukësit dhe Partizanit

Shqipëri
Ish-trajneri i Prishtinës, Mirel Josa merr drejtimin e Kukësit

Ish-trajneri i Prishtinës, Mirel Josa merr drejtimin e Kukësit

Superliga
Dhjetë klube shqiptare luajtën në Evropë – sukseset dhe dështimet e tyre në vitin 2020

Dhjetë klube shqiptare luajtën në Evropë – sukseset dhe dështimet e tyre në vitin 2020

Ligat tjera
Liga Profesioniste merr vendim për ndaljen e bojkotit, vendoset data e fillimit të sezonit në Superligën e Shqipërisë

Liga Profesioniste merr vendim për ndaljen e bojkotit, vendoset data e fillimit të sezonit në Superligën e Shqipërisë

Superliga
Fitimet e klubeve shqiptare deri më tani në garat ndërkombëtare janë pothuajse 6 milionë euro

Fitimet e klubeve shqiptare deri më tani në garat ndërkombëtare janë pothuajse 6 milionë euro

Liga e Kampionëve
Besar Musolli konfirmon largimin nga Kukësi, e ardhmja e tij te Gjilani në Kosovë

Besar Musolli konfirmon largimin nga Kukësi, e ardhmja e tij te Gjilani në Kosovë

Ndërkombëtare
Wolfsburgu i fortë për Kukësin, për gjermanët shënon edhe Admir Mehmedi

Wolfsburgu i fortë për Kukësin, për gjermanët shënon edhe Admir Mehmedi

Liga e Evropës
Klubet shqiptare në aksion, sot Liga e Evropës frymon shqip

Klubet shqiptare në aksion, sot Liga e Evropës frymon shqip

Liga e Evropës
Futbollisti i Wolfsburgut, dhëndër i Kosovës: Kukësi një orë larg nga shtëpia e gruas, shqiptarët kanë mentalitet që më pëlqen

Futbollisti i Wolfsburgut, dhëndër i Kosovës: Kukësi një orë larg nga shtëpia e gruas, shqiptarët kanë mentalitet që më pëlqen

Liga e Evropës
Skuadrat shqiptare mësojnë kundërshtarët në Ligën e Evropës – Kukësi i pafat

Skuadrat shqiptare mësojnë kundërshtarët në Ligën e Evropës – Kukësi i pafat

Liga e Evropës
Skuadrat shqiptare mësojnë kundërshtarët në Ligën e Evropës

Skuadrat shqiptare mësojnë kundërshtarët në Ligën e Evropës

Liga e Evropës
Teuta, Kukësi dhe Laçi kalojnë në raundin tjetër të Ligës së Evropës pas fitoreve të sotme

Teuta, Kukësi dhe Laçi kalojnë në raundin tjetër të Ligës së Evropës pas fitoreve të sotme

Liga e Evropës
Skuadrat shqiptare mësojnë kundërshtarët e mundshëm në raundin e parë të Ligës së Evropës

Skuadrat shqiptare mësojnë kundërshtarët e mundshëm në raundin e parë të Ligës së Evropës

Liga e Evropës
Hila pritet të largohet nga Prishtina dhe të rikthehet në Shqipëri

Hila pritet të largohet nga Prishtina dhe të rikthehet në Shqipëri

Superliga
Izair Emini kompleton vitrinën e trofeve: Kampion në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut

Izair Emini kompleton vitrinën e trofeve: Kampion në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut

Superliga
Kombëtarja shqiptare e nisi dhe e mbylli vitin me humbje, Partizani kampion pas 26 viteve si dhe përurimi i ‘Air Albania’ ngjarjet e vitit në Shqipëri

Kombëtarja shqiptare e nisi dhe e mbylli vitin me humbje, Partizani kampion pas 26 viteve si dhe përurimi i ‘Air Albania’ ngjarjet e vitit në Shqipëri

Kombëtarja e Shqipërisë