LAJMI I FUNDIT:

KF Gjilani

1746 Artikuj

A po futet Malisheva në ‘valle’ për titull – rezultatet dhe renditja pas javës së 23-të

A po futet Malisheva në ‘valle’ për titull – rezultatet dhe renditja pas javës së 23-të

Superliga
Mezani merr përgjegjësinë për humbjen, ka kritika edhe për futbollistët

Mezani merr përgjegjësinë për humbjen, ka kritika edhe për futbollistët

Superliga
Drilon Hazrollaj magjik me tre gola, Malisheva mposht Gjilanin me përmbysje

Drilon Hazrollaj magjik me tre gola, Malisheva mposht Gjilanin me përmbysje

Superliga
Gjilani kërkon të rikthehet te fitoret, Malisheva për vazhdimësi – formacionet zyrtare

Gjilani kërkon të rikthehet te fitoret, Malisheva për vazhdimësi – formacionet zyrtare

Superliga
Superliga vazhdon me ndeshjet e xhiros së 23-të, luhet në Gjilan dhe Lipjan

Superliga vazhdon me ndeshjet e xhiros së 23-të, luhet në Gjilan dhe Lipjan

Superliga
Tri skuadra për titull, dy pikë diferenca – renditja dhe rezultatet pas javës së 22-të

Tri skuadra për titull, dy pikë diferenca – renditja dhe rezultatet pas javës së 22-të

Superliga
Mezani: Kemi humbur disa raste për gol, ky Gjilan nuk është për këtë pozitë

Mezani: Kemi humbur disa raste për gol, ky Gjilan nuk është për këtë pozitë

Superliga
Ballkani vazhdon formën e dobët, ndalet nga Gjilani dhe mund ta humb pozitën e parë

Ballkani vazhdon formën e dobët, ndalet nga Gjilani dhe mund ta humb pozitën e parë

Superliga
Formacionet zyrtare: Ballkani për pikët e plota, Gjilani për rezultat pozitiv

Formacionet zyrtare: Ballkani për pikët e plota, Gjilani për rezultat pozitiv

Superliga
Luhet në Suharekë dhe Malishevë, sot fillon xhiro e 22-të në Albi Mall Superligë

Luhet në Suharekë dhe Malishevë, sot fillon xhiro e 22-të në Albi Mall Superligë

Superliga
Rezultatet dhe renditja pas javës së 21-të, lufta për titull më e zjarrtë se kurrë

Rezultatet dhe renditja pas javës së 21-të, lufta për titull më e zjarrtë se kurrë

Superliga
Feronikeli ’74 dhe Gjilani ndahen në paqe

Feronikeli ’74 dhe Gjilani ndahen në paqe

Superliga
Feronikeli 74 pret Gjilanin në luftën për mbijetesë, formacionet zyrtare

Feronikeli 74 pret Gjilanin në luftën për mbijetesë, formacionet zyrtare

Superliga
Tri super ndeshje në Superligën e Kosovës: Luhet për titull, garat evropiane dhe mbijetesë

Tri super ndeshje në Superligën e Kosovës: Luhet për titull, garat evropiane dhe mbijetesë

Superliga
Albi Mall Superliga luhet në mesjavë: Përballje direkte për titullin, Evropën dhe mbijetesën

Albi Mall Superliga luhet në mesjavë: Përballje direkte për titullin, Evropën dhe mbijetesën

Superliga
Gjilani dhe Prishtina ndahen në paqe

Gjilani dhe Prishtina ndahen në paqe

Superliga
Gjilani dhe Prishtina luajnë për fitore, formacionet zyrtare

Gjilani dhe Prishtina luajnë për fitore, formacionet zyrtare

Superliga
Dita e ndeshjeve në Albi Mall Superligën e Kosovës – luhet në Suharekë, Gjilan dhe Prizren

Dita e ndeshjeve në Albi Mall Superligën e Kosovës – luhet në Suharekë, Gjilan dhe Prizren

Superliga
Ranglista e klubeve shqiptare në Evropë – Ballkani lë pas klubet nga Maqedonia e Veriut dhe Shqipëria

Ranglista e klubeve shqiptare në Evropë – Ballkani lë pas klubet nga Maqedonia e Veriut dhe Shqipëria

Ndërkombëtare
Gjilani bie në fund, barazon me Fushë Kosovën

Gjilani bie në fund, barazon me Fushë Kosovën

Superliga
Fushë Kosova dhe Gjilani luajnë për fitore, formacionet zyrtare

Fushë Kosova dhe Gjilani luajnë për fitore, formacionet zyrtare

Superliga
Sot nis sezoni pranveror në Superligën e Kosovës, dy ndeshje në orar

Sot nis sezoni pranveror në Superligën e Kosovës, dy ndeshje në orar

Superliga
Zyrtare: Gjilani transferon Zikon

Zyrtare: Gjilani transferon Zikon

Superliga
Prishtina fiton ndaj Gjilanit pas ekzekutimit të penalltive, kalon në çerekfinale të Kupës së Kosovës

Prishtina fiton ndaj Gjilanit pas ekzekutimit të penalltive, kalon në çerekfinale të Kupës së Kosovës

Superliga