LAJMI I FUNDIT:

John Travolta

60 Artikuj

Olivia Newton-John është gruaja e tretë që John Travolta e humbi nga kanceri i gjirit

Olivia Newton-John është gruaja e tretë që John Travolta e humbi nga kanceri i gjirit

Yjet
John Travolta me dedikim prekës për djalin e tij të ndjerë, Jett në atë që do të ishte ditëlindja e 30-të

John Travolta me dedikim prekës për djalin e tij të ndjerë, Jett në atë që do të ishte ditëlindja e 30-të

Yjet
John Travolta me dedikim prekës për Bruce Willis, i cili njoftoi largimin nga aktrimi pas diagnostikimit me sëmundjen e afazisë

John Travolta me dedikim prekës për Bruce Willis, i cili njoftoi largimin nga aktrimi pas diagnostikimit me sëmundjen e afazisë

Yjet
Will Smith vetëm i shtohet listës: Skandalet më të mëdha ndër vite që kanë tronditur shfaqjen e çmimeve “Oscars”

Will Smith vetëm i shtohet listës: Skandalet më të mëdha ndër vite që kanë tronditur shfaqjen e çmimeve “Oscars”

Butrint Avdyli
John Travolta merr licencën e pilotit për aeroplanët Boeing 737

John Travolta merr licencën e pilotit për aeroplanët Boeing 737

Yjet
John Travolta krenar për vajzën e tij, Ella publikoi këngën e parë

John Travolta krenar për vajzën e tij, Ella publikoi këngën e parë

Muzikë
Në atë që do të ishte ditëlindja e 59-të – John Travolta me dedikim prekës për bashkëshorten e ndjerë

Në atë që do të ishte ditëlindja e 59-të – John Travolta me dedikim prekës për bashkëshorten e ndjerë

Yjet
Vajza e John Travoltas ndjek hapat e babait, vazhdon karrierën në film

Vajza e John Travoltas ndjek hapat e babait, vazhdon karrierën në film

TV / Film
John Travolta tregon bisedën emocionale me të birin 10 vjeçar pas vdekjes së bashkëshortes, Kelly Preston

John Travolta tregon bisedën emocionale me të birin 10 vjeçar pas vdekjes së bashkëshortes, Kelly Preston

Yjet
John Travolta kujtoi momentin kur ai vallëzoi me Princeshën Diana në vitin 1985: Zemra ime rrihte fort

John Travolta kujtoi momentin kur ai vallëzoi me Princeshën Diana në vitin 1985: Zemra ime rrihte fort

Yjet
John Travolta kujton momentin kur vallëzoi me Princeshën Diana: Unë kisha privilegjin dhe nderin më të madh ta bëja këtë

John Travolta kujton momentin kur vallëzoi me Princeshën Diana: Unë kisha privilegjin dhe nderin më të madh ta bëja këtë

Yjet
Në shitje rezidenca e John Travoltas, ku ka jetuar me gruan e ndjerë Kelly Preston

Në shitje rezidenca e John Travoltas, ku ka jetuar me gruan e ndjerë Kelly Preston

Yjet
John Travolta i uron ditëlindjen bashkëshortes së ndjerë, Kelly Preston – tre muaj pasi humbi betejën me kancerin

John Travolta i uron ditëlindjen bashkëshortes së ndjerë, Kelly Preston – tre muaj pasi humbi betejën me kancerin

Yjet
John Travolta thyen heshtjen, tregon se si familja e tij po përballen me humbjen e Kelly Preston

John Travolta thyen heshtjen, tregon se si familja e tij po përballen me humbjen e Kelly Preston

Yjet
Tjetër tragjedi në familjen e Travoltas, aktorit i vdes gruaja nga kanceri

Tjetër tragjedi në familjen e Travoltas, aktorit i vdes gruaja nga kanceri

Yjet
Njëzetenjë çifte aktorësh që kanë ndryshuar shumë me kohën, por që ende i duam njëjtë

Njëzetenjë çifte aktorësh që kanë ndryshuar shumë me kohën, por që ende i duam njëjtë

Yjet
Dashuria e John Travoltas dhe Kelly Preston ka kaluar mes shumë vështirësive, por ndjenjat e tyre kanë qenë gjithnjë më të forta

Dashuria e John Travoltas dhe Kelly Preston ka kaluar mes shumë vështirësive, por ndjenjat e tyre kanë qenë gjithnjë më të forta

Yjet
Pesëmbëdhjetë të famshmit që u martuan me fansat e tyre

Pesëmbëdhjetë të famshmit që u martuan me fansat e tyre

Yjet
“Cats”, “Madea” dhe “Rambo”, udhëheqin nominimet për filmat më të këqij

“Cats”, “Madea” dhe “Rambo”, udhëheqin nominimet për filmat më të këqij

TV / Film
Aktorët që refuzuan role të rëndësishme dhe këta filma të njohur ndryshuan për të mirë

Aktorët që refuzuan role të rëndësishme dhe këta filma të njohur ndryshuan për të mirë

Yjet
Gjashtëmbëdhjetë raste kur yjet e famshëm provuan të ndryshojnë stilin e tyre të flokëve, por dështuan keq

Gjashtëmbëdhjetë raste kur yjet e famshëm provuan të ndryshojnë stilin e tyre të flokëve, por dështuan keq

Yjet
John Travolta zbuloi gabimin historik në filmin “Once Upon A Time in Hollywood”

John Travolta zbuloi gabimin historik në filmin “Once Upon A Time in Hollywood”

Yjet
Njëzet të famshmit që nuk kanë kryer shkollë, por ata janë aq të suksesshëm sa askush nuk do t’ia dijë për këtë fakt

Njëzet të famshmit që nuk kanë kryer shkollë, por ata janë aq të suksesshëm sa askush nuk do t’ia dijë për këtë fakt

Yjet
John Travolta krenohet që tema muzikore e “Pulp Fiction” arrin statusin e trefishtë platin

John Travolta krenohet që tema muzikore e “Pulp Fiction” arrin statusin e trefishtë platin

Muzikë