LAJMI I FUNDIT:
KF Dukagjini

KF Dukagjini

880 Artikuj

Xhiro e fundit në Superligë, delegohen gjyqtarët: Vëmendja në Klinë dhe Malishevë

Xhiro e fundit në Superligë, delegohen gjyqtarët: Vëmendja në Klinë dhe Malishevë

Superliga
Rezultatet dhe renditja pas javës së 35-të: Ballkani kampion, ‘lufta’ për barazh ende e hapur

Rezultatet dhe renditja pas javës së 35-të: Ballkani kampion, ‘lufta’ për barazh ende e hapur

Superliga
Feronikeli ’74 fiton sfidën e pesë golave ndaj Dukagjinit

Feronikeli ’74 fiton sfidën e pesë golave ndaj Dukagjinit

Superliga
Formacionet zyrtare: Feronikeli ’74 – Dukagjini

Formacionet zyrtare: Feronikeli ’74 – Dukagjini

Superliga
Sot zhvillohet xhiro e parafundit në Albi Mall Superligën e Kosovës, vëmendja në Podujevë

Sot zhvillohet xhiro e parafundit në Albi Mall Superligën e Kosovës, vëmendja në Podujevë

Superliga
Dukagjini mposht Prishtinën me rezultat minimal në Klinë

Dukagjini mposht Prishtinën me rezultat minimal në Klinë

Superliga
Dukagjini dhe Prishtina takohen në Klinë, formacionet zyrtare

Dukagjini dhe Prishtina takohen në Klinë, formacionet zyrtare

Superliga
Sot luhen pesë ndeshje të xhiros së 24-të në Albi Mall Superligë: Vëmendja në Podujevë dhe Gjilan

Sot luhen pesë ndeshje të xhiros së 24-të në Albi Mall Superligë: Vëmendja në Podujevë dhe Gjilan

Superliga
Rezultatet dhe renditja pas javës së 33-të në Superligën e Kosovës: Ballkani prek titullin, Llapi dhe Drita tani minus katër pikë

Rezultatet dhe renditja pas javës së 33-të në Superligën e Kosovës: Ballkani prek titullin, Llapi dhe Drita tani minus katër pikë

Superliga
Dukagjini kthehet te fitorja, mposht Fushë Kosovën në ndeshjen e çuditshme të kësaj xhiroje

Dukagjini kthehet te fitorja, mposht Fushë Kosovën në ndeshjen e çuditshme të kësaj xhiroje

Superliga
Dita e ndeshjeve: Sot zhvillohen të gjitha ndeshjet e xhiros së 33-të në Albi Mall Superligën e Kosovës

Dita e ndeshjeve: Sot zhvillohen të gjitha ndeshjet e xhiros së 33-të në Albi Mall Superligën e Kosovës

Superliga
Rezultatet dhe renditja pas javës së 32-të në Superligën e Kosovës: Kryesuesit nuk gabojnë, Fushë Kosova përshëndetet nga elita

Rezultatet dhe renditja pas javës së 32-të në Superligën e Kosovës: Kryesuesit nuk gabojnë, Fushë Kosova përshëndetet nga elita

Superliga
Ballkani vazhdon si lider me fitoren bindëse përballë Dukagjinit

Ballkani vazhdon si lider me fitoren bindëse përballë Dukagjinit

Superliga
Ballkani për tre pikët, Dukagjini për befasi – formacionet zyrtare

Ballkani për tre pikët, Dukagjini për befasi – formacionet zyrtare

Superliga
Xhiro e 32-të në Superligë zhvillohet sot, vëmendja në Suharekë dhe Podujevë

Xhiro e 32-të në Superligë zhvillohet sot, vëmendja në Suharekë dhe Podujevë

Superliga
Rezultatet dhe renditja pas javës së 31-të në Superligën e Kosovës – Ballkani dhe Llapi vazhdojnë garën, Drita mbetet pas

Rezultatet dhe renditja pas javës së 31-të në Superligën e Kosovës – Ballkani dhe Llapi vazhdojnë garën, Drita mbetet pas

Superliga
Ramadani: Po na mungon një “idiotësi” në fushë

Ramadani: Po na mungon një “idiotësi” në fushë

Superliga
Dallku thotë se Dukagjini nënshtroi Dritën

Dallku thotë se Dukagjini nënshtroi Dritën

Superliga
Drita ngecë në garën për titull me barazimin dramatik ndaj Dukagjinit

Drita ngecë në garën për titull me barazimin dramatik ndaj Dukagjinit

Superliga
Dukagjini dhe Drita synojnë vetëm tre pikët, formacionet zyrtare

Dukagjini dhe Drita synojnë vetëm tre pikët, formacionet zyrtare

Superliga
Pretendentët për titull zbresin sot në fushë, Ballkani, Llapi dhe Drita luajnë si mysafirë 

Pretendentët për titull zbresin sot në fushë, Ballkani, Llapi dhe Drita luajnë si mysafirë 

Superliga
Rezultatet dhe renditja pas javës së 30-të në Superligën e Kosovës – Ballkani lider, Drita dhe Llapi në ndjekje

Rezultatet dhe renditja pas javës së 30-të në Superligën e Kosovës – Ballkani lider, Drita dhe Llapi në ndjekje

Superliga
Vazhdon kriza e Dukagjinit, ndalet me barazim edhe nga Liria

Vazhdon kriza e Dukagjinit, ndalet me barazim edhe nga Liria

Superliga
Formacionet zyrtare: Liria – Dukagjini

Formacionet zyrtare: Liria – Dukagjini

Superliga