LAJMI I FUNDIT:

John Hopkins

14 Artikuj

Raporti i John Hopkins dhe Wilson Center: Shpërbërja e Jugosllavisë përmbyllet aty ku filloi – në Kosovë

Raporti i John Hopkins dhe Wilson Center: Shpërbërja e Jugosllavisë përmbyllet aty ku filloi – në Kosovë

Kosovë
​Osmani: Serbia e sotme vazhdon të ndjekë mentalitetin e Millosheviqit

​Osmani: Serbia e sotme vazhdon të ndjekë mentalitetin e Millosheviqit

Siguri
SHBA-ja regjistroi rreth 2 milionë raste të reja me COVID-19 brenda 12 ditëve

SHBA-ja regjistroi rreth 2 milionë raste të reja me COVID-19 brenda 12 ditëve

Amerika
Numri i viktimave nga coronavirusi në SHBA rritet në 207 mijë

Numri i viktimave nga coronavirusi në SHBA rritet në 207 mijë

Amerika
Shkon mbi 10 milionë numri i të prekurve nga coronavirusi në botë

Shkon mbi 10 milionë numri i të prekurve nga coronavirusi në botë

Nga Bota
Mbi dy milionë njerëz raportohet se janë shëruar nga coronavirusi

Mbi dy milionë njerëz raportohet se janë shëruar nga coronavirusi

Nga Bota
Kalon mbi 200 mijë numri i viktimave nga coronavirusi, afro tre milionë njerëz janë të infektuar

Kalon mbi 200 mijë numri i viktimave nga coronavirusi, afro tre milionë njerëz janë të infektuar

Nga Bota
​Mbi 2.7 milionë raste me COVID-19, 190 mijë të vdekur në mbarë botën

​Mbi 2.7 milionë raste me COVID-19, 190 mijë të vdekur në mbarë botën

Nga Bota
Shifrat e fundit – një milion të infektuar nga coronavirusi në botë

Shifrat e fundit – një milion të infektuar nga coronavirusi në botë

Nga Bota
Më shumë se 800,000 të infektuar globalisht nga coronavirusi

Më shumë se 800,000 të infektuar globalisht nga coronavirusi

Nga Bota
Në gjithë botën janë infektuar me coronavirus 732 mijë persona

Në gjithë botën janë infektuar me coronavirus 732 mijë persona

Nga Bota
Mbi 1,000 të vdekur nga coronavirusi në SHBA

Mbi 1,000 të vdekur nga coronavirusi në SHBA

Nga Bota
Studiuesi në Universitetin ‘Johns Hopkins’: Zgjerimi i Bashkimit Evropian me vendet e Ballkanit Perëndimor është domosdoshmëri

Studiuesi në Universitetin ‘Johns Hopkins’: Zgjerimi i Bashkimit Evropian me vendet e Ballkanit Perëndimor është domosdoshmëri

Kosovë
A mundet jetëgjatësia juaj të përcaktohen nga një trakë

A mundet jetëgjatësia juaj të përcaktohen nga një trakë

Kardio ushtrime