LAJMI I FUNDIT:

Kastriot Rexha

68 Artikuj

Nga Rexha te Smakiqi e Bejta – Drenica prezanton dhjetë përforcimet e janarit

Nga Rexha te Smakiqi e Bejta – Drenica prezanton dhjetë përforcimet e janarit

Superliga
Kastriot Rexha pritet të jetë përforcimi i radhës i Malishevës

Kastriot Rexha pritet të jetë përforcimi i radhës i Malishevës

Superliga
Zyrtare: Drita ndan rrugët me sulmuesin Kastriot Rexha

Zyrtare: Drita ndan rrugët me sulmuesin Kastriot Rexha

Superliga
Trepça ’89 e befason Dritën në shtëpi – mitrovicasit largohen me tri pikë të arta nga Gjilani

Trepça ’89 e befason Dritën në shtëpi – mitrovicasit largohen me tri pikë të arta nga Gjilani

Superliga
Formacioni më i mirë i javës së 16-të në Superligën e Kosovës në futboll

Formacioni më i mirë i javës së 16-të në Superligën e Kosovës në futboll

Superliga
Drita fiton derbin e zjarrtë ndaj Ballkanit dhe rrëmben pozitën e parë, Kastriot Rexha hero i ‘Intelektualëve’

Drita fiton derbin e zjarrtë ndaj Ballkanit dhe rrëmben pozitën e parë, Kastriot Rexha hero i ‘Intelektualëve’

Superliga
Formacioni më i mirë i javës së katërt  në Superligën e Kosovës në futboll

Formacioni më i mirë i javës së katërt në Superligën e Kosovës në futboll

Superliga
Përmes një foto të publikuar nga Kastriot Rexha: Drita po rikthehet në Kosovë, UEFA pa vendim zyrtar rreth rezultati të ndeshjes

Përmes një foto të publikuar nga Kastriot Rexha: Drita po rikthehet në Kosovë, UEFA pa vendim zyrtar rreth rezultati të ndeshjes

Liga e Kampionëve
Blend Baftiu, njeriu i golave në edicionin 2019/2020

Blend Baftiu, njeriu i golave në edicionin 2019/2020

Superliga
Lista e top shënuesve në Ipko Superligë, Blend Baftiu rikthehet në krye

Lista e top shënuesve në Ipko Superligë, Blend Baftiu rikthehet në krye

Superliga
Vazhdon kriza te Llapi, Drita fiton me rezultat bindës

Vazhdon kriza te Llapi, Drita fiton me rezultat bindës

Superliga
Top shënuesit në Ipko Superligë, bëhet edhe më e nxehtë gara për ‘Këpucën e Artë’

Top shënuesit në Ipko Superligë, bëhet edhe më e nxehtë gara për ‘Këpucën e Artë’

Superliga
Top shënuesit më të mirë në Ipko Superligë, bëhet më e zjarrtë gara për Këpucën e Artë

Top shënuesit më të mirë në Ipko Superligë, bëhet më e zjarrtë gara për Këpucën e Artë

Superliga
Drita nënshtron Trepçën ’89 dhe pozicionohet në krye

Drita nënshtron Trepçën ’89 dhe pozicionohet në krye

Superliga
Lista e top shënuesve në Ipko Superligë, Arb Manaj kryeson i vetëm

Lista e top shënuesve në Ipko Superligë, Arb Manaj kryeson i vetëm

Superliga
Top shënuesit në Ipko Superligë, Baftiu e Manaj të pandalshëm

Top shënuesit në Ipko Superligë, Baftiu e Manaj të pandalshëm

Superliga
Formacioni më i mirë në IPKO Superligë në javën e 20-të

Formacioni më i mirë në IPKO Superligë në javën e 20-të

Superliga
Lista e top shënuesve në Superligë, kryesojnë Blend Baftiu e Arb Manaj

Lista e top shënuesve në Superligë, kryesojnë Blend Baftiu e Arb Manaj

Superliga
Kastriot Rexha kthehet te Drita

Kastriot Rexha kthehet te Drita

Superliga
Feronikeli konfirmon lëvizjet e fundit në klub, disa lojtarëve kryesorë u është thënë të gjejnë klube të reja

Feronikeli konfirmon lëvizjet e fundit në klub, disa lojtarëve kryesorë u është thënë të gjejnë klube të reja

Superliga
Top shënuesit në Ipko Superligë, Blend Baftiu vazhdon t’i prijë listës

Top shënuesit në Ipko Superligë, Blend Baftiu vazhdon t’i prijë listës

Superliga
Lista e topshënuesve pas javës së 13-të: Prin Baftiu, pas tij vjen Manaj

Lista e topshënuesve pas javës së 13-të: Prin Baftiu, pas tij vjen Manaj

Superliga
Top shënuesit në Ipko Superligë pas javës së tetë, tre futbollistë në krye me gola të njëjtë

Top shënuesit në Ipko Superligë pas javës së tetë, tre futbollistë në krye me gola të njëjtë

Superliga
Formacioni më i mirë i javës së shtatë në IPKO Superligë

Formacioni më i mirë i javës së shtatë në IPKO Superligë

Superliga