LAJMI I FUNDIT:

Jessica Alba

82 Artikuj

Jessica Alba vishet me kostumin nudo të Britney Spears të këngës “Toxic” për festën e Halloween-it

Jessica Alba vishet me kostumin nudo të Britney Spears të këngës “Toxic” për festën e Halloween-it

Yjet
Jessica Alba zgjedh ngjyrën kafe: Ka dekoruar një kostum të thjeshtë dhe të bukur me sandale të popullarizuara

Jessica Alba zgjedh ngjyrën kafe: Ka dekoruar një kostum të thjeshtë dhe të bukur me sandale të popullarizuara

Moda
Aktorja më e bukur në botë ka zbuluar formulën e bukurisë: Këtu qëndron sekreti i rinisë së Jesicca Alba-s

Aktorja më e bukur në botë ka zbuluar formulën e bukurisë: Këtu qëndron sekreti i rinisë së Jesicca Alba-s

Grim
Një kombinim i latines më të bukur që pak femra do të mund ta bënin

Një kombinim i latines më të bukur që pak femra do të mund ta bënin

Moda
Shqiptarët nëpër dekada: Çfarë kaluan ata në vitet 1921, 1931, 1941 … 2021!?

Shqiptarët nëpër dekada: Çfarë kaluan ata në vitet 1921, 1931, 1941 … 2021!?

Agron Shala
Viti 1981: Republikë, Kushtetutë, ja me hatër ja me luftë

Viti 1981: Republikë, Kushtetutë, ja me hatër ja me luftë

Agron Shala
Jessica Alba shfaqet në formë të mirë e veshur me rroba banje dy ngjyrëshe

Jessica Alba shfaqet në formë të mirë e veshur me rroba banje dy ngjyrëshe

Modë
Jessica Alba ndryshoi në mënyrë drastike modelin e flokëve: Ua dha lamtumirën tallazeve dhe flokëve të gjatë!

Jessica Alba ndryshoi në mënyrë drastike modelin e flokëve: Ua dha lamtumirën tallazeve dhe flokëve të gjatë!

Flokë dhe stil
Jessica Alba duket shumë trendi, në një kombinim në dukje të papajtueshëm për mëngjeset e vjeshtës

Jessica Alba duket shumë trendi, në një kombinim në dukje të papajtueshëm për mëngjeset e vjeshtës

Moda
Jessica Alba me pantallona të gjera, triko dhe pallto. Shikoni këpucët!

Jessica Alba me pantallona të gjera, triko dhe pallto. Shikoni këpucët!

Moda
Jessica Alba ishte e bindur që do të arrinte sukses me kompaninë e saj “The Honest Company” që sot vlen një miliard dollarë

Jessica Alba ishte e bindur që do të arrinte sukses me kompaninë e saj “The Honest Company” që sot vlen një miliard dollarë

Yjet
Jessica Alba vishet me stil për të shëtitur me familjen në Beverly Hills

Jessica Alba vishet me stil për të shëtitur me familjen në Beverly Hills

Yjet
Dieta e aktores Jassica Alba: Aktorja arriti të humbë pesë kilogram dhe ta çojë vijën në perfeksion!

Dieta e aktores Jassica Alba: Aktorja arriti të humbë pesë kilogram dhe ta çojë vijën në perfeksion!

Ushqim i shëndetshëm
Pesë të famshmit që janë edhe sipërmarrës jashtëzakonisht të suksesshëm

Pesë të famshmit që janë edhe sipërmarrës jashtëzakonisht të suksesshëm

Yjet
People’s Choice Awards: Veshjet e yjeve në tapetin e kuq të vitit 2010

People’s Choice Awards: Veshjet e yjeve në tapetin e kuq të vitit 2010

Modë
Jessica Alba tregon se si e realizon grimin në më pak se pesë minuta

Jessica Alba tregon se si e realizon grimin në më pak se pesë minuta

Grim
Madonna, Gaga, Rihanna, Kylie, Beckham, Kim Kardashian West, Selena etj: 18 të famshme që zotërojnë kompani të suksesshme kozmetike

Madonna, Gaga, Rihanna, Kylie, Beckham, Kim Kardashian West, Selena etj: 18 të famshme që zotërojnë kompani të suksesshme kozmetike

Psikoprofil
Të famshmit vazhdojnë të kërkojnë drejtësi për vdekjen e Breonna Taylor

Të famshmit vazhdojnë të kërkojnë drejtësi për vdekjen e Breonna Taylor

Yjet
Trembëdhjetë artistet e famshme që janë veshur njëjtë për më shumë se një herë me fëmijët e tyre!

Trembëdhjetë artistet e famshme që janë veshur njëjtë për më shumë se një herë me fëmijët e tyre!

Yjet
Dhjetë markat më të mira të bukurisë të të famshmeve që ia vlen të harxhoni paratë në produktet e tyre

Dhjetë markat më të mira të bukurisë të të famshmeve që ia vlen të harxhoni paratë në produktet e tyre

Grim
Njëzetenjë fotografitë e të famshmëve para se të bëheshin të suksesshëm, disa prej tyre vështirë se mund t’i njihni

Njëzetenjë fotografitë e të famshmëve para se të bëheshin të suksesshëm, disa prej tyre vështirë se mund t’i njihni

Yjet
Jessica Alba i kthehet zhanrit aksion në filmin e Netflix, “Trigger Warning”

Jessica Alba i kthehet zhanrit aksion në filmin e Netflix, “Trigger Warning”

TV / Film
Në shtëpi me Jessica Alba gjatë pandemisë COVID-19

Në shtëpi me Jessica Alba gjatë pandemisë COVID-19

Psikoprofil
Njëzetetetë të famshmit të cilët nuk kanë frikë të tregojnë jetën e tyre të përditshme në rrjetet sociale

Njëzetetetë të famshmit të cilët nuk kanë frikë të tregojnë jetën e tyre të përditshme në rrjetet sociale

Yjet