LAJMI I FUNDIT:
Kate Middleton

Kate Middleton

350 Artikuj

Info

Catherine Elizabeth Middleton, e njohur edhe si Kate, ka lindur në Reading në qarkun anglez të Berkshire – Mbretëria e Bashkuar më 9 janar 1982, është bijë e Michael Francis Middleton dhe Carol Elizabeth Goldsmith, dy ish punonjës të British Airways.

Është anëtare e familjes mbretërore britanike. Burri i saj, Princi William, Duka i Cambridge-it, është i dyti në linjën e trashëgimisë në fronin britanik , duke e bërë atë një bashkëshorte të ardhshme mbretëreshë.

Shuma e parave që Kate Middleton ka shpenzuar në veshje gjatë vitit 2020

Shuma e parave që Kate Middleton ka shpenzuar në veshje gjatë vitit 2020

Modë
Nga ndarjet mbretërore deri te kriza me imazhin: Si ndikoi pandemia tek Mbretëresha Elizabeth II

Nga ndarjet mbretërore deri te kriza me imazhin: Si ndikoi pandemia tek Mbretëresha Elizabeth II

Evropa
Stilin e kujt e preferoni? Edicionet më të mira të Kate Middleton dhe Meghan Markle në vitin 2020

Stilin e kujt e preferoni? Edicionet më të mira të Kate Middleton dhe Meghan Markle në vitin 2020

Modë
Kate Middleton vendos vathët e Princeshës Diana

Kate Middleton vendos vathët e Princeshës Diana

Modë
Veshjet më të guximshme të të gjitha kohërave

Veshjet më të guximshme të të gjitha kohërave

Modë
Kate Middleton jep inspirimin që ju duhet për përzgjedhjen e palltos

Kate Middleton jep inspirimin që ju duhet për përzgjedhjen e palltos

Modë
Mesazhi sekret për Mbretëreshën, prapa këmishës vjollcë të Kate Middleton

Mesazhi sekret për Mbretëreshën, prapa këmishës vjollcë të Kate Middleton

Modë
Çizmet që Kate Middleton ka veshur prej vitesh, tani janë më në modë se kurrë!

Çizmet që Kate Middleton ka veshur prej vitesh, tani janë më në modë se kurrë!

Moda
Kate Middleton kalon mbretëreshën dhe Meghan, kurorëzohet pjesëtarja e familjes mbretërore më me stil në botë

Kate Middleton kalon mbretëreshën dhe Meghan, kurorëzohet pjesëtarja e familjes mbretërore më me stil në botë

Modë
Kate Middleton vjen me ngjyrë të re flokësh

Kate Middleton vjen me ngjyrë të re flokësh

Flokë dhe stil
Kate Middleton rikthen trendin e viteve ’80

Kate Middleton rikthen trendin e viteve ’80

Modë
Për herë të parë në kohë pandemie, Pallati Mbretëror pret mysafirë në Londër

Për herë të parë në kohë pandemie, Pallati Mbretëror pret mysafirë në Londër

Evropa
Kate Middleton zgjedh pallton më të bukur për daljen e radhës

Kate Middleton zgjedh pallton më të bukur për daljen e radhës

Modë
Historia prapa gjerdanit të artë të Kate Middleton

Historia prapa gjerdanit të artë të Kate Middleton

Modë
Princ Harry feston ditëlindjen e 36-të, Williams dhe Kate zgjedhin fjalët më të mira për të

Princ Harry feston ditëlindjen e 36-të, Williams dhe Kate zgjedhin fjalët më të mira për të

Yjet
Rregullat e rrepta që të famshmit duhet të ndjekin, kur takohen me personat e familjes mbretërore

Rregullat e rrepta që të famshmit duhet të ndjekin, kur takohen me personat e familjes mbretërore

Trend
A keni vetulla të përsosura? Kirurgët estetik zbulojnë formën e vetme e cila secilën fytyrë do ta bëjë shumë të bukur

A keni vetulla të përsosura? Kirurgët estetik zbulojnë formën e vetme e cila secilën fytyrë do ta bëjë shumë të bukur

Këshilla Estetike
Sekreti që Kate Middleton përdor në fustanet e saj verore

Sekreti që Kate Middleton përdor në fustanet e saj verore

Keshilla Modë
Para Meghan Markle dhe Kate Middleton, Princesha Anne ishte ikona e modës nga familja mbretërore

Para Meghan Markle dhe Kate Middleton, Princesha Anne ishte ikona e modës nga familja mbretërore

Modë
Kate Middleton rivesh fustanin e stampuar me lule

Kate Middleton rivesh fustanin e stampuar me lule

Modë
Në prag të publikimit të librit biografik, familja mbretërore tregohen të butë me Meghan Markle dhe i urojnë ditëlindjen publikisht

Në prag të publikimit të librit biografik, familja mbretërore tregohen të butë me Meghan Markle dhe i urojnë ditëlindjen publikisht

Yjet
Pjesë e familjes mbretërore, por Kate Middleton ka vendosur kurorë vetëm dhjetë herë

Pjesë e familjes mbretërore, por Kate Middleton ka vendosur kurorë vetëm dhjetë herë

Modë
Kate Middleton shkëlqen në fustanin me lule

Kate Middleton shkëlqen në fustanin me lule

Modë
Kate Middleton rikthen në modë fustanin e preferuar të verës së kaluar

Kate Middleton rikthen në modë fustanin e preferuar të verës së kaluar

Moda