LAJMI I FUNDIT:

Kazinot

11 Artikuj

Kazinotë e pandaluara në Karaçevë dhe vrasjet që shtynë mbylljen e lojërave të fatit

Kazinotë e pandaluara në Karaçevë dhe vrasjet që shtynë mbylljen e lojërave të fatit

Kosovë
Një muaj paraburgim pronarit të kazinos në Karaçevë

Një muaj paraburgim pronarit të kazinos në Karaçevë

Kosovë
Policia shqiptare arreston 115 persona për organizim të lojërave të fatit

Policia shqiptare arreston 115 persona për organizim të lojërave të fatit

Shqipëri
Qeveria e Kosovës aprovoi projektligjin për ndalimin e lojërave të fatit

Qeveria e Kosovës aprovoi projektligjin për ndalimin e lojërave të fatit

Kosovë
Miratohet rezoluta për mbylljen e lojërave të fatit

Miratohet rezoluta për mbylljen e lojërave të fatit

Kosovë
Veseli kërkon nga Qeveria mbylljen e menjëhershme të kazinove dhe lojërave të fatit

Veseli kërkon nga Qeveria mbylljen e menjëhershme të kazinove dhe lojërave të fatit

Kosovë
Haradinaj kërkon mbylljen e kazinove dhe lojërave të fatit

Haradinaj kërkon mbylljen e kazinove dhe lojërave të fatit

Kosovë
Muharremaj: Nga ora 11:00 fillon nënshkrimi i peticionit për shfuqizimin e ligjit për lojërat e fatit

Muharremaj: Nga ora 11:00 fillon nënshkrimi i peticionit për shfuqizimin e ligjit për lojërat e fatit

Kosovë
Hoti kërkon që Kuvendi i Kosovës t’i shpall të jashtligjshme kazinot

Hoti kërkon që Kuvendi i Kosovës t’i shpall të jashtligjshme kazinot

Kosovë
Hyn në fuqi ligji, Shqipëria pa kazino

Hyn në fuqi ligji, Shqipëria pa kazino

Shqipëri
Edi Rama publikon foton e Sali Berishës në kazino (Foto)

Edi Rama publikon foton e Sali Berishës në kazino (Foto)

Shqipëri