LAJMI I FUNDIT:

Karl Heinz Rummenigge

91 Artikuj

Drejtuesit e Bayernit protestuan duke kërkuar VAR-in, tifozët e Dortmundit i lagin me birra

Drejtuesit e Bayernit protestuan duke kërkuar VAR-in, tifozët e Dortmundit i lagin me birra

Bundesliga
Bayerni dhe Rummenigge hedhin poshtë pohimet se ata po jetësojnë idenë e “Superligës”

Bayerni dhe Rummenigge hedhin poshtë pohimet se ata po jetësojnë idenë e “Superligës”

Bundesliga
E konfirmon Rummenigge: Bayerni nuk e dëshiron Martialin

E konfirmon Rummenigge: Bayerni nuk e dëshiron Martialin

Bundesliga
Rummenigge: U habita me Agnellin, Bayerni nuk paguan 100 milionë euro për lojtar 33 vjeç

Rummenigge: U habita me Agnellin, Bayerni nuk paguan 100 milionë euro për lojtar 33 vjeç

Bundesliga
Bayern Munich nuk mendon shitjen e Thiago Alcantaras, por Manchester United insistojnë

Bayern Munich nuk mendon shitjen e Thiago Alcantaras, por Manchester United insistojnë

Bundesliga
Rummenigge: James nuk do të rikthehet te Real Madridi

Rummenigge: James nuk do të rikthehet te Real Madridi

Bundesliga
Rummenigge: Mos u brengosni, Lewandowski do të qëndrojë

Rummenigge: Mos u brengosni, Lewandowski do të qëndrojë

Bundesliga
Rummenigge: Lewandowski nuk largohet, ndeshjen e kthimit do të shpërthejë

Rummenigge: Lewandowski nuk largohet, ndeshjen e kthimit do të shpërthejë

Liga e Kampionëve
Rummenigge: Reali është favoritë, shpresoj që së paku do të fitojmë para shikuesve tanë

Rummenigge: Reali është favoritë, shpresoj që së paku do të fitojmë para shikuesve tanë

Liga e Kampionëve
Rummenigge: Lewa qëndron qind për qind për sezonin e ardhshëm, askush nuk mund të blejë një lojtar kundër vullnetit të Bayernit

Rummenigge: Lewa qëndron qind për qind për sezonin e ardhshëm, askush nuk mund të blejë një lojtar kundër vullnetit të Bayernit

Bundesliga
Rummenigge: UEFA nuk e ka zbatuar mirë Fair Play Financiarin  

Rummenigge: UEFA nuk e ka zbatuar mirë Fair Play Financiarin  

Bundesliga
Rummenigge: Dëshirojmë që Heynckes të vazhdojë, nëse largohet trajneri i ri do të jetë gjerman

Rummenigge: Dëshirojmë që Heynckes të vazhdojë, nëse largohet trajneri i ri do të jetë gjerman

Bundesliga
Rummenigge: Për të ardhmen e Robben dhe Ribery do të vendoset në pranverë

Rummenigge: Për të ardhmen e Robben dhe Ribery do të vendoset në pranverë

Bundesliga
Interi prezent në çdo finale të Kampionatit Botëror që nga viti 1982

Interi prezent në çdo finale të Kampionatit Botëror që nga viti 1982

Serie A
Rummenigge zbulon se çfarë i tha Ancelotti pas shkarkimit: Ti nuk je shefi im, por mbetesh miku im

Rummenigge zbulon se çfarë i tha Ancelotti pas shkarkimit: Ti nuk je shefi im, por mbetesh miku im

Bundesliga
Rummenigge: Bayern-BVB, një përballje e tillë nuk duhet të vinte kaq shpejt

Rummenigge: Bayern-BVB, një përballje e tillë nuk duhet të vinte kaq shpejt

Bundesliga
Rummenigge nuk e konsideronte Kroosin lojtar të klasit botëror

Rummenigge nuk e konsideronte Kroosin lojtar të klasit botëror

Ndërkombëtare
Rummenigge: Reali mbi të gjithë

Rummenigge: Reali mbi të gjithë

Bundesliga
Rummenigge: Ofertat e Interit për Vidalin janë të kota

Rummenigge: Ofertat e Interit për Vidalin janë të kota

Bundesliga
Rummenigge: Sanches largohet vetëm me huazim

Rummenigge: Sanches largohet vetëm me huazim

Bundesliga
Rummenigge konfirmon bisedimet me Juventusin për Costan, lojtari nuk del në stërvitje me Bayern Munichun

Rummenigge konfirmon bisedimet me Juventusin për Costan, lojtari nuk del në stërvitje me Bayern Munichun

Serie A
“Nuk jemi më të sigurt nëse do ta rrit performancën Costa”

“Nuk jemi më të sigurt nëse do ta rrit performancën Costa”

Bundesliga
Bayerni i beson Ancelotti

Bayerni i beson Ancelotti

Bundesliga
Bayernit do t’i luajë lojtari kryesor në ndeshjen kthyese ndaj Real Madridit

Bayernit do t’i luajë lojtari kryesor në ndeshjen kthyese ndaj Real Madridit

Liga e Kampionëve