LAJMI I FUNDIT:

Kanabis

231 Artikuj

Policia shkatërron një tjetër laborator droge në Leposaviq – i dyshuari kapet në Jarinjë

Policia shkatërron një tjetër laborator droge në Leposaviq – i dyshuari kapet në Jarinjë

Kronika e Zezë
Shisnin kokainë dhe kanabis në lagjet e Fierit, arrestohen në flagrancë 4 shtetas

Shisnin kokainë dhe kanabis në lagjet e Fierit, arrestohen në flagrancë 4 shtetas

Shqipëri
Shpërndante kanabis me makinë, arrestohet 22-vjeçari në Shkodër

Shpërndante kanabis me makinë, arrestohet 22-vjeçari në Shkodër

Shqipëri
Me doza kanabisi, ekstazi dhe kokainë, arrestohet 19-vjeçari në Tiranë

Me doza kanabisi, ekstazi dhe kokainë, arrestohet 19-vjeçari në Tiranë

Shqipëri
Kokainë e kanabis mes patateve për t’i futur në burgun e Vlorës, arrestohet i dyshuari

Kokainë e kanabis mes patateve për t’i futur në burgun e Vlorës, arrestohet i dyshuari

Shqipëri
Policia e shtetit konfiskon 32 kg kanabis në Shkodër

Policia e shtetit konfiskon 32 kg kanabis në Shkodër

Shqipëri
Shisnin kokainë dhe kanabis, katër të arrestuar në Tiranë

Shisnin kokainë dhe kanabis, katër të arrestuar në Tiranë

Shqipëri
Kultivuan mbi 10 mijë bimë kanabis – arrestohen 3 persona në Shkodër, 6 në kërkim

Kultivuan mbi 10 mijë bimë kanabis – arrestohen 3 persona në Shkodër, 6 në kërkim

Shqipëri
‘Ikona e kanabisit’, Snoop Dogg thotë se ka hequr dorë nga pirja e marihuanës

‘Ikona e kanabisit’, Snoop Dogg thotë se ka hequr dorë nga pirja e marihuanës

Yjet
Arrestohet 27-vjeçari në Fushë Arrëz, iu gjetën katër thasë me kanabis

Arrestohet 27-vjeçari në Fushë Arrëz, iu gjetën katër thasë me kanabis

Shqipëri
Përshtatën banesën për kultivimin e kanabisit, arrestohen babë e bir në Shkodër

Përshtatën banesën për kultivimin e kanabisit, arrestohen babë e bir në Shkodër

Shqipëri
Zbulohet ambienti për tharjen e kanabisit në Krujë, kapen 11 kg lëndë narkotike

Zbulohet ambienti për tharjen e kanabisit në Krujë, kapen 11 kg lëndë narkotike

Shqipëri
Sekuestrohen mbi 50 kilogram kanabis në Pogradec, arrestohet 45-vjeçari

Sekuestrohen mbi 50 kilogram kanabis në Pogradec, arrestohet 45-vjeçari

Shqipëri
Vjen reagimi i parë i Encës pas lirimit

Vjen reagimi i parë i Encës pas lirimit

Yjet
Policia e Kosovës dhe Shqipërisë gjejnë plantacion me rreth 20 mijë bimë kanabis në Koshare

Policia e Kosovës dhe Shqipërisë gjejnë plantacion me rreth 20 mijë bimë kanabis në Koshare

Kronika e Zezë
I dha fëmijës kanabis, e filmoi dhe e postoi në rrjetet sociale, arrestohet 31-vjeçari në Lezhë

I dha fëmijës kanabis, e filmoi dhe e postoi në rrjetet sociale, arrestohet 31-vjeçari në Lezhë

Shqipëri
Tre kosovarë kapen me kanabis në autobusin e linjës Prishtinë-Ulqin

Tre kosovarë kapen me kanabis në autobusin e linjës Prishtinë-Ulqin

Kosovë
Kanabisi në repartin ushtarak në Shqipëri, lirohen nga detyra 14 ushtarakë

Kanabisi në repartin ushtarak në Shqipëri, lirohen nga detyra 14 ushtarakë

Shqipëri
Mbillnin dhe shisnin kanabis në plazhin e Krorëzës, arrestohen dy persona

Mbillnin dhe shisnin kanabis në plazhin e Krorëzës, arrestohen dy persona

Shqipëri
Kanabisi në repartin e Zall-Herrit, lihen në burg tre ushtarakët

Kanabisi në repartin e Zall-Herrit, lihen në burg tre ushtarakët

Shqipëri
Krujë, asgjësohen 773 bimë kanabis

Krujë, asgjësohen 773 bimë kanabis

Shqipëri
Gjenden dhe asgjësohen 491 bimë kanabis në Orenjë të Librazhdit

Gjenden dhe asgjësohen 491 bimë kanabis në Orenjë të Librazhdit

Shqipëri
Operacion policor në Lezhë, Mirditë e Kurbin – asgjësohen rreth 2 mijë bimë narkotike

Operacion policor në Lezhë, Mirditë e Kurbin – asgjësohen rreth 2 mijë bimë narkotike

Shqipëri
Kanabisi për qëllime mjekësore hap debat të ashpër në Shqipëri

Kanabisi për qëllime mjekësore hap debat të ashpër në Shqipëri

Shqipëri