LAJMI I FUNDIT:

Justin Kluivert

77 Artikuj

Justin Kluivert arrin sonte në Romë, të martën testet mjekësore

Justin Kluivert arrin sonte në Romë, të martën testet mjekësore

Serie A
Arrihet marrëveshja mes klubeve, Roma e fiton garën për Kluivertin

Arrihet marrëveshja mes klubeve, Roma e fiton garën për Kluivertin

Serie A
Justin Kluivert e ka pranuar kalimin te Roma

Justin Kluivert e ka pranuar kalimin te Roma

Serie A
Roma pas dyshes së Ajaxit, Kluivert dhe Ziyech objektivat kryesorë

Roma pas dyshes së Ajaxit, Kluivert dhe Ziyech objektivat kryesorë

Serie A
Arrihet marrëveshja, Roma afër transferimit të Kluivertit

Arrihet marrëveshja, Roma afër transferimit të Kluivertit

Serie A
Formacioni i mundshëm i Interit në sezonin e ri, Isco ëndërr

Formacioni i mundshëm i Interit në sezonin e ri, Isco ëndërr

Serie A
Klopp takon personalisht agjentin Raiola, dëshiron transferimin e Kluivertit

Klopp takon personalisht agjentin Raiola, dëshiron transferimin e Kluivertit

Premier League
Mourinho dëshiron Kluivertin te Unitedi

Mourinho dëshiron Kluivertin te Unitedi

Premier League
Unitedi regjistron interesim konkret për Kluivertin

Unitedi regjistron interesim konkret për Kluivertin

Premier League
Kluivert: Barcelona është ëndrra ime

Kluivert: Barcelona është ëndrra ime

Ligat tjera
Justin Kluivert – Djaloshi i Ajaxit që dëshiron të bëhet ‘mbret’ në fushën e futbollit

Justin Kluivert – Djaloshi i Ajaxit që dëshiron të bëhet ‘mbret’ në fushën e futbollit

Ligat tjera
Patrick Kluivert: Preferoj që Justin të luajë te Barcelona

Patrick Kluivert: Preferoj që Justin të luajë te Barcelona

La Liga
Kluivert i kënaqur me interesimin e Barçës, tregon edhe çfarë i tha Mourinho në finalen e Ligës së Evropës

Kluivert i kënaqur me interesimin e Barçës, tregon edhe çfarë i tha Mourinho në finalen e Ligës së Evropës

Ligat tjera
Barça mendon revolucionin, kërkohen katër lojtarë të Ajaxit  

Barça mendon revolucionin, kërkohen katër lojtarë të Ajaxit  

La Liga
Raiola: Duhet të kemi kujdes me ofertat që vijnë për Justin Kluivert

Raiola: Duhet të kemi kujdes me ofertat që vijnë për Justin Kluivert

Ligat tjera
Barça vëzhgues në Holandë për Ajaxin, sytë edhe nga Kluivert

Barça vëzhgues në Holandë për Ajaxin, sytë edhe nga Kluivert

La Liga
Justin Kluivert kthehet në yll, gjigantët e Evropës pas tij: Do të doja të luaja te Barcelona, pse jo edhe në Angli

Justin Kluivert kthehet në yll, gjigantët e Evropës pas tij: Do të doja të luaja te Barcelona, pse jo edhe në Angli

Ligat tjera
Kluivert refuzon kalimin te Unitedi

Kluivert refuzon kalimin te Unitedi

Ligat tjera
Shënjestra e Unitedit, Justin Kluivert flet për bisedën me Mourinhon pas finales së Europa League (Video)

Shënjestra e Unitedit, Justin Kluivert flet për bisedën me Mourinhon pas finales së Europa League (Video)

Premier League
Sytë e Evropës në Kluivertin e ri, tjetër supergol i 18 vjeçarit të Ajaxit që kërkohet nga United (Video)

Sytë e Evropës në Kluivertin e ri, tjetër supergol i 18 vjeçarit të Ajaxit që kërkohet nga United (Video)

Ligat tjera
United rivalizon Milanin për transferimin e Kluivertit

United rivalizon Milanin për transferimin e Kluivertit

Premier League
Milani kërkon Jankton dhe Kluivertin në janar

Milani kërkon Jankton dhe Kluivertin në janar

Serie A
Tottenhami monitoron talentet e Ajaxit, Kluivertin e ri dhe Van de Beek  

Tottenhami monitoron talentet e Ajaxit, Kluivertin e ri dhe Van de Beek  

Premier League
Barcelona ia merr nga duart PSG-së djalin e Partick Kluivertit – talenti që ka kontratë me Niken dhe mahnit me videot në Instagram dhe YouTube (Foto/Video)

Barcelona ia merr nga duart PSG-së djalin e Partick Kluivertit – talenti që ka kontratë me Niken dhe mahnit me videot në Instagram dhe YouTube (Foto/Video)

La Liga