LAJMI I FUNDIT:

KB Ylli

398 Artikuj

Trepça dominon Yllin, kalon në finalen e Kupës së Kosovës

Trepça dominon Yllin, kalon në finalen e Kupës së Kosovës

Super Liga
Ujë Rugove, sponsor krenar i Kupës së Kosovës në basketboll

Ujë Rugove, sponsor krenar i Kupës së Kosovës në basketboll

Basketboll
Ylli fiton me lehtësi ndaj Vëllaznimit, i bashkohet Trepçës në gjysmëfinale

Ylli fiton me lehtësi ndaj Vëllaznimit, i bashkohet Trepçës në gjysmëfinale

Super Liga
Xhiro e 21-të zhvillohet në tre ditë, sprova para Kupës së Kosovës

Xhiro e 21-të zhvillohet në tre ditë, sprova para Kupës së Kosovës

Super Liga
Thomas shkëlqen në derbi dhe shpallet MVP

Thomas shkëlqen në derbi dhe shpallet MVP

Super Liga
Ylli fiton ndaj Proton Cable Prizrenit dhe i afrohet vendit të tretë

Ylli fiton ndaj Proton Cable Prizrenit dhe i afrohet vendit të tretë

Super Liga
Super ndeshje në xhiron e 20-të, derbi në kryeqytet

Super ndeshje në xhiron e 20-të, derbi në kryeqytet

Super Liga
Ndeshje interesante në xhiron e 19-të, kryendeshja zhvillohet në kryeqytet

Ndeshje interesante në xhiron e 19-të, kryendeshja zhvillohet në kryeqytet

Super Liga
Ylli fiton përballë Istogut

Ylli fiton përballë Istogut

Basketboll
Xhiro e 16-të me super derbi, vëmendja në Mitrovicë

Xhiro e 16-të me super derbi, vëmendja në Mitrovicë

Super Liga
Ylli triumfon ndaj Bashkimit

Ylli triumfon ndaj Bashkimit

Super Liga
Fundjava sjell ndeshje shumë interesante në xhiron e 14-të në Superligë

Fundjava sjell ndeshje shumë interesante në xhiron e 14-të në Superligë

Super Liga
Përballja e katërshes së madhe në xhiron e 13-të në Superligën e Kosovës në basketboll

Përballja e katërshes së madhe në xhiron e 13-të në Superligën e Kosovës në basketboll

Super Liga
Përballje interesante në xhiron e 12-të në Superligë

Përballje interesante në xhiron e 12-të në Superligë

Super Liga
Ylli mposht Prishtinën, fitorja e pestë me radhë për therandasit

Ylli mposht Prishtinën, fitorja e pestë me radhë për therandasit

Super Liga
Xhiro e tetë në Superligën e basketbollit sjell duele shumë interesante, vëmendja në Gjakovë

Xhiro e tetë në Superligën e basketbollit sjell duele shumë interesante, vëmendja në Gjakovë

Super Liga
Pesëshja dhe MVP i xhiros së shtatë në Superligë

Pesëshja dhe MVP i xhiros së shtatë në Superligë

Super Liga
Vendoset në vazhdime, Ylli fiton ndaj Trepçës

Vendoset në vazhdime, Ylli fiton ndaj Trepçës

Super Liga
Xhiro e shtatë nis sot në elitën e basketbollit kosovar, luhet në Gjakovë dhe Prizren

Xhiro e shtatë nis sot në elitën e basketbollit kosovar, luhet në Gjakovë dhe Prizren

Super Liga
Pesëshja dhe MVP i xhiros së gjashtë në Superligë

Pesëshja dhe MVP i xhiros së gjashtë në Superligë

Super Liga
Ylli kthehet te fitorja, mposht Proton Cable Prizrenin

Ylli kthehet te fitorja, mposht Proton Cable Prizrenin

Super Liga
Superliga e Kosovës vazhdon me ndeshjet e gjashtë, vëmendja në klasiken e basketbollit kosovar

Superliga e Kosovës vazhdon me ndeshjet e gjashtë, vëmendja në klasiken e basketbollit kosovar

Super Liga
Ndeshje interesante në xhiron e pestë, derbi në kryeqytet

Ndeshje interesante në xhiron e pestë, derbi në kryeqytet

Super Liga
Prishtina merr fitoren e radhës, mposht Golden Eagle Yllin

Prishtina merr fitoren e radhës, mposht Golden Eagle Yllin

Super Liga