LAJMI I FUNDIT:
KF Ballkani

KF Ballkani

1946 Artikuj

Dihen gjyqtarët e ndeshjeve të para të gjysmëfinaleve në Digitalb Kupën e Kosovës

Dihen gjyqtarët e ndeshjeve të para të gjysmëfinaleve në Digitalb Kupën e Kosovës

Superliga
Zyrtare: Gani Sejdiu prezantohet te Ballkani

Zyrtare: Gani Sejdiu prezantohet te Ballkani

Superliga
Sermaxhaj thotë se u shkarkua nga Ballkani dhe zbulon se Gani Sejdiu do ta marrë drejtimin e klubit: Nuk u pajtova për masat disiplinore ndaj lojtarëve

Sermaxhaj thotë se u shkarkua nga Ballkani dhe zbulon se Gani Sejdiu do ta marrë drejtimin e klubit: Nuk u pajtova për masat disiplinore ndaj lojtarëve

Superliga
Ballkani në bisedime me Gani Sejdiun, marrëveshje çështje orësh

Ballkani në bisedime me Gani Sejdiun, marrëveshje çështje orësh

Superliga
Zyrtare: Ballkani dhe Sermaxhaj shkëpusin marrëveshjen

Zyrtare: Ballkani dhe Sermaxhaj shkëpusin marrëveshjen

Superliga
Trepça ’89 fiton ndaj Ballkanit, merr frymë në renditje

Trepça ’89 fiton ndaj Ballkanit, merr frymë në renditje

Superliga
Trepça ’89 pret Ballkanin në duelin hapës të javës së 27-të në Ipko Superligën e Kosovës

Trepça ’89 pret Ballkanin në duelin hapës të javës së 27-të në Ipko Superligën e Kosovës

Superliga
Ballkani i kthehet fitores pas një kohe të gjatë, mposht Flamurtarin

Ballkani i kthehet fitores pas një kohe të gjatë, mposht Flamurtarin

Superliga
Ndeshje spektakolare në javën e 26-të në IPKO Superligën e Kosovës, vëmendja në kryeqytet në derbin e madh Gjilani – Drita

Ndeshje spektakolare në javën e 26-të në IPKO Superligën e Kosovës, vëmendja në kryeqytet në derbin e madh Gjilani – Drita

IPKO
Ramadani: Fitore e madhe, por nuk jam i kënaqur me lojën

Ramadani: Fitore e madhe, por nuk jam i kënaqur me lojën

Superliga
Feronikeli arrin fitore në ‘frymën e fundit’ ndaj Ballkanit

Feronikeli arrin fitore në ‘frymën e fundit’ ndaj Ballkanit

Superliga
Feronikeli dhe Prishtina synojnë fitore në ndeshjet e sotme ndaj Ballkanit dhe Lirisë

Feronikeli dhe Prishtina synojnë fitore në ndeshjet e sotme ndaj Ballkanit dhe Lirisë

Superliga
Prishtina fiton në udhëtim te Ballkani falë dy golave të bukura të Korenicës dhe vazhdon ndjekjen e Feronikelit

Prishtina fiton në udhëtim te Ballkani falë dy golave të bukura të Korenicës dhe vazhdon ndjekjen e Feronikelit

Superliga
Pretendentët për titull luajnë në udhëtim, interesant në Therandë dhe kryeqytet

Pretendentët për titull luajnë në udhëtim, interesant në Therandë dhe kryeqytet

Superliga
Ballkani zyrtarizon afrimin e Ismail Kosumit dhe transferimin e tre futbollistëve të rinj

Ballkani zyrtarizon afrimin e Ismail Kosumit dhe transferimin e tre futbollistëve të rinj

Superliga
Llapi ndalet nga Ballkani

Llapi ndalet nga Ballkani

Superliga
Tri ndeshje interesante zhvillohen në hapjen e javës së 23-të në Ipko Superligë

Tri ndeshje interesante zhvillohen në hapjen e javës së 23-të në Ipko Superligë

Superliga
Fillon faza e tretë në IPKO Superligën e Kosovës, derbi zhvillohet mes Feronikelit dhe Trepçës ‘89 – sfida në Supersport

Fillon faza e tretë në IPKO Superligën e Kosovës, derbi zhvillohet mes Feronikelit dhe Trepçës ‘89 – sfida në Supersport

Ndërkombëtare
Golashënuesit më të mirë në Ipko Superligën e Kosovës, Kastriot Rexha shkëputet në krye

Golashënuesit më të mirë në Ipko Superligën e Kosovës, Kastriot Rexha shkëputet në krye

Superliga
Lideri përballet me Gjilanin në Drenas, Prishtina luan te KEK-u

Lideri përballet me Gjilanin në Drenas, Prishtina luan te KEK-u

Superliga
Ndeshje interesante në javën e 22-të në Ipko Superligën e Kosovës në futboll, pesë nga to do të jenë në transmetim televiziv

Ndeshje interesante në javën e 22-të në Ipko Superligën e Kosovës në futboll, pesë nga to do të jenë në transmetim televiziv

Superliga
Drita me përmbysje mposht si mysafir Ballkanin

Drita me përmbysje mposht si mysafir Ballkanin

Superliga
Ipko Superliga e Kosovës luhet në mesjavë, Prishtina-Feronikeli derbi i javës së 21-të

Ipko Superliga e Kosovës luhet në mesjavë, Prishtina-Feronikeli derbi i javës së 21-të

Superliga
Ferizaj triumfon minimalisht ndaj Ballkanit

Ferizaj triumfon minimalisht ndaj Ballkanit

Superliga