LAJMI I FUNDIT:

Jude Bellingham

448 Artikuj

Phil Foden shpjegon pse Bellingham është një ‘dhuratë nga Zoti’ për Anglinë

Phil Foden shpjegon pse Bellingham është një ‘dhuratë nga Zoti’ për Anglinë

Ndërkombëtare
Jude Bellingham vihet në situatë të vështirë para ndeshjes me Man Cityn

Jude Bellingham vihet në situatë të vështirë para ndeshjes me Man Cityn

Liga e Kampionëve
Dy lojtarë të Real Madridit që Ancelotti i parashikoi se do të kalonin Bellinghamin me gola – si ia kanë dalë deri tani

Dy lojtarë të Real Madridit që Ancelotti i parashikoi se do të kalonin Bellinghamin me gola – si ia kanë dalë deri tani

La Liga
“Vetëm duhet të jenë të lirë dhe e fitojnë Evropianin” – Ferdinand tregon për dyshen që mund të shkëlqejnë në Euro 2024

“Vetëm duhet të jenë të lirë dhe e fitojnë Evropianin” – Ferdinand tregon për dyshen që mund të shkëlqejnë në Euro 2024

Premier League
Legjenda e Man Utd pranon se nuk arriti të sigurojë transferimin e Bellinghamit

Legjenda e Man Utd pranon se nuk arriti të sigurojë transferimin e Bellinghamit

Premier League
Përditësohen vlerat e futbollistëve, zbulohet formacioni më i vlefshëm në botë

Përditësohen vlerat e futbollistëve, zbulohet formacioni më i vlefshëm në botë

Ndërkombëtare
Ancelotti planifikon taktikë të ngjashme për ndeshjen kthyese ndaj Man Cityt, por me ndryshime në formacion

Ancelotti planifikon taktikë të ngjashme për ndeshjen kthyese ndaj Man Cityt, por me ndryshime në formacion

Liga e Kampionëve
Përfundon pjesa e parë: Përmbysje e Real Madridit brenda dy minutave ndaj Man Cityt

Përfundon pjesa e parë: Përmbysje e Real Madridit brenda dy minutave ndaj Man Cityt

Liga e Kampionëve
Nga Mbappe te Wirtz, Bellingham dhe Palmer – lojtarët më vendimtar në top pesë ligat evropiane

Nga Mbappe te Wirtz, Bellingham dhe Palmer – lojtarët më vendimtar në top pesë ligat evropiane

Ndërkombëtare
Katër yje të Real Madridit rrezikojnë suspendimin për ndeshjen e dytë ndaj Man Cityt

Katër yje të Real Madridit rrezikojnë suspendimin për ndeshjen e dytë ndaj Man Cityt

Liga e Kampionëve
“Sikurse luan, ashtu edhe stërvitet” – Bellingham nuk i la asnjë centimetër Modricit

“Sikurse luan, ashtu edhe stërvitet” – Bellingham nuk i la asnjë centimetër Modricit

Liga e Kampionëve
Si mund të rreshtohej Man United nën Zidanen me Bellingham duke bërë një transferim shokues nga Real Madrid

Si mund të rreshtohej Man United nën Zidanen me Bellingham duke bërë një transferim shokues nga Real Madrid

Premier League
“Ai e ka mësuar qartë se duhet ta mbajë gojën mbyllur”, Ancelotti flet për ankesat e Bellinghamit

“Ai e ka mësuar qartë se duhet ta mbajë gojën mbyllur”, Ancelotti flet për ankesat e Bellinghamit

La Liga
Rodrygo me dy gola i dhuron fitoren Real Madridit në duelin ndaj Athletic Bilbaos

Rodrygo me dy gola i dhuron fitoren Real Madridit në duelin ndaj Athletic Bilbaos

La Liga
Renditja e re e dhjetë fituesve të mundshëm të Topit të Artë 2024 – Bellingham parakalon Mbappen

Renditja e re e dhjetë fituesve të mundshëm të Topit të Artë 2024 – Bellingham parakalon Mbappen

Ndërkombëtare
Jude Bellingham ka emëruar lojtarin i cili është ‘modeli’ i tij në futboll

Jude Bellingham ka emëruar lojtarin i cili është ‘modeli’ i tij në futboll

Ndërkombëtare
Vetëm dy yje të La Ligës janë në mesin e 10 lojtarëve më të vlefshëm në futboll

Vetëm dy yje të La Ligës janë në mesin e 10 lojtarëve më të vlefshëm në futboll

Ndërkombëtare
Kujt ia dha Vinicius fanellën e Brazilit pas miqësores me Anglinë? Bellingham e luajti ndërmjetësin

Kujt ia dha Vinicius fanellën e Brazilit pas miqësores me Anglinë? Bellingham e luajti ndërmjetësin

Përfaqësueset
Zbulohet lista e dhjetë lojtarëve më të paguar në botë – ka befasi në mesin e emrave

Zbulohet lista e dhjetë lojtarëve më të paguar në botë – ka befasi në mesin e emrave

Ndërkombëtare
Shuplaka që Bellingham i dha Endrickut pas ndeshjes me Brazilin është bërë virale në internet

Shuplaka që Bellingham i dha Endrickut pas ndeshjes me Brazilin është bërë virale në internet

Përfaqësueset
Zbulohen favoritët e hershëm të Topit të Artë – befasi në mesin e emrave

Zbulohen favoritët e hershëm të Topit të Artë – befasi në mesin e emrave

Ndërkombëtare
Nga dy yje në secilën pozitë – Real Madridi i sezonit të ardhshëm duket i frikshëm me Mbappe, Davies dhe Alexander-Arnold

Nga dy yje në secilën pozitë – Real Madridi i sezonit të ardhshëm duket i frikshëm me Mbappe, Davies dhe Alexander-Arnold

La Liga
Jude Bellingham i kërkon Real Madridit të nënshkruajë mesfushorin 21-vjeçar

Jude Bellingham i kërkon Real Madridit të nënshkruajë mesfushorin 21-vjeçar

La Liga
“Ndikimi i tij është i jashtëzakonshëm” – Guardiola në dijeni të rrezikut që i kanoset nga ylli i Real Madridit

“Ndikimi i tij është i jashtëzakonshëm” – Guardiola në dijeni të rrezikut që i kanoset nga ylli i Real Madridit

Liga e Kampionëve