LAJMI I FUNDIT:

Juan Román Riquelme

16 Artikuj

Më në fund zbulohet pse Messi tallte Van Gaalin, pas gjithçkaje qëndron një ngjarje e njëzet viteve më parë

Më në fund zbulohet pse Messi tallte Van Gaalin, pas gjithçkaje qëndron një ngjarje e njëzet viteve më parë

Ndërkombëtare
Festimi i Lionel Messit para fytyrës së Louis van Gaalit ka një kuptim të fshehtë – ishte 20 vjet në përgatitje

Festimi i Lionel Messit para fytyrës së Louis van Gaalit ka një kuptim të fshehtë – ishte 20 vjet në përgatitje

Përfaqësueset
Messi, Ronaldo, Neymar, Ozil – Lista me 40 lojtarët me më shumë asistime në shekullin e 21-të

Messi, Ronaldo, Neymar, Ozil – Lista me 40 lojtarët me më shumë asistime në shekullin e 21-të

Ndërkombëtare
Çfarë do të ndodhte? 13 transferimet që do të ndryshonin historinë e futbollit

Çfarë do të ndodhte? 13 transferimet që do të ndryshonin historinë e futbollit

Ndërkombëtare
Riquelme: Nëse PSG nuk e fiton Ligën e Kampionëve me Messin në skuadër, nuk do ta fitojnë kurrë

Riquelme: Nëse PSG nuk e fiton Ligën e Kampionëve me Messin në skuadër, nuk do ta fitojnë kurrë

Liga e Kampionëve
Nga Ibrahimovic te Coutinho – zbulohet formacioni i të dështuarve të Barcelonës në shekullin 21, shumë yje pjesë e tij

Nga Ibrahimovic te Coutinho – zbulohet formacioni i të dështuarve të Barcelonës në shekullin 21, shumë yje pjesë e tij

La Liga
Një histori e bukur e Barcelonës me numrat 10 – këta janë liderët dhe legjendat që bartën këtë numër dhe udhëhoqën katalunasit ndër vite

Një histori e bukur e Barcelonës me numrat 10 – këta janë liderët dhe legjendat që bartën këtë numër dhe udhëhoqën katalunasit ndër vite

Shkumbin Pireva
Këta janë 11 yjet që e shpëtuan karrierën e tyre duke u larguar nga Barcelona: Nga Ibra te Alcantara, Toure e Sanchez

Këta janë 11 yjet që e shpëtuan karrierën e tyre duke u larguar nga Barcelona: Nga Ibra te Alcantara, Toure e Sanchez

La Liga
Përsëri në klubin e zemrës – këto janë rikthimet më të famshme në botën futbollit

Përsëri në klubin e zemrës – këto janë rikthimet më të famshme në botën futbollit

Ndërkombëtare
Renditja e 20 futbollistët që e bën lojën të duket si një art – nga Baggio e Puskas, deri te Ronaldo e Messi

Renditja e 20 futbollistët që e bën lojën të duket si një art – nga Baggio e Puskas, deri te Ronaldo e Messi

Ndërkombëtare
Messi flet për Riquelmen, Cristiano Ronaldon dhe arsyen e mosardhjes së Neymarit te Barcelona

Messi flet për Riquelmen, Cristiano Ronaldon dhe arsyen e mosardhjes së Neymarit te Barcelona

La Liga
Nga Buffon te Rooney, Torres e Henry – top 10 rikthimet më të bujshme në ‘fole’

Nga Buffon te Rooney, Torres e Henry – top 10 rikthimet më të bujshme në ‘fole’

Ndërkombëtare
Këta janë 10-shat më të mirë të të gjitha kohërave (Foto)

Këta janë 10-shat më të mirë të të gjitha kohërave (Foto)

Shkumbin Pireva
Nëse Boca Juniors nuk do t’i largonte futbollistët, ky do ishte formacioni më i mirë i shekullit 21 (Foto)

Nëse Boca Juniors nuk do t’i largonte futbollistët, ky do ishte formacioni më i mirë i shekullit 21 (Foto)

Ndërkombëtare
Shtatë futbollistët që kanë lindur në kulmin e varfërisë, por më pas kanë arritur kulmin e suksesit

Shtatë futbollistët që kanë lindur në kulmin e varfërisë, por më pas kanë arritur kulmin e suksesit

Arbios Kryeziu
Riquelme mund t’i kthehet futbollit, në një skuadër me Adrianon

Riquelme mund t’i kthehet futbollit, në një skuadër me Adrianon

Futboll